Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj

poruka: 13
|
čitano: 4.127
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj".
7 godina
offline
Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj

ne kaže se slučajno bring other sound equipment xD

reklama blabla

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj
Ekipica shvatila da je u Zagrebu konačno dovoljan broj budala koje ne znaju kud će s parama pa otvorili draonicu kože. Čuj, 30.000 kuna za par zvučnika... nažalost, ima onih koji će i to kupiti. I usput majmunski vrištati - što te briga što ću ja sa svojim parama! - dok ljudi (i životinje) oko njih umiru od gladi i bolesti.
 
1 3 hvala 1
12 godina
offline
Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj

Ove naocale zvuce zanimljivo. I cak nisu toliko skuplje nego neki Ray Ban, pogotovo ako se gledaju cijene u nasim optikama.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj
Kokobil50 kaže...
Ekipica shvatila da je u Zagrebu konačno dovoljan broj budala koje ne znaju kud će s parama pa otvorili draonicu kože. Čuj, 30.000 kuna za par zvučnika... nažalost, ima onih koji će i to kupiti. I usput majmunski vrištati - što te briga što ću ja sa svojim parama! - dok ljudi (i životinje) oko njih umiru od gladi i bolesti.

 

 

Ugh, ajd za početak, koliko vi donirate za gladne i bolesne, i koliko zapravo pomažete? Postoji nešto što se zove porez, od tog poreza se izdvaja za socijalno, kupovinom zvučnika od 30,000kn vi podosta toga odvojite za socijalno, zar ne? Čuj ovo, netko kupuje skuplje stvari. Ah, horror! 

16 godina
offline
Re: Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj
Kokobil50 kaže...
Ekipica shvatila da je u Zagrebu konačno dovoljan broj budala koje ne znaju kud će s parama pa otvorili draonicu kože. Čuj, 30.000 kuna za par zvučnika... nažalost, ima onih koji će i to kupiti. I usput majmunski vrištati - što te briga što ću ja sa svojim parama! - dok ljudi (i životinje) oko njih umiru od gladi i bolesti.

 Bez uvrede, ali, vidim da te briga za ljude i životinje koji umiru, onda vjerojatno imaš u planu pokrenut neku humanitarnu akciju da se pomogne potrebitima, jel.

 

Sry, al licemjerje kod ljudi je boljka i od tog ne možemo pobjeć, ali zato, možemo se borit protiv toga, pa zato, radije se borimo protiv toga, ali, ono kaj je najteže, treba krenut od sebe, e tu većina pada na testu..

Bez ljutnje na ovom komentaru, al složit ćeš se sa mnom da je to njihov izbor, bar što se tiče kupovanja zvučnika od 30tkn.

 

Nego, da se vratim na temu, Bose kao Bose, naći će poklonike kod nas, ak niš drugo, bar otić u dućan i držat Bose zvučnik u ruci

16 godina
offline
Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj

Kako je rekao jedan profesor, skupe stvari imaju takvu cijenu da bi bogati mogli trositi pare. Jer zamisli sada da Bose zvucnici kostaju 100 dolara a ti na racunu imas 2m. Onda taj novac nema nikakvog smisla. Ili uzmimo za primjer bocu vina od 10k, zamisli da je ona 50 dolara, opet taj novac nema smisla.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj

I da i ne. Nisu svi isti.

Ja da imam 2 M$, a boca vina ima za 10k$ ili ovih za 50$, ja bi rađe onda uzeo 40000 ovih za 50$ 

 

 

Kruha i igala...
10 godina
protjeran
offline
Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj

.... uvjek na ovim prostorima gledamo "da i susedu krava crkne", a zatim odmah "ko o cemu, k..... o postenju"..... "najprizemniji" narod na svijetu (bez prijatelja, jedna cinjenica) kome smeta bas sve, ama bas sve, sto god netko dotakne.... JADNO!....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj
Kupnjom zvučnika od 30000kn....daješ u proračun PDV-a u iznosu od 6000kn...A to što tih 6000kn ne ide sirotinji nego uhljebima...to nije problem niti kupca niti prodavača

S tim da i ta "sirotinja"...i među njima ima onih koji su sami krivi za svoje stanje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 15:18 (HCMAA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj
fer-de-lance kaže...

I da i ne. Nisu svi isti.

Ja da imam 2 M$, a boca vina ima za 10k$ ili ovih za 50$, ja bi rađe onda uzeo 40000 ovih za 50$ 

 

 

 ima delanca i za 1$ 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj
Ajar kaže...

 ima delanca i za 1$ 

 

A de? 

Govori.

Odmah sada odmah (zemi mam jenu inoxicu, pare dam čim degustiram ).

 

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj
fer-de-lance kaže...

 

A de? 

Govori.

Odmah sada odmah (zemi mam jenu inoxicu, pare dam čim degustiram ).

 

 

 ekipa jaskavino: puno dvorište šlepera punih šećera, svi vinogradi okolo po plešivici neobrani. što nam to govori? a znam da su uvijek za dogovor. vodio sam svoje studente tamo. jezušmarija, koja ekipa ... 

 

nego, a propos ovog dućana s bozom: vidi tko im je prvi susjed - oni koji su alzheimeričnoj babi uvalili tri pretplate u dva mjeseca i još tvrde da je sve po propisima. divno društvo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 17:11 (Ajar).
4 godine
protjeran
offline
Otvoren je prvi Bose Premium Shop u Hrvatskoj

Prvi susjed je "novi oblik života" koji ima "potvrđeno najbolju mrežu", a baba bi džaba :-)...već desetljećima koriste iste marketing trikove....kad isfuraju u jednoj zemlji prebace glupost u drugu...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice