Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l

poruka: 13
|
čitano: 5.632
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l".
13 godina
neaktivan
offline
Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l

Kindle ne podrzava epub, tj. moram ga konventirati u mobi format - not good.

Koliko mi sad IPX8 doista treba, ne znam. Npr. na bazenu citam knjigu ili jos bolje na luftmadracu 100 m od obale na moru

Ali dobro, ne smeta ako je cijena okay.

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji
MMX kaže...

Kindle ne podrzava epub, tj. moram ga konventirati u mobi format - not good.

Koliko mi sad IPX8 doista treba, ne znam. Npr. na bazenu citam knjigu ili jos bolje na luftmadracu 100 m od obale na moru

Ali dobro, ne smeta ako je cijena okay.

 

 

 a sta je bolje za te novce?

12 godina
offline
Re: Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji

pa barem convertiranje iz jednog u drugi format nebi trebao biti problem, calibre je must have ako imaš kindle

16 godina
offline
Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l

Uz Chromecast, moj omiljeni gadget :)

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji
Nije ni toliki problem nabaviti u mobi formatu. A PDF mislim da i onaj Send to Kindle app može konvertirati u mobi. Kako god, nepodržavanje epub mi nikad nije predstavljalo problem. Kad baš zatreba koristim Calibre. Nije sad da svaki dan imam potrebu nešto konvertirati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l

Odlicna stvar, tako jednostavno drzati/citait vise knjiga na "jednom" mjestu.A ne tegliti knjigu okolo od 1k+ stranica,i taman kad negdje idem procitam knjigu do kraja,i onda cekaj dok ne dodes doma po novi dio.
Preporuka uglavnom za bilo koji model.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l

Skoro da pozelim da mi krepa moj Kindle 2nd gen iz 2012. :D ovo zvuci jako dobro. ali dok radi, nemam razloga prelaziti na novi(ji) :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l

Evo prvi put gledam ova čudesa..
Jel to poanta da ne podržava PDF format??

I šta bi mi mogli savjetovati koji da sebi kupim? Ima li neka lista 3-4 najbolja ovakva uređaja za čitanje?
Hvala 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l

Dok ne crkne stari nema potrebe mijenjati. A prvo ce crknut baterija. A i ona traje gotovo beskonacno dugo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l

Ja sam sa svojim PW pre pre zadovoljan. Pročita bar 50tak knjiga na njemu do sad

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji
Neuk kaže...

Evo prvi put gledam ova čudesa..
Jel to poanta da ne podržava PDF format??

I šta bi mi mogli savjetovati koji da sebi kupim? Ima li neka lista 3-4 najbolja ovakva uređaja za čitanje?
Hvala 

 Koristim Kindle Paperwhite pa to mogu bez rezerve preporučiti. Mogućnost pozadinskog osvjetljenja možda ne zvuči ko nešto posebno na prvu, ali meni je to sad must have fičr. Nemam iskustva s ostalim proizvođačima. Navodno Kobo ima par dobrih modela.

 

Problem s PDF-ovima je ako imaš neki sa slikama, dijagramima, tko zna čime i očekuješ da to možeš pregledavati kao na tabletu, PC-u... U pravilu to izgleda loše. Ako je samo text onda nema problema jer ga s Kindle aplikacijom pretvoriš u format koji uređaju bolje paše. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji
@Hexfire

Hvala! Znači ipak za čitanje knjiga na uređaju treba pretvoriti PDF format u neki njegov. Dobro, to valjda nije problem.

A ima li nekih stvari osim pozadinskog osvjetljenja na koje bi trebalo obratiti pozornost? Neke specifikacije koje su must have?
Ram?
Soc?
ppi?
mAh?
15 godina
offline
Novi Kindle Paperwhite je vodootporan te tanji i l

manje vise mozes naci vecinu knjiga u epub formatu, koji vrlo jako pretvoris preko calibra u format za kindle.PDF ide malo teze,kao sto je kolega gore naveo

 

cak ako imas volje mozes se poigrat i stripove stavljat. ja sam uspio ubaciti alan ford,fino rucno razvukao pa ide od pocetka do kraja okvira i citljivo je,ko pravi strip xD

sto se tice model,a po meni ides na sto bolji ,ako mozes,pa polako prema zadnjem. zasivi kolko mozes odvojkiti,ali kad kupis to ti je to. nemas vise potrebe mjenjati,ima mjesta,traje danima.....


 

pogledas mozda koji review,ali nemres bas puno fulat.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice