Olimpijka osvojila zlato noseći medaljon iz Witche

poruka: 6
|
čitano: 11.716
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Olimpijka osvojila zlato noseći medaljon iz Witche".
15 godina
offline
Olimpijka osvojila zlato noseći medaljon iz Witche

Nagađam, ali vjerojatno se radi o School of Cat jer specifičnost te škole je što su pripadnici učili i kako koristiti samostrijel, dok ostale škole su se fokusirale isključivo na mačeve.

 

Već je prošlo neko vrijeme od kada sam pročitao knjige, ali poprilično sam siguran da Ciri nije nikada bila dio School of Cat. Ovaj dio sa "čistokrvnim" ljudima mi se čini da se pomješao sa Harry Potterom, to pravilo nikada nije bilo pristutno u Witcheru. Withceri su primali maltene tko god je htio se pridružiti. Čak štoviše, zbog čuvenog Law of suprise su u Witcher školama završavali svi i svašta, između ostalog i Ciri je tako završila među Witcherima (i Lambert od poznatijih).

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Olimpijka osvojila zlato noseći medaljon iz Witche

Tako je, a lako je i provjeriti na Googleu koja je škola i otkud joj medaljon.

A, kako sam lijen pisati tako prilažem 2 screenshota iz kojih je vidljivo od kud joj Cat medaljon i koju je ustvari Witcher školu pohađala Ciri ;)

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Olimpijka osvojila zlato noseći medaljon iz Witche

 

A, gledajte...igre su odavno dio popularne kulture, te nije čudo da se ljudi identificiraju sa tim. Filmovi, muzika, knjige, itd...Sve je to dio popularne i masovne kulture. 

 

Njezin sportski uspjeh je stvar vježbanja i rada. Mnogi se sportaši pozivaju na monoteističke vjere, a neki na igre. Sve je to okay, dok ne postane fanatizam. Mislim, generalno na vjere u nešto.

 

Vi učinite što je u vašoj moći, pa onda i Providnost pomaže, talismani, i tome slično.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Olimpijka osvojila zlato noseći medaljon iz Witche

OFT: Ne radi mBug na Firefoxu

ONT: Sjedis u bircu, ispijas pivu, neki mamlazi pocnu pravit guzvu, krene potezanje nozeva, i odjednom neka poznata melodijaa "Lelelej leleleleej lelelelelelelelee"...

Ja: "Fuck"

/Padaju strijele i pogadjaju u drvene krigle/

 

 

BUG is Buggy

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 10:48 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Olimpijka osvojila zlato noseći medaljon iz Wi
Ispijao si ti malo duže, mensčini :D
7 godina
protjeran
offline
Re: Olimpijka osvojila zlato noseći medaljon iz Wi
Sorry not sorry
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
1 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice