Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn Off

poruka: 10
|
čitano: 4.396
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn Off".
16 godina
neaktivan
offline
Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn Off

Sve je zapravo nekako slično, ali ružnije 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn Off

Crna pozadina za word? Konacno pravi eye saver za one koji ga koriste svaki dan. 

Jedva cekam!

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn
MP7 kaže...

Crna pozadina za word? Konacno pravi eye saver za one koji ga koriste svaki dan. 

Jedva cekam!

 Može se i sada otpirilke dobiti dark mode. Automatski promjeni font u bijelu, a pozadinu u crnu boju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 23:19 (zagi55).
15 godina
offline
Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn Off

Mjenjaju čisto da bi mjenjali. If it ain't broken, don't fix it

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn Off

ovo koristim već skoro godinu dana od kako sam uzeo office 2019... 

 

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn
zagi55 kaže...
MP7 kaže...

Crna pozadina za word? Konacno pravi eye saver za one koji ga koriste svaki dan. 

Jedva cekam!

 Može se i sada otpirilke dobiti dark mode. Automatski promjeni font u bijelu, a pozadinu u crnu boju.

 

S tim mijenjaš boju lista. Takva boja bit će i kod generiranja PDF-a.

Od Offica 2019 ima pod karticom View toggle tipka koja šalta između dark i light moda, no samo kod prikaza.

 

Ako te prži po očima, onda vjerojatno nešto drugo nije u redu(mračna pozadina, svjetlina monitora i sl.)

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 23:54 (Dex.amx).
15 godina
offline
Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn Off

ovo sve više nalikuje dječjoj bojanki. ballmer je prolupitisom debilosis zarazio nadellu. to im je zbog dva "l". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn Off

Izgleda ko office 2007, napravili smo krug i vratili se nazad. Tolko silovanja s promjenama od 2013 na dalje i za kaj?

2007>201x

Linux, Arch Linux.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn Off

Ah što volim kad novi skin povećava verziju aplikacije, kao da ima nešto novo ispod haube.

Takve promjene bi trebale biti izborne jer, ovisno o ukusu, nisu baš uvijek na bolje.

Amenoum
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Osim Windowsa 11, Microsoft najavio i redizajn
PaleRider kaže...

Ah što volim kad novi skin povećava verziju aplikacije, kao da ima nešto novo ispod haube.

Takve promjene bi trebale biti izborne jer, ovisno o ukusu, nisu baš uvijek na bolje.

 Office / Microsoft 365 se stalno mijenja sa svakim novim upgradeom. Imaš na stranicama Microsofta pobrojane sve promjene i nove feature po verzijama buildova. Uvijek nema najnovijeg builda, što mi je nelogično ali tako je. Jučer sam napravio upgrade na 14131.20278, a ova povijest buildova trenutno je na 14026.20246.

 

https://support.microsoft.com/en-us/office/what-s-new-in-microsoft-365-95c8d81d-08ba-42c1-914f-bca4603e1426?ui=en-us&rs=en-us&ad=us

 

Tako da neće biti samo novi skin u novom Officeu.

 

I u pravu si, nije uvijek se na bolje. Microsoft Word 365 pred par buildova uveo je tzv. smart comments. To su komentari kada više ljudi radi na nekom tekstu, pa sa strane ostavljaju komentare jedni drugima ili netko nekom ispravlja tekst, pa mu također sa strane ostavlja komentare. I do sada su bili jednostavniji,i nakon komentara si mogao stisnuti enter za potvrdu tj. da komentar ostane zapisan. Ako si ga htio promijeniti, samo si kliknuo mišem na komentar i promijenio ga + enter. Sada upisani komentar moraš potvrditi klikom miša na strelicu "send", a za edit moraš ući u mali izbornik u gornjem desnom kutu komentara i klikom miša pokrenuti edit. To dodaje par koraka više i usporava rad. Ljudi to žele isključiti ali za sada to nije moguće.

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice