Osim Jeffa Bezosa, svi ostali vodeći svjetski mili

poruka: 5
|
čitano: 2.268
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osim Jeffa Bezosa, svi ostali vodeći svjetski mili".
15 godina
offline
Osim Jeffa Bezosa, svi ostali vodeći svjetski mili

jednom sam kupio bezosa (n-serija) pa sam morao dokupiti još i os. nasreću, stari poštenjaci su u dućanu dilali i oem pod maloprodajni pa ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Osim Jeffa Bezosa, svi ostali vodeći svjetski mili

Znači Bezos je hladno preko noći ugrabio 4,6 mlrd dolara i opet zasjeo na prvo mjesto...jer par milijardi svakom sjedne na račun svaku večer.

 

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 12:44 (mrxa1).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Osim Jeffa Bezosa, svi ostali vodeći svjetski
jadan Jeff :(
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Osim Jeffa Bezosa, svi ostali vodeći svjetski mili

Baš neobično da su u svijetu skrojenom od bogataša za bogataše, bogataši dobro prošli. 

Dok recimo Kurdi, koje su iskoristili za borbu protiv ISILa, pa prepustili Turcima, nisu završili godinu s par milijardi prihoda, nego su ostali i bez ono malo što su imali. Pa kad im se Kurdi, poput nekih drugih starih saveznika počnu zabijati u nebodere, onda će biti 'Kako to, kako to?'.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Osim Jeffa Bezosa, svi ostali vodeći svjetski
početkom godine nove bit će organizirana humanitarni koncert za Bezosa...pod naslovom:nama 20kn ništa ne znači...a njega do prvog mjesta vodi:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 16:47 (HCMAA).
Moj PC  
6 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice