Oporavak GoProa zahvaljujući dobroj prodaji Hero 7

poruka: 3
|
čitano: 1.673
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oporavak GoProa zahvaljujući dobroj prodaji Hero 7".
16 godina
moderator
online
Oporavak GoProa zahvaljujući dobroj prodaji Hero 7

Kaže kolega u članku:

Dobri financijski rezultati što se tiče četvrtog kvartala prošle godine rezultat su uspješne prodaje Hero 7 Black modela akcijske kamere koja se na tržištu pojavila u rujnu, a iako nudi dizajn sličan onom koji se može pronaći kod njezinih prethodnika također nudi i bolju stabilizaciju i softver.

 

U svojoj recenziji GoProova 7 napisao sam:

Kad se u obzir uzmu i mogućnosti podešavanja same kamere (tu govorim o modelu Silver), evidentno je da vas GoPro “tjera” upravo na najskuplji model Black, zato što samo on nema određena (brojna) ograničenja, kojima bi druga dva, funkcionalno limitirana modela, zahtjevnije korisnike mogla odvratiti od kupnje.

 

Dakle, sve jasno. HERO7 Black donio je odličnu stabilizaciju, čime se istaknuo pred konkurencijom kamera drugih proizvođača, a svoje Silver i White modele su osjetno okljaštrili kako bi kupce potaknuli da kupe Black umjesto Silver ili White. Strategija im se očito pokazala uspješnom.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Oporavak GoProa zahvaljujući dobroj prodaji Hero 7

Oduvijek sam trznuo TU za Najbolje komade gadgeta, ma kakav on primarno bio gadget 

Kada sam uzimao SUUNTO “smart watch”, koliko se on danas može smatrati pametnim, dvije misli vodilje su mi bile; 

- bakterija koja zdura preko mjesec dana, 55 sati u komadu u full modu; 

- bio je prva smart ura koja me je mogla pratiti tijekom plivanja, i još imam grafikon gdje sam i koliko plivao, uz ostale isto podatke! 

 

Uopće ne napadam ovakvu odluku brenda GoPro, jednostavno “to je bila vrhunska kratka tržišno marketinška odluka”, koja je mogla završiti ovako ili onako, rizik se onome tko ima ideju, viziju i vrhunski proizvod najčešće uvijek na kraju isplati, još kada možeš funkcionirati odlukama dugoročno! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Oporavak GoProa zahvaljujući dobroj prodaji He
mbaksa kaže...

Kaže kolega u članku:

Dobri financijski rezultati što se tiče četvrtog kvartala prošle godine rezultat su uspješne prodaje Hero 7 Black modela akcijske kamere koja se na tržištu pojavila u rujnu, a iako nudi dizajn sličan onom koji se može pronaći kod njezinih prethodnika također nudi i bolju stabilizaciju i softver.

 

U svojoj recenziji GoProova 7 napisao sam:

Kad se u obzir uzmu i mogućnosti podešavanja same kamere (tu govorim o modelu Silver), evidentno je da vas GoPro “tjera” upravo na najskuplji model Black, zato što samo on nema određena (brojna) ograničenja, kojima bi druga dva, funkcionalno limitirana modela, zahtjevnije korisnike mogla odvratiti od kupnje.

 

Dakle, sve jasno. HERO7 Black donio je odličnu stabilizaciju, čime se istaknuo pred konkurencijom kamera drugih proizvođača, a svoje Silver i White modele su osjetno okljaštrili kako bi kupce potaknuli da kupe Black umjesto Silver ili White. Strategija im se očito pokazala uspješnom.

 kako kod koga..po svim reviewima sa YT, GoPro ima neoprevdano visoku cijenu i sirotinjku ponudu osnovnog paketa i nezamjetno "bolju" sliku od konkurancije.

ja godinama koristim SJCAM i nemam  namjeru preć na GoPro...a uskoro prelazim na SJ 8 pro...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice