Osam alata za povećanje produktivnosti u Windowsim

poruka: 5
|
čitano: 6.043
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osam alata za povećanje produktivnosti u Windowsim".
15 godina
offline
Osam alata za povećanje produktivnosti u Windowsim

Kad sam otkrio Everything prije par godina odljepio sam... pogotovo jer sam na Macu koristio Spotlight dugo... :) Odličan programčić!

MuWu
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Osam alata za povećanje produktivnosti u Windowsim

napomba: funkcioniraju i u sedmici 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Osam alata za povećanje produktivnosti u Windowsim

cudi me da autor nije pomenuo windows godmode, zgodan pogotovo onima koji se drndaju na vise win verzija istodobno.

 

za sve koji nisu culi, napravite novi folder na desktopu i imenujte ga {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

 

kad promijeni ikonicu, mozete ga maziti, paziti ili imenovati "milan365"*

 

*jebeni majkrosoft je uvijek skrivao nekog vraga, imao odvojene API-jeve za internu upotrebu i prcao konkurenciju na podle nacine.

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Osam alata za povećanje produktivnosti u Windowsim

Chocolatey mi je definitivno najdraži sa liste. Većina programa sa liste postoji zato jer su Windowsi "manjkavi" po tom pitanju pa se zajednica nekako mora snaći

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Osam alata za povećanje produktivnosti u Windo
MujagaWudakhi kaže...

Kad sam otkrio Everything prije par godina odljepio sam... pogotovo jer sam na Macu koristio Spotlight dugo... :) Odličan programčić!

 Meni ga je frend preporučio i od tada ne koristim ništa drugo. Nevjerojatan mali program.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice