Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

poruka: 47
|
čitano: 27.096
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E".
16 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Sa strane UX-a pa i UI-a ova app je daleko iza sadasnjeg mbankinga koji ima Erste. Umjesto da idu korak naprijed oni rade dva koraka nazad. 

Sve u svemu jako loše, i razočaran sam jer ću morati imati dvije app za privatno i poslovno.

Trebali su sve ostaviti na Infinumovoj app kako je trenutno.

 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv

"Georgeu još i mogu oprostiti potpuno besmisleno ime za aplikaciju namijenjenu mobilnom bankrastvu..."
Ovo me podseća na neki davni skeč Muppetovaca:
- Dr Bob, you've given this hospital a bad name!
- You're right, Fred is a terrible name for a hospital, how about Eunice?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 10:24 (Ivan(4)).
Moj PC  
9 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Koristim Gorge u Austriji, i na zalost, ovdje je to najbolji bankarski app. Vec sam 3 godine u Austriji, te sam nesrecom prvo otvorio racun u Raiffeisen banci te ostao zaprepasten zastarjelosti njihove aplikacije i (ne)mogucnostima koje je nudila. U Hrv sam koristio m-zabu i plakao sam za mogucnostima koje je nudila u odnosu na Raiffeisen app. Prije par mjeseci sam prebacio racun u Erste, i od tad koristim George-a. Nije los, kao sto Petric kaze, obicni banking app, ali da bi trebao nuditi vise - to je sigurno. Imate obicni pregled racuna i mogucnosti transakcije...i to je manje vise to.

Transakcije koje obavite pojavljuju se na aplikaciji kroz 24h a ne trenutno, sto mi je nepojmljivo - isto je bilo i u Raiffeisen. Nije mi jasno kako je to jos uvijek standard u Austriji. Koristim uporedo i N26 karticu, sve sto njome platim na aplikaciji mi je prikazano kroz 5-6 sekundi. Sve transakcije koje obavite imaju svoj "tag" pa mozete dobiti pregled svoje potrosnje u vidu diagrama...ali samo ako se ulogirate putem webpage-a,  u aplikaciji ne postoji ta mogucnost. M-zaba je to posjedovalo jos davne 2014. kada sam je poceo koristiti. Nije moguce promjeniti PIN ili limite debitnih kartica kroz aplikaciju. Jedine prednosti kojih se mogu sjetiti u vezi Georga su Android Pay/Apple pay, i direktan kontakt sa vasim sluzbenikom u banci kroz chat u aplikaciji.

 

Bankarstvo u Austriji je zasigurno korak dva iza ostatka razvijenog svijeta. To nije tako ni cudno ako se uzme u obzir da oko 80% svih placanja u Austriji se vrsi u gotovini, tek oko 10% debitnim karticama a o mobilnom placanju da ne pricamo. Sta drugo ocekivati onda od aplikacije koja dolazi iz sredisnjice nego razvikano smece. 

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Ako je u Austriji toliko loše onda je veliki krivac HR filijala Erste-a koja nije bila sposobna ukazati na prednosti Keks Paya.

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
Mariossa kaže...

Koristim Gorge u Austriji, i na zalost, ovdje je to najbolji bankarski app. Vec sam 3 godine u Austriji, te sam nesrecom prvo otvorio racun u Raiffeisen banci te ostao zaprepasten zastarjelosti njihove aplikacije i (ne)mogucnostima koje je nudila. U Hrv sam koristio m-zabu i plakao sam za mogucnostima koje je nudila u odnosu na Raiffeisen app. Prije par mjeseci sam prebacio racun u Erste, i od tad koristim George-a. Nije los, kao sto Petric kaze, obicni banking app, ali da bi trebao nuditi vise - to je sigurno. Imate obicni pregled racuna i mogucnosti transakcije...i to je manje vise to.

Transakcije koje obavite pojavljuju se na aplikaciji kroz 24h a ne trenutno, sto mi je nepojmljivo - isto je bilo i u Raiffeisen. Nije mi jasno kako je to jos uvijek standard u Austriji. Koristim uporedo i N26 karticu, sve sto njome platim na aplikaciji mi je prikazano kroz 5-6 sekundi. Sve transakcije koje obavite imaju svoj "tag" pa mozete dobiti pregled svoje potrosnje u vidu diagrama...ali samo ako se ulogirate putem webpage-a,  u aplikaciji ne postoji ta mogucnost. M-zaba je to posjedovalo jos davne 2014. kada sam je poceo koristiti. Nije moguce promjeniti PIN ili limite debitnih kartica kroz aplikaciju. Jedine prednosti kojih se mogu sjetiti u vezi Georga su Android Pay/Apple pay, i direktan kontakt sa vasim sluzbenikom u banci kroz chat u aplikaciji.

 

Bankarstvo u Austriji je zasigurno korak dva iza ostatka razvijenog svijeta. To nije tako ni cudno ako se uzme u obzir da oko 80% svih placanja u Austriji se vrsi u gotovini, tek oko 10% debitnim karticama a o mobilnom placanju da ne pricamo. Sta drugo ocekivati onda od aplikacije koja dolazi iz sredisnjice nego razvikano smece. 

 Ne znam kada si koristio Raiffeisen app ali sve sto si nabrojao sada ima njihova mojaRBA. Transakcije se trenutno prikazu, ima prikaz prihoda - troskova, mozes promijeniti PIN ... Meni i vise nego ok aplikacija uz RaiPay.

15 godina
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv

Ja ga nisam uspio ni pokrenuti. Za razliku od stare aplikacije, George traži mToken (imam Display karticu). Što je baš super za inicijalnu prihvaćenost gdje dio korisnika uopće ne može pristupiti aplikaciji bez odlaska u banku (što ima posebnu konotaciju o ovo pandemijsko doba).

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
11 godina
neaktivan
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Mi smo austrijski i "belosvetski" konjusari tako da nemamo nikakva prava u ničemu jer sve sto se za nas odlucuje odlucuje se negdje drugdje a to nije zagreb.... A tako nam i treba kad sve sto imamo smo prodali i sad se grebemo za mrvice sa stola...

Moj PC  
3 10 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Koristim PBZ i njihova nova aplikacija mi inicijalno nije sjela. U kasnijim nadogradnjama su je značajno ispeglali, a prihvatili su i nekoliko sugestija koje sam im poslao. Naravno, prostora za peglanje ima itekako, ali napokon su nadišli staru aplikaciju.

 

Općenito, ideja da promijenim banku, a zadržim aplikaciju ili promijenim aplikaciju ako mi se nova verzija aplikacije moje banke ne sviđa mi je super.

 

Ali za ovaj George imam dojam da je primarni, a možda i jedini cilj bio biti prvi na tržištu s  takvom aplikacijom. Iako je taj pristup nerijetko vrlo profitabilan, mislim da u konkretnom slučaju ne donosi toliki benefit da uopće ima smisla. Čitava ideja iza inicijative da se može koristiti third party aplikacija je da korisnik može prijeći na onu koju smatra kvalitetnijom, a tu nema veze tko je prvi. Zadnja aplikacija koja dođe na tržište može preuzeti korisnike ako je kvalitetnija. Naravno, postoji i faktor navikavanja, ali, za razliku od nekih drugih proizvoda, u ovom slučaju taj faktor zahvaća i prvu aplikaciju - ljudi su naviknuti na first party aplikaciju koju koriste i third party im mora ponuditi nešto što im first party ne nudi da se uopće odluče na prijelaz.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
5 0 hvala 0
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Đ Đ Đ Đ Đ Đ Đ Đ Đ Đ Đđđđđđđđđđ Đ đ Ć Ć Ć ćć ... svaka ćas!

 

 

Njihovom marketinškom timu skidam kapu. Jedna od reklama koju sam uživao mrziti, toliko je blesava da je zapravo sjajna.

Pitanje je što misle unaprijediti u tom njihovom đorđetu, vjerojatno je to sada nekakva osnovna verzija koju nisu mogli pretjerano natrpati mogućnostima zbog rokova. A možda je to jednostavno-to, samo su htjeli da se više priča o Erste banci ovih posljednjih tjedana. Jer svatko tko je išao guglati "đorđ" došao bi u 3-4 gugla do web stranice Erste banke. Sasvim slučajno su postavili javnu web stranicu s opisom Georgea (ne možeš joj doći preko Erste banke, ali preko googla možeš)? Hmmm interesantno.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 8:57 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
Kad sam vidija one njihove plakate "George dolazi", bija sam uvjeren da dolazi neki novi dućan optike jer su svi modeli nosili naočale...
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Keks Pay rulez!

Idi i radi nešto korisno!
 
4 0 hvala 0
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
Mar kaže...
Kad sam vidija one njihove plakate "George dolazi", bija sam uvjeren da dolazi neki novi dućan optike jer su svi modeli nosili naočale...

 

Stvarno? Meni je onaj font djelovao na Optima telekom, a i kako je zaobljen baš je bacao na "O". Mislio sam neka nova mobilna usluga ili slično.

16 godina
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
Mariossa kaže...

Koristim Gorge u Austriji, i na zalost, ovdje je to najbolji bankarski app. Vec sam 3 godine u Austriji, te sam nesrecom prvo otvorio racun u Raiffeisen banci te ostao zaprepasten zastarjelosti njihove aplikacije i (ne)mogucnostima koje je nudila. U Hrv sam koristio m-zabu i plakao sam za mogucnostima koje je nudila u odnosu na Raiffeisen app. Prije par mjeseci sam prebacio racun u Erste, i od tad koristim George-a. Nije los, kao sto Petric kaze, obicni banking app, ali da bi trebao nuditi vise - to je sigurno. Imate obicni pregled racuna i mogucnosti transakcije...i to je manje vise to.

Transakcije koje obavite pojavljuju se na aplikaciji kroz 24h a ne trenutno, sto mi je nepojmljivo - isto je bilo i u Raiffeisen. Nije mi jasno kako je to jos uvijek standard u Austriji. Koristim uporedo i N26 karticu, sve sto njome platim na aplikaciji mi je prikazano kroz 5-6 sekundi. Sve transakcije koje obavite imaju svoj "tag" pa mozete dobiti pregled svoje potrosnje u vidu diagrama...ali samo ako se ulogirate putem webpage-a,  u aplikaciji ne postoji ta mogucnost. M-zaba je to posjedovalo jos davne 2014. kada sam je poceo koristiti. Nije moguce promjeniti PIN ili limite debitnih kartica kroz aplikaciju. Jedine prednosti kojih se mogu sjetiti u vezi Georga su Android Pay/Apple pay, i direktan kontakt sa vasim sluzbenikom u banci kroz chat u aplikaciji.

 

Bankarstvo u Austriji je zasigurno korak dva iza ostatka razvijenog svijeta. To nije tako ni cudno ako se uzme u obzir da oko 80% svih placanja u Austriji se vrsi u gotovini, tek oko 10% debitnim karticama a o mobilnom placanju da ne pricamo. Sta drugo ocekivati onda od aplikacije koja dolazi iz sredisnjice nego razvikano smece. 

 Mi smo u Austriji vec desetu godinu i online bankarstvo u Austriji je sto godina iza hrvatskog. Bivsi Hypo je do prije pet godina imal internet bankarstvo na fakin tokene prek komada papira! To s pinovima na papiru sam imal u RBA u HR prije dvadeset godina!

Tu kasne dobrih deset godina za RH internet bankingom a aplikacije ko da radi jedna firma i onda stave "skin" od druge banke. Zena ima racun u Anadi a ja u Easy Bank, app je jedan te isti a farbe i fontovi su jednostavno prilagodeni firmi koja koristi app.

KAj mene najvise smeta je da Google pay nije podrzan u Austriji!!!! Apple pay ide ali Google kita. Radi google pay sam otvoril besplatni racun u Njemackoj i osposobio za rad.

 

Btw bankarski racun u austriji kosta oko 150 eura na godinu u Anadi (easy bank je besplatan)! Kolko je u RH, sto kuna?

15 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Vi keksovci koji koristite app što vam se najviše sviđa u toj aplikacijia, što najviše koristite, koje opcije? Imam aplikaciju na mobu od početka i odradio sam par transakcija ali nikako mi se nije "uhvatilo" da je intezivno koristim.

 

Npr, kod revoluta mogu reći da su mi super jednokratne virtualne kreditne kartice za plačanje preko interneta, također virtualnu kreditnu karticu (onu koju možeš više puta korititi) koristim na uređajima koji klinci koriste (PS4 i razni gaming storovi). Kartica je zamrznuta tako da klinci ne mogu slučajno ili namjerno trošiti lovu nemilice a kada im hocu dozvoliti da nešto kupe onda odmrznem dok ne naprave transakciju i opet vratim na staro.

Sada sam im još naručio i njihove kreditne kartice da se malo financijski educiraju od najranije dobi.

 

Što vam je na KEKS-u super, imaju neke opcije koje koristite i da su vam ono zakon?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Vidio sam na google play pod George ima slika kao na kojoj pise nesto NFC pay, ja se ponadao da su to konacno uveli.Bilo bi im bolje da uvedu google pay, a ne raditi jos jednu identicnu aplikaciju za banking.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Mar kaže...
Kad sam vidija one njihove plakate "George dolazi", bija sam uvjeren da dolazi neki novi dućan optike jer su svi modeli nosili naočale...

 

Stvarno? Meni je onaj font djelovao na Optima telekom, a i kako je zaobljen baš je bacao na "O". Mislio sam neka nova mobilna usluga ili slično.

 također, mislio sam da su neke telekomunikacije iako evo na netokraciji piše 
"Vjerujem da gledajući teaser spotove za “George” niste očekivali bankarsku aplikaciju, već – kao većina mojih prijatelja – neki modni brend. Ništa nije otkrivalo da se radi o aplikaciji, kamoli bankarskoj."

15 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

pa, eto: sad bar znamo na što odlazi silna i ogromna lova koju otimaju na ime naknada za svoje "usluge" (posebno za internetsko "bankarenje"), koje često i ne pružaju (službenica na šalteru: "mi samo radimo ono što nam kažu oni gore"). ak ovak nastave, ubrzo će postati "letzte bank") 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Ne kuzim zasto se u isti kontekst dovode George app i Keks app, kad su potpuno drugaciji tipovi aplikacija.

 

Čak i Keks usporedba s Revolutom i ostalima mi se čini promašena, bez obzira na mogucnosti istih. Keksu je glavni feature baš prebacivanje novca dok je Revolut punokrvna bankarska aplikacija, nešto čemu bi George (i ostale naše banke) zapravo trebale težiti.

 

Also, netko je spominjao kako se transakcije ne vide unutar 24h. Na starom Erste appu mi troškovi kartice nisu bili vidljivi i po 3-4 dana, dok opet, na PBZ-u ženi budu vidljivi instantno.

 

IMHO, Erste je s Georgeom napravio template app i sada ga mogu furati na bilo koje tržište. Slažem se da bi bilo bolje da su ostavili stari app kod Infinuma (ili jos bolje, dali im odrješene ruke za kreiranje novog), koji bi, siguran sam bio nadmocniji od ove dvije zajedno.

 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Koristim Bitcoin. Šalješ i primaš koliko god hoćeš bez ikakvih naknada za korištenje aplikacije, geografskih ograničenja, količinskih ograničenja ili odobrenja treće strane.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 15:21 (Noel).
 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
Eld:

Moja supruga korist RBA, to je kao dumb phone vs iPhone u odnosu na Erste mbanking
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
New_man:

Vođenje tekućeg računa ovisi od banke do banke. Zaba ima pakete koji te deru do 70 kn mjesečno, erste uzima čini mi se, 12-13 kuna mjesečno. Tu su drugi trikovi, plaćanje računa, prebacivanje između, živa šuma.
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
Eh da, otkud uopće ovaj Džordž, prvi glas?!

Bit će da sam se dobro odviknuo od telke :-)
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Jako povrsan clanak

 

Jedini konkretan nedostatak sto je autor naveo je nedostatak poslovnog racuna

 

Koristim George (mozda je kod nas trebao biti Jure :) ) u Austriji gdje je poznat kao najbolja bankarska aplikacija. Ovoj tvrdnji u prilog ide i ocjena 4.6 na Play Storeu uz 1M+ downloada. Ne vjerujem da hrvatska verzija previse zaostaje.

 

U Hrvatskoj vec dugo koristim PBZ Mobile koji je 3 razine ispod i planiram brzo prijeci na hrvatski George kojega mogu aktivirati online. Cisto sumnjam da se to moglo sa starim erste mbankingom te da se moze u vecini drugih banaka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 15:59 (chuck norris).
 
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Mene samo zanima jedna stvar. Koji biser moraš biti i uložiti toliki novac u marketinšku kampanju za m-banking aplikaciju? Aplikaciju koju možeš koristiti samo ako si klijent te banke?

Čak i da je najbolja aplikacija ikad napravljena, ne bi samo zbog toga mijenjao banku.

Fulali ceo fudbal. Epic

 
4 3 hvala 1
16 godina
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Manekeni sa stock photosa unutar appa.. to mi je nekako dovoljno da Vjerujem Petriću na procjeni.
još bih šutio na procjene kolege 

chuck norris kaže...

Jako povrsan clanak

 

 

 Da nisam morao trpiti dva mjeseca kreveljenje i urlanje manekena po tv.

NEW_MAN kaže...
Mariossa kaže...

Koristim Gorge u Austriji, i na zalost, ovdje je to najbolji bankarski app. Vec sam 3 godine u Austriji, te sam nesrecom prvo otvorio racun u Raiffeisen banci te ostao zaprepasten zastarjelosti njihove aplikacije i (ne)mogucnostima koje je nudila. U Hrv sam koristio m-zabu i plakao sam za mogucnostima koje je nudila u odnosu na Raiffeisen app. Prije par mjeseci sam prebacio racun u Erste, i od tad koristim George-a. Nije los, kao sto Petric kaze, obicni banking app, ali da bi trebao nuditi vise - to je sigurno. Imate obicni pregled racuna i mogucnosti transakcije...i to je manje vise to.

Transakcije koje obavite pojavljuju se na aplikaciji kroz 24h a ne trenutno, sto mi je nepojmljivo - isto je bilo i u Raiffeisen. Nije mi jasno kako je to jos uvijek standard u Austriji. Koristim uporedo i N26 karticu, sve sto njome platim na aplikaciji mi je prikazano kroz 5-6 sekundi. Sve transakcije koje obavite imaju svoj "tag" pa mozete dobiti pregled svoje potrosnje u vidu diagrama...ali samo ako se ulogirate putem webpage-a,  u aplikaciji ne postoji ta mogucnost. M-zaba je to posjedovalo jos davne 2014. kada sam je poceo koristiti. Nije moguce promjeniti PIN ili limite debitnih kartica kroz aplikaciju. Jedine prednosti kojih se mogu sjetiti u vezi Georga su Android Pay/Apple pay, i direktan kontakt sa vasim sluzbenikom u banci kroz chat u aplikaciji.

 

Bankarstvo u Austriji je zasigurno korak dva iza ostatka razvijenog svijeta. To nije tako ni cudno ako se uzme u obzir da oko 80% svih placanja u Austriji se vrsi u gotovini, tek oko 10% debitnim karticama a o mobilnom placanju da ne pricamo. Sta drugo ocekivati onda od aplikacije koja dolazi iz sredisnjice nego razvikano smece. 

 Mi smo u Austriji vec desetu godinu i online bankarstvo u Austriji je sto godina iza hrvatskog. Bivsi Hypo je do prije pet godina imal internet bankarstvo na fakin tokene prek komada papira! To s pinovima na papiru sam imal u RBA u HR prije dvadeset godina!

Tu kasne dobrih deset godina za RH internet bankingom a aplikacije ko da radi jedna firma i onda stave "skin" od druge banke. Zena ima racun u Anadi a ja u Easy Bank, app je jedan te isti a farbe i fontovi su jednostavno prilagodeni firmi koja koristi app.

KAj mene najvise smeta je da Google pay nije podrzan u Austriji!!!! Apple pay ide ali Google kita. Radi google pay sam otvoril besplatni racun u Njemackoj i osposobio za rad.

 

Btw bankarski racun u austriji kosta oko 150 eura na godinu u Anadi (easy bank je besplatan)! Kolko je u RH, sto kuna?

A pa znate da bahati bivši gazde nemogu pojmiti da bi nešto iz filijala po selendrama moglo biti naprednije od njih. A Austrija je fakat u bankarskom sektoru da tako kažem... "tradicionalna". Nije li bilo i ovdje da statistički austrijanci (pa i švabe) još uvijek preferiraju raditi samo s gotovinom? Nisam ubrao, jesu li otkrili onaj naš izum od prije 25 godina da sa mobitelom možeš platiti parking? Ja samo vidio Bank Austria aplikacije, lol. Mene internet bankarstvo mislim košta 7kn (oko 1 €) mjesečno u rba.

Znam inače kako je sa poimanjem filijala u A1. No dobro, njih je sad pojeo meksikanac, pa moraju i oni biti kuš na meksičke ideje, iako još uvijek postoji red kljucanja. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 18:09 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
Dobra stvar revoluta je i fizicka kartica.
U inozemstvu sam si trenutno prebacio novac na racun (u €), otisao do nekog bankomata i podignuo novac, bez provozije.
Mislim ista stvar i u HR, neda mi se traziti maticni bankomat nego odem na neki treci i isto podignem novac bez provizije.

Jos ktome google pay podrzava revolut - vani sam bezkontaktn placao kartu u javnom prijevozu.

Priznajem da nisam uopce se zanimao za keks pay, podrzava li ono ista od gore navedenog?
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
maximus007 kaže...

Mene samo zanima jedna stvar. Koji biser moraš biti i uložiti toliki novac u marketinšku kampanju za m-banking aplikaciju? Aplikaciju koju možeš koristiti samo ako si klijent te banke?

Čak i da je najbolja aplikacija ikad napravljena, ne bi samo zbog toga mijenjao banku.

Fulali ceo fudbal. Epic

Ti si fulao ceo fudbal - upravo najveća specifičnost ove aplikacije je to što je to prva aplikacija na našem tržištu kod koje ne moraš biti klijent te banke ako je želiš koristiti.

 

Naravno, i dalje je fail jer za privući ljude na takvu aplikaciju, trebaš im ponuditi nešto što u matičnoj banci nemaju, a ne smo biti prvi s jakom reklamom.

 

I stand corrected

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 22:20 (MrBlc).
16 godina
moderator
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv
MrBlc kaže...

Ti si fulao ceo fudbal - upravo najveća specifičnost ove aplikacije je to što je to prva aplikacija na našem tržištu kod koje ne moraš biti klijent te banke ako je želiš koristiti.

 

 U krivu si. MORAŠ nužno biti klijent Erste banke da bi mogao koristiti George. 

drpetric
15 godina
odjavljen
offline
Re: Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizv

Sorry, promakao mi je taj najbitniji podatak da će feature koji predstavlja budućnost bankarstva doći tek u nekoj budućoj verziji. Jednostavno mi mozak nije mogao apsorbirati toliku glupost.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
neaktivan
offline
Onoliko koliko je Keks Pay zaista dobar proizvod E

Interesantno mi je da sam sad vidio koliko sam neslaganja pokupio na gornjem komentaru pa da pitam navedene sto nisam tocno rekao? 

Koja je banka u hrv neovisna i u sluzbi hrv gradana obrtnika i poduzetnika? 

Hpb?  Rba addiko pbz otp??  Tocno po bankama vidi se da smo banana drzava... 

Ali da imamo hbor finu i centralnu hnb banku koja je regulatorna agencija a prije 2 3 dana bila afera sa ovrhama di banke nitko zakonski ne regulira u poslu vrijednom ko zna koliko miljardi kuna... Ali glavno da su nam izbacili neku aplikaciju pa sad mozemo bit sretni... 

Ko kad svinjama bacis napoj pa su sretni jer misle da nemoze bit nista bolje od toga tako i ove banke koje su sad kad su im pali prihodi poceli naplacivat svake gluposti (mene docekao mail od 20 stranica)...

Tako da mozete me i bannat ali nabijem George na frulu skupa sa lopovima i prevarantima kojo su im omogućili da imaju drzavu u drzavi... Doslovno najgora mafija utjerivaci i prevaranti  su ti bankari... 

Moj PC  
3 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice