Odustajete li od Huaweija?

poruka: 94
|
čitano: 15.568
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odustajete li od Huaweija?".
16 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Samo papci odustaju, vidim, ima ih...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
29 18 hvala 0
15 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

moje mišljenje ne oblikuje ni jedna država, partija, religija, ideologija, sila i nepravda ... ergo sum. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 14:45 (Ajar).
Moj PC  
28 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Ne vidim niti jedan dobar razlog zasto bi se u ovom trenutku netko odlucio za huawei
 
23 34 hvala 2
15 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
njuznjuz kaže...
Ne vidim niti jedan dobar razlog zasto bi se u ovom trenutku netko odlucio za huawei

 A ja ne vidim zasto se netko nebi odlucio za huawei.

6 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Pa zato jer imas jednako dobrih izbora za iste pare. Ko oce dat soma eura pa poslije instaliravat gmail i gmaps neka slobodno kupi
14 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
MarioVk kaže...
njuznjuz kaže...
Ne vidim niti jedan dobar razlog zasto bi se u ovom trenutku netko odlucio za huawei

 A ja ne vidim zasto se netko nebi odlucio za huawei.

 software?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
odjavljen
offline
Odustajete li od Huaweija?

Pa za to treba pričekati jer sve više i više hardvera/software huawei neće moći koristiti. Dok se stvari slegnu i vidi se gdje stoji Huawei onda treba donijeti odluku

 
21 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Odustajete li od Huaweija?

Meni isto nije jasno zasto bi netko trenutno kupio huawei? (osim ako jako voli kinu, i mrzi amere)

Ako netko ima neki razuman razlog nek napise. Jednostavno postoji masa dobrih alternativa na trzistu koji i dalje imaju standardnu/sluzbenu podrsku googla. Ne vidim zas bi se zamarao dal ce mi mobitel raditi kak spada ako to skroz lako mogu izbjec.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 15:05 (etnes).
Moj PC  
7 4 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Odustajete li od Huaweija?

Da. I to nema veze s biranjem strana već sa zdravom logikom. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 8:48 (Paolo Maldini).
 
6 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Odustajete li od Huaweija?

Iman Huawei, prezadovoljan sam sa njim i mislio sam da ce mi novi mobitel biti Huawei, ali dok ne rijese ban sigurno necu kupiti njihov mobitel. Googleov ban je presudan za mene, koristim previse njihovih servisa u privatnom i poslovnom zivotu, tako da bi mi taj mobitel bio bacena para. S obzirom da su i druge kompanije prestale suradnju sa njima, Huawei ce morati raditi kompromise za nove mobitele, sta je za mene nepotreban rizik.

 

Svejedno, nadam se da ce se ovo nekako rijesit jer rade najbolje mobitele

 
20 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?

Pa softwarea ce uvjek bit. Android AOSP je open source i može se koristit bez problema. ionako prvo sta saprqvis kad kupis mobitel je root i flash custom roma. a tu google ne moze ništa. gmail gnstaliras sa gaps-ima.

9 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

tko kaže da se to sutra ne može dogoditi bilo kojem kineskom proizvođaču, pa čak i ostalima, samsungu npr

 

ako se majmunu opet digne može zabraniti googleu rad s bilo kojom ne američkom firmom

 

kad majmun crkne svijet bi trebao nastaviti biti globalno selo, tako da bi mi i dalje trebalo biti svejedno koja marka piše na mom uređaju 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 15:49 (digitall).
Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?

Vjerojatno neće. Jer drugi nisu toliko dobri u 5G opremi. Također Huawei je prejebo Apple.

Također, što ako Kina lupi zabranu za Apple u Kini?

Ugl. mislim da Xiaomi neće bit u problemu.

 

Btw. šta će bit s Honorom? To je sestrinska firma ako se ne varam?

12 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Žalosno je što kapitalizam i demokracija od US and A radi svijetu, ja ostajem blizak sa istokom.

Bolje Huawei nego sve ostale američke vladine organizacije pod raznim šarenim imenima.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
8 4 hvala 1
12 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Došlo je vrijeme da pri izboru mobitela veliku ulogu igra politička situacija. Bug bi trebao uključiti u svoje recenzije i taj faktor, primjerice:

 

Dizajn i finiš      9

Perofrmanse       8

Baterija              8

Kamere              7

Ekran                 9

Trump faktor      2

 

Za:                       

 

  • Ekran
  • Pouzdanost
  • Baterija
  • Opremljenost detaljima
  • Noćne fotografije

 

Protiv:

 

  • Spori punjač
  • Trump

 

 

Jasno da odustajem od Huaweija, nema tu hoćeš nećeš, gazda je rek'o svoje, ako sam odustao od F16 mogu i od ovoga. Sada nam nebo čuvaju meteorološki baloni i što im nedostaje? Je l' bilo rata? Nije, e pa?

 

Nego kupujem perilicu rublja, kad vidim kako stoje stvari odlučit ću se za Gorenje, em je uncle Samova snaha Slovenka, em Slovenci nemaju vize za razliku od Hrvata, Srba i Bosanaca nit' je ta vešmašina ikada bila optužena za prisluškivanje i mutne radnje. Čak naprotiv, moja stara perilica je bila žrtva prisluškivanja jer su susjedi rekli da je čuju noću kad tuče centrifugu pod jeftinom strujom. Imaju li Slovenci kakvu NOA-u?

 
24 2 hvala 0
16 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

jaoo , svi udarate po majmonu trumpu

pa nije on sam odlučio to, i ajmo radit pizdarije

 

cijela vojska ljudi iza njega je to uradila, on je samo mesenđer i marioneta

 

Da je on sam odlučio, očito bi imao i otpor u svojim redovima

 
6 3 hvala 0
12 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

To najvjerovatnije stoji Apple iza toga jer im zarada pada😂

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
ante_etna kaže...

 

 

Nego kupujem perilicu rublja, kad vidim kako stoje stvari odlučit ću se za Gorenje, em je uncle Samova snaha Slovenka, em Slovenci nemaju vize za razliku od Hrvata, Srba i Bosanaca nit' je ta vešmašina ikada bila optužena za prisluškivanje i mutne radnje. Čak naprotiv, moja stara perilica je bila žrtva prisluškivanja jer su susjedi rekli da je čuju noću kad tuče centrifugu pod jeftinom strujom. Imaju li Slovenci kakvu NOA-u?

 iam ti ja gorenjku za 7 kila i 1600 obrtaja centribahovefugepregoleme. mrak, već godinama (5 je garancija al u me je dulje). sve preporuke. beš melaniju, melanom i trumpon. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 16:04 (Ajar).
16 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Ako se sada kupuje mob, neće biti problema, međutim pitanje što kad se bude isti uzimao u budućnosti? Jedina nada je da USA<>Kina dogovore nešto.

Inače, smiješno je kako Huawei relativno nedavno pretekne Apple i onda ovo... Osobno sam od onih ljudi što su često mijenjali smartphone; što zbog svojih razloga, što radi posla. 2016. sam odlučio uzeti Mate 8 nakon pozitivnih iskustva ljudi što se tiče brzine uređaja nakon dužeg vremena, baterije/punjenja i bio je jeftiniji nego recimo ekvivalentni Samsung. Doživio sam preporod, uređaj je nakon 2 godine korištenja još bio u mom vlasništvu i radio bez ikakvih problema/usporavanja, no trebao sam zamjenu za fotić te uzeo P20 pro. Super zadovoljan. To je bilo krajem prošle godine i našao sam si proizvođača čije uređaje ću uvijek kupovati. Ili sam tako mislio do ovog. Sad stvarno nemam pojma, ako se stvari ne promijene, što uzeti za cca 2 godine? Samsung ne vjerujem, i dalje mi djeluje bloaty. Sony ima baterije malog kapaciteta u flagshipovima. Baš loša situacija za korisnike... I glupo se prepucavati oko brendova. Svatko uzme što mu je najbolje, a Huawei je s razlogom imao takav rast, oni koji imaju njihov mob to znaju i nebi smijeli biti uskračeni zato jer jedna osoba ima previše ovlasti. Šteta, baš pašteta (pileća).

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Hellraiser kaže...

Pa softwarea ce uvjek bit. Android AOSP je open source i može se koristit bez problema. ionako prvo sta saprqvis kad kupis mobitel je root i flash custom roma. a tu google ne moze ništa. gmail gnstaliras sa gaps-ima.

 reci mi molim te koliko korisnika telefon uopće zna sto je to root i flash custom roma? koliko promila korisnika

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
njuznjuz kaže...
Pa zato jer imas jednako dobrih izbora za iste pare. Ko oce dat soma eura pa poslije instaliravat gmail i gmaps neka slobodno kupi

 Kupis na njusci za upola novog zapakiranog s garancijom. A zasto bi instalirao gmail i gapps kada sve radi, i svi do sad izasli uredaju nece izgubiti podrsku? A za buduce uderadje sto ce izac za pola godine godinu ne vrijedi ni komentirati jer ce se situacija razrijesiti na neki nacin sigurno.

Kill Frenzy kaže...
MarioVk kaže...
njuznjuz kaže...
Ne vidim niti jedan dobar razlog zasto bi se u ovom trenutku netko odlucio za huawei

 A ja ne vidim zasto se netko nebi odlucio za huawei.

 software?

 Ne znam sto fali softwareu osim sto st malo ruzan al i to je stvar ukusa. Sasvim okej sustav sa odlicnim battery managementom..

7 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
dadoremix kaže...

jaoo , svi udarate po majmonu trumpu

pa nije on sam odlučio to, i ajmo radit pizdarije

 

cijela vojska ljudi iza njega je to uradila, on je samo mesenđer i marioneta

 

Da je on sam odlučio, očito bi imao i otpor u svojim redovima

 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
13 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Kupuj dok teče krv ulicama.

 

Mislim da je sad prilika ubost kvalitetan mob po sniženoj cijeni.

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
BinHex kaže...

Kupuj dok teče krv ulicama.

 

Mislim da je sad prilika ubost kvalitetan mob po sniženoj cijeni.

 

 

 i kasnije kukat jer nemaš updejtova..

8 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Kant kaže...

Samo papci odustaju, vidim, ima ih...

 Stisni ne budalo, pa ćemo za tjedan dana kupiti u pola cijene...cccc

16 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Kupujem P20 PRO za 1000kn

LOL: Crobrother
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Ovi koji u ovom trenutku ne odustaju od huaweia me podsjecaju na windows phone zaljubljenike

 
10 2 hvala 0
9 godina
offline
Odustajete li od Huaweija?

Samo zamzung bajo moj kakvi huawei kakve pizdarije.

Moj PC  
1 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Odustajete li od Huaweija?
Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Odustajete li od Huaweija?
Odlučio riskirati...kupujemo p30 pro... nudim 1000 kuna
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
10 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice