Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2022.

poruka: 9
|
čitano: 9.788
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2022.".
15 godina
offline
Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2022.

istraživanje ovog napisa ruši neke mitove i legende, istodobno stvarajući nove (što urbane, što ruralne). ako je dobivanje nobelove nasljedno, onda je jasno zbog čega je nitko od nas nije dobio (a nije ni predložen u istom smislu). feudalizam teško umire (i u mukama).

to što je afrika-paprika kolijefka, pojašnjava povremene (čisto neteorijske i mahom u medicinske svrhe) rastafarijanske prakse kojima se potajice odajem. vjerojatno je i neki davniji predak, u pauzi između dviju ofanziva/selidbi/razmnažanja znao smotati koju u savani pa ... no dobro. sva sreća da žirafe ne laju okolo.

što se, pak, tiče uzoraka naših predaka i inih izgubljenih karika evolucijskog lanca, takvih samo na zagrebačkim cestama (pa u "javnom životu", politici, čak i tu na forumu ...) ima za svinje hraniti no ni jedan definitivno nije sapiens, iako prema izgledu prolazi kao homo. naš je junak samo ovdje mogao nakupiti uzoraka za nebrojene istraživačke živote i nobelaste nagradbe. možda njegova nobel-djeca ...

kad smo već o djeci, čini se kako je (biološki) sterilitet nasljedan: moja će djeca biti sterilna, samo ako su i moji roditelji bili sterilni. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 8:34 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2022.

Korištene su navodno kosti i iz špilje Vindia u RH...

 

Moram dodat, sa svojih 40 godina života na planetu, da se točno vidi u nekim ljudima, bez ikakve DNA analize, da smo se križali sa neandertalcima i da je to "neki drugi" mindset, koji nas očito seksualno privlači...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2

navodno je gen za riđokose njihova ostavština...

 

ali isto tako daleko su oni od ćosavih gorila zaogrnutih krznom životinja kako su opisivani kad bijah dječarac...

 

a i prva glazbala - pištale od kostiju - su njihovo djelo...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2
Čitav diplomski rad, napisao sam o njima. Fascinantna vrsta su bili, a čini mi se da i Denisovanovci ne zaostaju niti najmanje.
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
2 godine
offline
Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2022.

Opet fascinantan članak gospodina Bereckog.

Jednostavno objašnjeno, sa srednjoškolskom medicinskom terminologijom, da i mi tutleki možemo razumjeti o čemu se piše.

 

Pročitao sam članak brzo, ali sam sve zapamtio, mogao bih sad to recitirati. (To je tako kada vas nešto jako zanima, kada je štivo pitko-čitko).

Svaka čast, rasprava nije potrebna, sve je jasno. 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 12:58 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2
I reče Bog: »Načinimo čovjeka na svoju sliku, sebi slična, da bude gospodar ribama morskim, pticama nebeskim i stoci – svoj zemlji – i svim gmizavcima što puze po zemlji!«
Na svoju sliku stvori Bog čovjeka

Ovaj... prije davanja palca dolje...slika u avataru...govori sve:)



mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 15:00 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2

bjutiful

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2022.

a kaj je s arheozagorcima iz hušnjakova? jesu pomrli od ciroze ili sjekire ili ...? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2

Barice su zatukle Štefeke jer su zaboravljali obljetnice prvog zajedničkog  umlaćivanja mamuta...

 

pa su one izumrle od... nejebice....

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice