Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslonima,

poruka: 9
|
čitano: 4.394
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslonima,".
10 godina
offline
Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslonima,

Ovo su tableti za jako specifican krug korisnika (oni koji trebaju crtati nesto po ekranu, dizajneri,...) pa su trebali navesti koliko nijansi sive podrzava,... a ova cijena im ni malo ne pomaze da se bolje prodaju obicnim korisnicima.

 
0 0 hvala 0
Re: Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslon
10alex kaže...

Ovo su tableti za jako specifican krug korisnika (oni koji trebaju crtati nesto po ekranu, dizajneri,...) pa su trebali navesti koliko nijansi sive podrzava,... a ova cijena im ni malo ne pomaze da se bolje prodaju obicnim korisnicima.

 

16 nijansi sive.

Kontrast 15:1

 

 

Cijena je poveća, nisam siguran hoće li ovo biti dobra zamjena za "obični" 2K tablet (npr. Samsung Galaxy Tab S3 kojeg i sam posjedujem i koji također dolazi s olovkom) slične cijene ali daleko većih mogućnosti.

 

Veliki plus u odnosnu na obične tablete jest autonomija i rad pri dnevnom svjetlu. Opet, kome to treba, nisam siguran u broj korisnika.

8 godina
neaktivan
offline
Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslonima,

Meni ovo ovak na prvu izgleda odlično, jer realno treba mi za čitanje svakakvih materijala i tu mi se normalni tablet pokazao manjkavim, jedino i samo zbog svijetlećeg ekrana.

Cijena je realtivna stvar, ali ako mi ovo uživo bude odgovaralo ja to kupujem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslonima,

E-ink je generalno fenomenalna stvar, isprobao sam Amazonov čitač.

Nedostatak je (meni osobno) što još nema mogućnosti prikaza u boji,

tako da bilo što osim knjiga otpada - ali ako se misli čitati samo običan tekst, nema bolje stvari.

 

Šteta pa je iz nekog nepoznatog razloga ovo nabavljivo samo u SAD-u i (WTF) Rusiji/Kazahstanu/Ukrajini 

Split your lungs with Blood and Thunder
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslon
fler kaže...

E-ink je generalno fenomenalna stvar, isprobao sam Amazonov čitač.

Nedostatak je (meni osobno) što još nema mogućnosti prikaza u boji,

tako da bilo što osim knjiga otpada - ali ako se misli čitati samo običan tekst, nema bolje stvari.

 

Šteta pa je iz nekog nepoznatog razloga ovo nabavljivo samo u SAD-u i (WTF) Rusiji/Kazahstanu/Ukrajini 

 Postoji i u boji od čini mi se prošle godine, Qualcomm je nešto radio s tim. Kako god kinde mi je zakon od prve generacije naovamo.

16 godina
offline
Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslonima,

Godinama se već radi na tome, ali ništa još nije komercijalno dostupno

(tj. nisam vidio, a s vremena na vrijeme provjeravam je li se što promijenilo -

i uvijek se razočaram).

 

Ipak, postoje neke priče da bi od ove godine napokon moglo krenuti,

pa nekakve konkretne vijesti željno iščekujem 

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 18:26 (fler).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslonima,

minusi

1. preskupo

2. presporo

3. monokromatsko (c/b)

 

plusevi

1. citljivost vani (na suncu)

2. baterija (trajanje)

3. robusno

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslonima,

Ma nije samo čitljivost pri dnevnom (jakom) svijetlu: naprosto ne umara oči. Buljenje u mob me košta mutne slike poslije dok zvjerkam naokolo i bolnih očiju. Nakon čitanja na tabletu u mraku, čak i u night modu, sanjam policijske reflektore... no da, malo pretjerujem ali ne mogu prežalit što si nisam ubo neki e-ink Kindle kad mi je bila prilika. A i fora mi je to bilo crno bijelo, onak mi je retro. kao stari dtp programi na 16-bitnicima (Mac, Atari).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Onyx pripremila Android tablete s e-ink zaslonima,

baterija traje godinama ali se prazni i do ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice