SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije hake

poruka: 21
|
čitano: 7.434
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije hake".
13 godina
neaktivan
offline
SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije hake

Tko god da je krivac mislim da će "pravi krivac" biti Rusija i Kina. Evo i njima malo demokracije.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije hake

Pa sam Trump je u intervjuu od prije nekoliko mjeseci najavio da će koristiti podatke sigurnosnih službi drugih zemalja.
Onda treba njega prijaviti.
A zna se i da je haker: hakira mozak amerikancima već godinama.

 
9 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
Ako ništa drugo...kod njih mrtvi ne glasaju...za razliku od nekih drugih država:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
HCMAA kaže...
Ako ništa drugo...kod njih mrtvi ne glasaju...za razliku od nekih drugih država:)

 Sad bi ti mom pokojnom djedu oduzeo pravo glasa???? 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
16 godina
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
Zechina kaže...

Pa sam Trump je u intervjuu od prije nekoliko mjeseci najavio da će koristiti podatke sigurnosnih službi drugih zemalja.
Onda treba njega prijaviti.
A zna se i da je haker: hakira mozak amerikancima već godinama.

Od toga nema nikakve koristi, ako ili kad ciljani napadi dolaze iz potpuno nedostupnih država.Dakle Rusija ili Kina ili recimo Iran, tu Amer nema pristupa dakle sjedi i plači.Kao primjer Ransomware napadi, dosta skupljača love dolazi iz žutih država i kaj sad ništa.Ameri to dobro znaju, a sve ovo ostalo je samo laprdanje za predizborne potrebe.

AMD,........is that Epyc or what?
10 godina
neaktivan
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
HCMAA kaže...
Ako ništa drugo...kod njih mrtvi ne glasaju...za razliku od nekih drugih država:)

 I kod izuzetnih ima takvih pojavnosti

 

Lawsuit: Detroit has thousands of dead people on voter lists

https://eu.freep.com/story/news/local/michigan/detroit/2019/12/11/detroit-dead-voters-election/4397845002/

Study: 1.8 Million Dead People Still Registered To Vote

https://www.npr.org/2012/02/14/146827471/study-1-8-million-dead-people-still-registered-to-vote?t=1596824792664

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
5 godina
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
Nemam ja ništa protiv da mrtvi glasaju....ali ako glasaju da to bude u biralištima na mjestu boravka.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije hake

Amerika ne može nikad prestati loviti vještice. To im je zapisano u puritanskim kostima/genima.

Tamo nije pitanje oće li ili neće početi građanski rat, već je glavno pitanje kad će.

 

Mi ostali bi se trebali ozbiljno pripremati kako im evakuirati/onesposobiti nuklearno oružje kad se to dogodi.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije hake

Ja znam par njih, zovu se Sergey Brin, Larry Page i Mark Zuckerberg.

 

Može i u gotovini, hvala!

scientia est potentia
 
13 1 hvala 0
15 godina
offline
SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije hake

u nas daju nešto manje ali im je važno da uspiješ utjecati na rezultate izbora (osobito "neki"). cijeni se i pokušaj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije hake

Could*

Smatralo* 

Dvije rijeci koje iskacu u clanku Koje iskacu odmah kad otvoris. I veoma bitne koje utjecu dosta na sve izreceno i napisano. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
Nije se smatralo, nego su se svi oko toga složili osim Trumpa i njegovih trabanata, jer mu to nije politički odgovaralo, kao što mu korona ne odgovara pa mjesecima tvrdi da je zapravo nema.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
A kako bi bilo da mi izmislimo njekoliko imena pa da bratski podijelimo pare

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije hake

Nagrada se odnosi na identificiranje bilo koga tko radi za drugu državu a pokušava putem Interneta, kršeći američke zakone, utjecati na ishod izbora na lokalnoj, državnoj ili federalnoj razini.

 

Znači ako ne radi za drugu državu onda je ok..

Svemir.
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
Poraženi pripremaju teren...tako da umjesto da krive svoju nesposobnost...uvijek mogu optužiti tamo neke nepoznate hackere...

Trener Hajduka nakon poraza od 5:0
Krivi su hackeri
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.8.2020 14:02 (HCMAA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
HCMAA kaže...
Poraženi pripremaju teren...tako da umjesto da krive svoju nesposobnost...uvijek mogu optužiti tamo neke nepoznate hackere...

 Mislim da Republikanci sada ulažu enormne napore u prevaru s dopisnim glasanjem, koje Trump nikakone želi, ali ne može izbjeći.

 

Prvo, on je uvjeren da se to može zloupotrijebiti, pa će logično to i pokušati, a ako se poslije otkrije (a praktčki sve dopisne prevare su do sada radili republikanci), slavodobitno će reći da je on to unaprijed upozoravao. Ako ipak izgubi izmislit će prevaru suprotne strane, kao i na prošlim izborima.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije

Vec je postavio svoje ljude u USPS.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
neaktivan
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
wyks kaže...

Vec je postavio svoje ljude u USPS.

 Ne samo da je postavio, nego je novi direktor ukinuo prekovremene sate, a najavljuje se i rezanje raznih drugih resursa, kako bi se poštu dovelo u situaciju da ne može hendlati masovno glasanje i time 'dokazalo' da je to loša ideja.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
Visak kaže...
wyks kaže...

Vec je postavio svoje ljude u USPS.

 Ne samo da je postavio, nego je novi direktor ukinuo prekovremene sate, a najavljuje se i rezanje raznih drugih resursa, kako bi se poštu dovelo u situaciju da ne može hendlati masovno glasanje i time 'dokazalo' da je to loša ideja.

 

Vidim da pratimo John Olivera. ;)
A i drugi su se počeli očitovati o tome (mislim da je John prvi počeo o tome).

15 godina
neaktivan
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
Olivera ne pratim već jako dugo, a on i nije neki istraživač, već samo komentira poznate informacije.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: SAD nude 10 milijuna dolara onome tko otkrije
Visak kaže...
wyks kaže...

Vec je postavio svoje ljude u USPS.

 Ne samo da je postavio, nego je novi direktor ukinuo prekovremene sate, a najavljuje se i rezanje raznih drugih resursa, kako bi se poštu dovelo u situaciju da ne može hendlati masovno glasanje i time 'dokazalo' da je to loša ideja.

 https://www.axios.com/trump-mail-in-voting-funding-stimulus-86fd8f23-972c-464f-94da-c707f78b983b.html

 

"Those are just two items. But if they don't get those two items, that means you can't have universal mail-in voting because they're not equipped to have it," Trump said.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice