Opera Touch mobilni preglednik koji se koristi jed

poruka: 3
|
čitano: 2.133
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opera Touch mobilni preglednik koji se koristi jed".
15 godina
offline
Opera Touch mobilni preglednik koji se koristi jed

Ovo zvuči obečavajuće! Prelazim uskoro s iOS na Android, srce me boli jer se opraštam od ugodne Opera Coast browsera kojeg ima samo za iOS.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Touch mobilni preglednik koji se koristi
Već postoji nekoliko Opera browsera i sve ih koristim jednom rukom, pa stvarno ne vidim potrebu za još jednim.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Opera Touch mobilni preglednik koji se koristi jed

Nisam nesto odusevljen ovim novostima. Npr nije moguce dodavati stvari u Flow sa vise desktop uredaja ili pristupati im na vise mobilnih uredaja (nisam potvrdio, samo procitao kritike). Ne razumijem sto je falilo opera link accountu i sinhronizaciji speed dialova, bookmarksa i otvorenih tabova (to jest da nisu isforsirali da svaki uredaj ima svoj vlastiti speed dial).

 

Tim je u zadnjih godinu, dvije dana dodao zbilja veliki broj funkcionalnosti, ali velika vecina mi je potpuno nepotrebna (npr 101 vrsta pozadine za speed dial i screenshot tool). Integracija IM u sidebar je imala potencijala da bude killer-feature, ali se moras prijaviti svaku put kada resetiras browser.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice