Odjeća za naštrcavanje po tijelu golih supermodela

poruka: 36
|
čitano: 23.951
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odjeća za naštrcavanje po tijelu golih supermodela".
8 godina
offline
Re: Odjeća za naštrcavanje po tijelu golih supermo
dery kaže...

Po čemu je ova bella atraktivna? Ako čemo biti površni što jest smisao mode onda ona nema ni "a" od atrakcije.

 Modeli se ne biraju da budu atraktivni u nekom klasicnom smislu. Zapravo moraju izgledat malo cudno. Ona je tu da bude zanimljiva kao model koji nosi haljinu koji je proizvod koje zene kupuju.
Takvi modeli se vecinom pojavljuju u casopisima koje samo zene citaju. Kad vrtis stranice cilj modela/haljine/fotografije je da se na toj stranici zaustavis i gledas kaj ima.

 

Melanie Gaydos je isto model pa si razmisli o kriterijima :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Odjeća za naštrcavanje po tijelu golih supermo

Moraju izgledat čudno jer je to ženski svijet i tu nije ništa čudno. Ja ne gledam šta nose nego tko nosi, mislim na nas mačo men.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 11:08 (dery).
8 godina
offline
Re: Odjeća za naštrcavanje po tijelu golih supermo
dery kaže...

Moraju izgledat čudno jer je to ženski svijet i tu nije ništa čudno. Ja ne gledam šta nose nego tko nosi, mislim na nas mačo men.

 Mi nismo bas ciljana publika haha

Naravno da za eroticno donje rublje koriste i prikladan model da ga nosi :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 11:11 (Santana).
2 godine
offline
Odjeća za naštrcavanje po tijelu golih supermodela

Tako je.

Za pokazivanje donjeg rublja neće uzeti Tvigi, (stariji su čuli za nju) već Beyoncé tip modela...

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Odjeća za naštrcavanje po tijelu golih supermo
Zaporožac kaže...

Meni je baš seksi.

Ne volim sisate, guzate...

 

Mudra izreka za neoženjene;

 

Kad birate ženu za ženidbu izaberite mršavicu. Ona će nakon poroda i kasnije, biti .."taman". Ako izaberete curu koja je "taman", poslije ćete imati debeljucu.

 Iz iskustva ti moram reci da si u krivu. 

2 godine
offline
Re: Odjeća za naštrcavanje po tijelu golih supermo
pravi_covijek kaže...

 Iz iskustva ti moram reci da si u krivu. 

Nemaš sreće, teorija izuzetka i pravila.

Osim toga, ne mogu biti kriv ja, već mudra izreka.

 

Inače, suosjećam s tobom.

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice