Oculus Rift-S – preživjeli govore

poruka: 37
|
čitano: 11.059
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oculus Rift-S – preživjeli govore".
16 godina
offline
Oculus Rift-S – preživjeli govore

Trenutno najbolje HMD opcije su Reverb G2 i Quest 2.
G2 je vrh za nekog tko igra iskljucivo simulacije i nije mu bitan standalone i WIFI aspekt
A Quest 2 za sve ostalo


Index je u danasnje doba precjenjen i jedinu prednost koju ima nad ova dva gori navedena HMDa je veci FOV i refresh rate
A meni osobno je puno bitnija veca rezolucija i nepostojanje SDE

OGROMAN plus mi je trenutno bezicnost koju nudi Quest 2
I to toliko da mi sada netko ponudi G2 u zamjenu definitivno bi dobia thx but no thx

 

Tesko je pismeno docarati koliko je WIFI VR zakon nekom tko nikad nije probao VR bez kablova
Jos posebno ako se ima 10m2 ili vise slobodnog prostora za razbacati se :D 
Thrill of the Fight, Superhot, Echo VR, Eleven, Skyrim ... masivno bolje iskustvo igranja i imerzivnost kada ne moras paziti na okolinu i kablove

Potpis:
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Oculus Rift-S – preživjeli govore
Ili, ako već imaš žični, objesiš kabliće na strop. Fino se istežu koliko god se krećeš u zadanom prostoru. Naravno, standalone je mnogo bolji kad treba prenosit ili pokazat nekome. Kad bi bilo nešto kao q2 prikaz i vanjski trackeri. Najbliže su g2 i vive cosmos elite (trenutno najveća reza) ali imaju svoje nedostatke. Vjerujem da će u 21-oj stići na tržište nešto prihvatljive cijene i dobrim hardverom
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Oculus Rift-S – preživjeli govore
dax-lax kaže...
Visak kaže...
Pričam o Q2, koji je 300$.

 Oba su službeno 299 sad

 

 

Jel to vazi i za EU ili samo "preko bare"?

 

Najjeftinije sto sam nasao je za 349€ + dostava, u MediaMarkt ako izuzmemo Amazon UK koji nije vise dio EU.

13 godina
online
Re: Oculus Rift-S – preživjeli govore
myself kaže...
dax-lax kaže...
Visak kaže...
Pričam o Q2, koji je 300$.

 Oba su službeno 299 sad

 

 

Jel to vazi i za EU ili samo "preko bare"?

 

Najjeftinije sto sam nasao je za 349€ + dostava, u MediaMarkt ako izuzmemo Amazon UK koji nije vise dio EU.

 Probaj na amazon italy. Kolega iz neke druge teme ga je platio tamo ispod 2800 s dostavom. Po meni je i ovih 350€ ok ako dostava nije veća od 50

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 11:52 (dax-lax).
15 godina
offline
Re: Oculus Rift-S – preživjeli govore

 

Amazon.it Jos skuplje...

495€ + 12.05€ 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 12:29 (myself).
13 godina
online
Re: Oculus Rift-S – preživjeli govore
myself kaže...

 

Amazon.it Jos skuplje...

495€ + 12.05€ 

 Onda je globalno problem kao i s grafama, konzolama... Pa uzmeš onda ovaj iz de

12 godina
offline
Re: Oculus Rift-S – preživjeli govore
Quest 2 kako ti je Dax i napisao prije mjesec dana na amazonu.it koštao 350 eura, očito nestašica uzima danak i dalje...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice