Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolara vr

poruka: 8
|
čitano: 3.308
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolara vr".
5 godina
protjeran
offline
Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolara vr

Opet on. Musk, Balon Musk. 

Šta vam Rimačev balon više nije napet pa se svakodnevno počelo lizat po Musku?! 

Pis on ju :P
Moj PC  
1 5 hvala 0
5 godina
online
Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolara vr

Imate duplicirani paragraf u tekstu

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolar
Antiseptik kaže...

Opet on. Musk, Balon Musk. 

Šta vam Rimačev balon više nije napet pa se svakodnevno počelo lizat po Musku?! 

Misliš da detalji oko ove hvale vrijedne nagrade ne zaslužuju pozornost? Aj nemoj biti glup...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
5 godina
protjeran
offline
Re: Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolar
@EZY-E

A ja naivno mislio da je Balon Musk najnaj...INOVATOR pa će to on (SVE) smisliti ;)
Pis on ju :P
15 godina
offline
Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolara vr

kako ste okrutni! čovjeku CO2 treba za stvaranje dimne zavjese/umjetne magle, koja će se uskoro moći kupiti i u obiteljskim pakiranjima od 100 kubika. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolar
Najprije treba reducirati proizvodnju CO2! Treba raditi na razvitku pulsnog magnetskog motora a inžinjeri za trajnost materijala trebaju produživati a ne programirati skračenje vijeka trajanja i tako praviti više smeća. Banda prebogatih okupatora ne mora se više beskrupulozno bogatiti a važnije je naći nove moduse života ljudi a ne robovanjem za kikiriki. Skupljanje CO2 samo je smanjivanje posljedica ljudske društvene pokvarenosti, primarna riješenja su važnija.
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolara vr

prvo treba kupiti 1,5mlrd bitcoina koji proizvodi CO2, a onda dati 100mil da se reducira CO2 iz atmosfere. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Objavljeni detalji Muskovog 100 milijuna dolar

Touche.

Doduše, ako ga rade napajani ne onda ne.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice