Online ulaznice za .debug omogućuju gledanje svih

poruka: 7
|
čitano: 2.793
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Online ulaznice za .debug omogućuju gledanje svih ".
8 godina
neaktivan
offline
Online ulaznice za .debug omogućuju gledanje svih

vrijednost goodie torbe : 50kn sa aliexpressa

 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Online ulaznice za .debug omogućuju gledanje s
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

vrijednost goodie torbe : 50kn sa aliexpressa

 Dakle otprilike peterostruko veća od vrijednosti tvojeg radnog sata... 

drpetric
16 godina
offline
Online ulaznice za .debug omogućuju gledanje svih

"gooodie bag"... stara hrvatska uzrečica za pravo mušku torbicu. 
Uglavnom, čitajući naslove i konferencije koje organizira buba, svaki englez bio bi kao kod kuće.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Online ulaznice za .debug omogućuju gledanje s
Koji je smisao platiti za gledanje nečije samoreklame online, uz tisuće zanimljivijih i vrjednijih sadržaja istovremeno besplatno dostupnih istim putem?

Ok, retoričko pitanje.
Moj PC  
5 2 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Online ulaznice za .debug omogućuju gledanje svih

Jbg ljudi, ja mislim da bi bilo fer s naše strane da svi ovo kupimo, čisto da podržimo bug i njihovu diktaturu i cenzuru po forumu.

Trebamo svi podržat njihovo masovno bananje ljudi jer pišu kontra uredništva i njihovih mišljenja o Musku, Rimcu i tako to.

Trebamo podržat zabranu komentiranja na određenim temama jer ipak bug mora pazit na sponzore da se ne uvrijede.

Sponzori su najbitniji i zato podržimo svi ovaj projekat.

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Online ulaznice za .debug omogućuju gledanje s
Čuj, Bug je ipak firma, a ne udruga informatičkih entuzijasta s viškom slobodnog vremena.
Ljudi od toga žive i moraju naći način da "monetiziraju" svoju poziciju.
To što ove zadnje komentare nisu izbrisali je već pokazatelj jedne lijepe tolerancije.
Koju ipak ne gaje baš uvijek.
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Online ulaznice za .debug omogućuju gledanje svih

 

Biti dio .debug u bilo kojem modu, kao prvo velika je čast. To je praznik developanja i kompjuteraštva.

 

To vam je kao u sportu All' Star tekma. Dodjela Oscara.

I sada ti recimo dešdo tim filmašima, te im počneš filozirati o tematici pojedinih filmova, o nominarihm filmovima, kako treba to organizirati i tako dalje.

Koja crna cenzura? Ajte, nekome sa ulice odite nešto filozofirati ili pak recimo svojem šefu. Odite kritizirati svojega šefa dok imate rizik izgubiti posao. Il' recimo uletite u neku preglasnu ekipu pored vaše zgrade.

Ha?

 

Ne radi se o tome, dakako da su bugovci neka mrka ekipa koju ne bi volio susresti u mačnim ulicima svojeg grada, nego se radi o respektu.

Milijun puta prežvakane teme o ljudima, stvarima i pojavama gdje ekipa ne dolazi raspravljati, nego pljuvati, vrijeđati i omaložavati. A, to eto nitko normalan ne voli.

Kritika da, al ne i bespredmetne i vanpamente uvrede. To se mora sankcionirati.

 

 

Tako vam je i sa BUG-om. Ne možeš u tuđoj kući domaćina birati. u ta dva dana, 10. i 11. ovog mjeseca tamo će biti plejada kompjuteraša koji su u se dokazali itekako u svojem poslu. 

Znate li vi koliko je to pothvat u organizacijskom smislu? Zašto mislite da netko iz IT vjeruje bugovcima da baš u ova koronska vremena se ide nešto organizirati, gdje netko daje svoju lovu za nešto što nije sigurno....

Pa, za 7 dana krizni C-19 štab donese nove mjere, a ti već pozvao ljude, prodao karte, sve organizirao,.....

 

Pravila su tu da se poštuju. Bilo da se radi o nekoj tekmi, ulici, organiziranom događaju, konc.dvorani V.Lisinski, dodjeli Oscara i sl.

 

Bugovci su oduvijek otvoreni za sve dobre ljude bez obzira na razlike. Ta, na svojem glavnom događaju BFS jedne godine su imali katoličkog velečasnog. I to jezuita. 

I u publici su se mogli vidjeti klerici kako sjede. A, isto tako jene godine bio je centralni gost netko tko je svjetonazorski i u svakome drugome smislu totalno kontra velečasnog.

BTW i sa jednim i drugim gostom bila je čast biti u istom fotografskom kadru, te imati malo priliku popričati.

 

 

Svatko tko se žiki u informatiku il' ga to zanima, dobrodošao je na događaje koje organizira BUG.

 

Ostavite se ljudi ćorava posla, te ako vam se na lajka BUG, nitko vas ne tjera da budete na bilo koji način tu ili na događajima koje organizira BUG-a.

 

Privatno, tamo gdje je Izrael, znam da nema greške. Ovo nije samo interni događaj na razini HR i/ili regije, nego i internacionalni karakter ima .debeg konferencija.

Tamo će biti cijeli svijet, tog desetog i 11 lipnja. Car, Sumina, Luka Abrus, Domagoj, I. Voras, gosp. D. Sabol,....

To vam je kao Lamza, Prosinečki,... u jednog "povijesnoj" tekmi dzg-a.

 

BUG je institucija, te organizira veliki broj događaja koji povezuju, izgrađuju i oplemenjuju informatičku zajednicu kod nas. A, tim i širu zajednicu. 

Tamo gdje drugi staju, bugovci ne. Bez obzira na sve BUG kolosalno maršira bez obzira na sve nedaće i nevolje. 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
1 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice