Ostajte ovdje...

poruka: 85
|
čitano: 14.145
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ostajte ovdje...".
15 godina
offline
Ostajte ovdje...

ovakav stari konj k'o ja (58 navršenih) dobar je samo još tvornici ljepila no u nas više nema ni takve tvornice (ili?). ali tu još mogu davati krv i napiti se krvi kojekavim kretenima oko sebe, u samostalnoj (!), neovisnoj (!!) i međunarodno priznatoj (kao državi s najvećim brojem idiota po hektaru). 

 

dodatni poetski trenutaque:

 

ostajte tamo! sunce ovog neba

neće vas grijat ko što ono grije.

grki su ovdje zalogaji hljeba

i jebat će vas ko što niko nije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 10:02 (Ajar).
Moj PC  
19 2 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ostajte ovdje...
Cini ti se Ajare, star si samo ako si u Hrvatskoj. Ima posla vani za tebe, ako treba pomoc javi se.

Tko god vrijedi treba da ide iz Hrvatske. Ostajanjem samo pomazete neprijatelju Hrvatske, HDZ bratiji.
16 godina
odjavljen
offline
Ostajte ovdje...

 

Freak Show Inc.
 
60 0 hvala 9
14 godina
offline
Ostajte ovdje...

hm, a ako je Karabatić lijepša oće li bake sad za nju glasat? Majketi mile naj**li smo.

Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Ostajte ovdje...

.... UBI BENE IBI PATRIA....ne pušim ja vaša demagogijska SRANJA

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 11:17 (HCMAA).
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Ostajte ovdje...

Ostanite ovdje...

Gdje se trudimo uništiti i zadnje oblike slobodnog poslovanja

Ostanite ovdje...

Gdje se nagrađuje ispodprosječnost po partijskim linijama

Ostanite ovdje...

I živite od kredita pa od prvog do prvog

Ostanite ovdje...

I čekajte satima na šalterima za bespotrebne papire

Ostanite ovdje...

I nadajte se da nije gužva u bolnici kad vam treba pregled

Ostanite ovdje...

I gledajte kako se sinovi i kćeri bahate po cesti u bjesnim automobilima jer su ima mama i tata "netko

Ostanite ovdje...

Gdje je izražavanje vlastitog mišljenja i želja za boljitkom veleizdaja

Ostanite ovdje...

Imamo more, šume, jezera, a ostalo nije bitno

 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ostajte ovdje...
Otišao sam u susjedno selo igrat. Kad tamo, samo jedno pivo dobiješ poslije tekme.

Preko je trava uvijek zelenija.
Mislim, dakle half adder
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ostajte ovdje...
Slatki su ovdje zalogaji uhljeba
 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ostajte ovdje...
Koja je razlika između gladnog psa i čovjeka....pas te neće ugristi nakon što ga nahraniš...za razliku od hrvatina koji su svojim novim domovinama... zabijali nož u leđa

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ostajte ovdje...
Alen Ladavac, suosnivač domaćeg Croteama, obznanio je da nakon 25 godina rada napušta studio kojega je učinio najuspješnijim proizvođačem videoigara u Hrvatskoj. Njegovo buduće radno mjesto je u Njemačkoj, gdje će se pridružiti Stadia timu u Münchenu te će raditi na razvoju streaming tehnologije za industriju videoigara.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Ostajte ovdje...
Ajar kaže...

ovakav stari konj k'o ja (58 navršenih) 

 Najbolja stvar kod tvojih postova je to jer su napisani od strane 58.-godišnjaka, inspiracija si za sve nas mlade! 

 

Entry Point kaže...

Ostanite ovdje...

 

 

 

Jebiga stari, ljudi žele slobodno tržište a u isto vrijeme i socijalizam, ali jedino ako se slobodno tržište tiče njih a socijalizam onih koji imaju više od njih 

hrvooje kaže...
Otišao sam u susjedno selo igrat. Kad tamo, samo jedno pivo dobiješ poslije tekme.

Preko je trava uvijek zelenija.

 
Mi u višoj ligi imamo i porciju ćevapa. 

10 godina
suspendiran
offline
Ostajte ovdje...

Razmišljam ... čisto iz razloga jer mi je ovdje dozlaboga dosadno i nemam šta raditi. Kuća poso poso kuća. Imam neke hobije ali mogu se raditi i u drugoj državi. Ženu nemam, djecu nemam. Nekog društva nemam. 36 godina navršenih. Ništa se ne mijenja već godinama. Hrvatska je općenito država gdje su zakoni dobro napisani ali se nikako ne provode, i to je nešto što mi radi sijene na glavi. Zbog loših sudova, koruptiranosti društva i općenito načina razmišljanja koji meni ne paše (uglavnom primitivnog odnosno vrlo konzervativno) otišao bih van. Plaća mi je ovdje super, ne mogu se požaliti. Ali eto, kad nije plaća u pitanju onda je sve drugo problem.

 

Mislim da bih samo Skandijaviju odabrao, Švedsku ili Norvešku, neku lijepu i čistu zemlju normalnih ljudi koja se brine za okoliš i očuvanje prirode. Naravno, prvo uzimam stambeni kredit pa tek onda idem dalje gledati...

Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Ostajte ovdje...

Na moj odlazak je najvise utjecalo osobni "problemi",dalje svi se zale ama bas APSOLUTNI SVI,nikome nije dobro ni koji imaju ni koji nemaju. Pokusas pomoci nekome ispadnes budala,pokusas promjeniti nesto ispadnes budala. Policija odnosno pravo ne funkcionira!!!

Budes prevaren,pokraden,ubijen na cesti zbog jebene pijane budale "SAMO PRIVA TUZBA" . Citirano policajca na duznosti.

Dodes dignuti neki papir,ovaj tamo jebe nos malim prstom red do trga. 

Opcenito svi su nekako zatucani,zatvoreni,zatupljeni i skoro svi u RH su u tajnom povezanom drustvu HDZ-a i SDP-a. To se ne vidi ali nemojte se zavaravati da ne postoji. 

I toga jos. Ima mnogo super stvari u RH koje se ne cijene i unistavaju a to ne mogu vise gledati. 

 
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Ostajte ovdje...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Razmišljam ... čisto iz razloga jer mi je ovdje dozlaboga dosadno i nemam šta raditi. Kuća poso poso kuća. Imam neke hobije ali mogu se raditi i u drugoj državi. Ženu nemam, djecu nemam. Nekog društva nemam. 36 godina navršenih. Ništa se ne mijenja već godinama. Hrvatska je općenito država gdje su zakoni dobro napisani ali se nikako ne provode, i to je nešto što mi radi sijene na glavi. Zbog loših sudova, koruptiranosti društva i općenito načina razmišljanja koji meni ne paše (uglavnom primitivnog odnosno vrlo konzervativno) otišao bih van. Plaća mi je ovdje super, ne mogu se požaliti. Ali eto, kad nije plaća u pitanju onda je sve drugo problem.

 

Mislim da bih samo Skandijaviju odabrao, Švedsku ili Norvešku, neku lijepu i čistu zemlju normalnih ljudi koja se brine za okoliš i očuvanje prirode. Naravno, prvo uzimam stambeni kredit pa tek onda idem dalje gledati...

 Oženi se imaj djecu i eto promjena. Nije ti država kriva za to, ne budi patetična Greta...još malo i prošao brzi vlak.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Ostajte ovdje...
Haha kako konzervama smeta Greta, a ne smetaju te lopovi i lazovi.
4 godine
protjeran
offline
Re: Ostajte ovdje...
dva_ujutro kaže...
Haha kako konzervama smeta Greta, a ne smetaju te lopovi i lazovi.

 Nisam nikakva konzerva. Čovjek ima super plaću ali se s 36g nije oženio, nema djecu ni društvo i svaki dan mu je isti. Onda navodi neke treće probleme koji objektivno nemaju veze s tim. Političari mu uništili snove, neće ga sisata prodavačica mandrina. Možda se u Švedskoj i Norveškoj neće ženiti ni imati društvo jer Švedska prodaje oružje Saudijskoj Arabiji koja ubija Hutije, a Norveška ima naftne platforme. Čekati idealni svijet može vječno, a treba se pogledati u zrcalo i vidjeti koji su realni dometi. I izgled je bitan. Ako s 36 nisi "ulovio" misicu nećeš ni s 40, a ako je i uloviš brzo će izmigoljiti u tim god pa makar imao i Norvešku plaću. Osim ako voliš ex. misice u pedesetim. Smetaju mi i lopovi i lažovi, već sam pisao o nepravdama i ad hoc riješenjima u HR.

14 godina
offline
Re: Ostajte ovdje...
bugovac222 kaže...
dva_ujutro kaže...
Haha kako konzervama smeta Greta, a ne smetaju te lopovi i lazovi.

 Nisam nikakva konzerva. Čovjek ima super plaću ali se s 36g nije oženio, nema djecu ni društvo i svaki dan mu je isti. Onda navodi neke treće probleme koji objektivno nemaju veze s tim. Političari mu uništili snove, neće ga sisata prodavačica mandrina. Možda se u Švedskoj i Norveškoj neće ženiti ni imati društvo jer Švedska prodaje oružje Saudijskoj Arabiji koja ubija Hutije, a Norveška ima naftne platforme. Čekati idealni svijet može vječno, a treba se pogledati u zrcalo i vidjeti koji su realni dometi. I izgled je bitan. Ako s 36 nisi "ulovio" misicu nećeš ni s 40, a ako je i uloviš brzo će izmigoljiti u tim god pa makar imao i Norvešku plaću. Osim ako voliš ex. misice u pedesetim. Smetaju mi i lopovi i lažovi, već sam pisao o nepravdama i ad hoc riješenjima u HR.

Ma ne!

Moraš nastaviti u istom tonu tj. za sve ti je kriva ova "klerofašističko, katolibansko, krezubolika, desničarsko, ustaška, konzervirana, bečkokonjušarska, slučajna tvorevina" i odmah  eto te, dobijaš ovacije, drugarski smješak, tapšanje po ramenu sa suzom u oku!

 

Eto, sada si "konzerva"!

 

Mati moja mila!

4 godine
neaktivan
offline
Ostajte ovdje...

Meni su svi u njemackoj a ja eto cekam, volim ovaj prokleti balkan, volim pljunut na ulicu kad hodam, parkirat kako ja hocu. Jest da je zivot tezak ali ovdje je zivot... vani je sve ustrojeno bez duha

Sve umjetno vani, umjetni osmijesi susjeda.... parkiralista ko da ih je kolekcionar automobila slagao, sad ti budi crna ovca i prakiraj kontra, odmah te gledaju ko teroristu nece vise pricat s tobom, ne bitno sto je jednostavnije tako izac... odmah si divljak

jebes takve ljude, bolje se ovdje mucit ali zivit

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 19:38 (nebulosa).
 
1 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ostajte ovdje...
nebulosa kaže...

Meni su svi u njemackoj a ja eto cekam, volim ovaj prokleti balkan, volim pljunut na ulicu kad hodam, parkirat kako ja hocu. Jest da je zivot tezak ali ovdje je zivot... vani je sve ustrojeno bez duha

Sve umjetno vani, umjetni osmijesi susjeda.... parkiralista ko da ih je kolekcionar automobila slagao, sad ti budi crna ovca i prakiraj kontra, odmah te gledaju ko teroristu nece vise pricat s tobom, ne bitno sto je jednostavnije tako izac... odmah si divljak

jebes takve ljude, bolje se ovdje mucit ali zivit

 

Ti si nekakve filmove gledao ili sta?

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Ostajte ovdje...

njušim ironiju, nadam se...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Ostajte ovdje...
Friday kaže...
nebulosa kaže...

Meni su svi u njemackoj a ja eto cekam, volim ovaj prokleti balkan, volim pljunut na ulicu kad hodam, parkirat kako ja hocu. Jest da je zivot tezak ali ovdje je zivot... vani je sve ustrojeno bez duha

Sve umjetno vani, umjetni osmijesi susjeda.... parkiralista ko da ih je kolekcionar automobila slagao, sad ti budi crna ovca i prakiraj kontra, odmah te gledaju ko teroristu nece vise pricat s tobom, ne bitno sto je jednostavnije tako izac... odmah si divljak

jebes takve ljude, bolje se ovdje mucit ali zivit

 

Ti si nekakve filmove gledao ili sta?

 Cuo je od gastrabajtera koji se nikad nisu uklopili u novu sredinu, a neki od njih nisu se nikad trudili posteno nauciti jezik.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Ostajte ovdje...
dva_ujutro kaže...

 Cuo je od gastrabajtera koji se nikad nisu uklopili u novu sredinu, a neki od njih nisu se nikad trudili posteno nauciti jezik.

 

Ah, ekipa "nije vani tako dobro kao sto pricaju"

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Ostajte ovdje...

Da mi je imat ω i otići spasio bih se.

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Ostajte ovdje...
dva_ujutro kaže...
Friday kaže...
nebulosa kaže...

Meni su svi u njemackoj a ja eto cekam, volim ovaj prokleti balkan, volim pljunut na ulicu kad hodam, parkirat kako ja hocu. Jest da je zivot tezak ali ovdje je zivot... vani je sve ustrojeno bez duha

Sve umjetno vani, umjetni osmijesi susjeda.... parkiralista ko da ih je kolekcionar automobila slagao, sad ti budi crna ovca i prakiraj kontra, odmah te gledaju ko teroristu nece vise pricat s tobom, ne bitno sto je jednostavnije tako izac... odmah si divljak

jebes takve ljude, bolje se ovdje mucit ali zivit

 

Ti si nekakve filmove gledao ili sta?

 Cuo je od gastrabajtera koji se nikad nisu uklopili u novu sredinu, a neki od njih nisu se nikad trudili posteno nauciti jezik.

ne nisam cuo, zivio sam godinu dana u njemackoj ali neki su samo ocito bili turisti... drugo je setat gradom i po znamenitostima a drugo je zivjet tamo

kad si turist hodaj bos po gradu ako oces niko te ne gleda, a probaj zivjet u stanu u zgradi i pustit tenisice ispred ulaznih vratiju, vise te cijela zgrada nece pozdravit

takav je to narod

ko je bio tamo duze jako dobro zna njihov ustrojen mentalitet, muz i zena oboje svabe, ne daj boze da zena muza pita u kaficu cigaru: odgovorit ce joj idi si kupi jos ce dignut nos na nju

zato i jesu organizacije (kafici, restorani) hrvata po gradovima da se ljudi druze i opuste van retardiranog svabskog mentaliteta, ne kazem da su losi ljudi ali im je mentalitet katastrofa, pa gle ih, cijelu godinu zive i rade, posao im je sve za mjesec dana godisnjeg odmora. mjesec dana u godini zive, polovica ode ko turisti van, druga polovica na kobasica festival, ostalih 11 mj u godini su ko roboti, tek tu i tamo nedjeljom ujutro su vidljivi znaci zivota u njima, barem obiteljskog, vec predvecer prelaze u robot-mod

predpostavljam da je u vecini europe tako, bio sam nakratko u blizini roterdama i isto ljudi cudaci svoje vrste

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 23:52 (nebulosa).
16 godina
odjavljen
offline
Ostajte ovdje...

Potresna svjedocanstva

Freak Show Inc.
 
15 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Ostajte ovdje...
izvlačili smo slamke,ja sam izvukao najkraću pa moram ostati zadnji da ugasim svitlo... hebiga.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ostajte ovdje...
Ici cu van sigurno,upitno je jedino gdje.
Zanima me dosta zemalja,od Kanade,Australije,Novog Zelanda pa do Finske,Nizozemske i normalno - Svicarske.
Samo da nije Njemacka (puno imigranata,zna se kojih) i da je sto dalje od zatucanog Balkana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Ostajte ovdje...

Opet playbuzz i njihovo zaradivanje na korisnicima bez ikakvog upozorenja. Net.hr v2.0

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Ostajte ovdje...
filipvk1000 kaže...
Ici cu van sigurno,upitno je jedino gdje.
Zanima me dosta zemalja,od Kanade,Australije,Novog Zelanda pa do Finske,Nizozemske i normalno - Svicarske.
Samo da nije Njemacka (puno imigranata,zna se kojih) i da je sto dalje od zatucanog Balkana.

 

zivio godinu dana u Njemackoj. Nikad ugodnijih sunarodnjaka nisam imao od Turaka. Jako topli, nasmijani, druzeljubivi, zele pomoci, ... dobio sam baklave i jos neke slastice, turski kafici redom pozitivna galama (oni tako pricaju) i obavezno neka nogometna utakmica. U Turcima ces imati samo prijatelje. Vjerujem da ce slicno biti i sa Sirijcima, nisu bas svi teroristi tamo.

4 godine
protjeran
offline
Re: Ostajte ovdje...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
filipvk1000 kaže...
Ici cu van sigurno,upitno je jedino gdje.
Zanima me dosta zemalja,od Kanade,Australije,Novog Zelanda pa do Finske,Nizozemske i normalno - Svicarske.
Samo da nije Njemacka (puno imigranata,zna se kojih) i da je sto dalje od zatucanog Balkana.

 

zivio godinu dana u Njemackoj. Nikad ugodnijih sunarodnjaka nisam imao od Turaka. Jako topli, nasmijani, druzeljubivi, zele pomoci, ... dobio sam baklave i jos neke slastice, turski kafici redom pozitivna galama (oni tako pricaju) i obavezno neka nogometna utakmica. U Turcima ces imati samo prijatelje. Vjerujem da ce slicno biti i sa Sirijcima, nisu bas svi teroristi tamo.

 Hrvatska je naravno sranje, al su mu Turci sunarodnjaci(?) i topli su. Vjeruje da su i Sirijci topli, al će nam javiti čim i njih opipa. Najbolje odi u Tursku, samo se nemoj previše žaliti tamo, barem ćeš imati (toplo) društvo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice