Nobelom ovjenčani „popravljač gena“ CRISPR/Cas9 ub

poruka: 6
|
čitano: 3.053
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nobelom ovjenčani „popravljač gena“ CRISPR/Cas9 ub".
3 godine
protjeran
offline
Nobelom ovjenčani „popravljač gena“ CRISPR/Cas9 ub

Puno se toga i inače kod miševa uspjelo popraviti, osim mozga i npr. kralježnična moždina, ali ne radi na ljudima. Možda ovo proradi možda ne, tek ćemo vidjeti.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nobelom ovjenčani „popravljač gena“ CRISPR/Cas
Odlican clanak, taman uz jutarnju kavu :)
There are no stupid questions, just stupid people!
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Nobelom ovjenčani „popravljač gena“ CRISPR/Cas9 ub

izvrsno opisano.  iako, mogli su uzeti moje mišove s tavana. želim da budu zdravi i perspektivni. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nobelom ovjenčani „popravljač gena“ CRISPR/Cas
Odličan članak koji fenomenalno opisuje glavni problem koji stoji između otkrića/ideje/inovacije i praktične primjene.

CRISPR/Cas9 je genijalno jednostavan - Memorija plus Škare. “Sitni” problem je isporuka. Riješit će se, tek smo na početku novog doba u medicini, StarTrek je ništa prema onom što nas čeka.

Zahvaljujući jogurtu
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Nobelom ovjenčani „popravljač gena“ CRISPR/Cas
Ajar kaže...

izvrsno opisano.  iako, mogli su uzeti moje mišove s tavana. želim da budu zdravi i perspektivni. 

 Svaka ćas na bacanju "baza" na svaki članak 

15 godina
neaktivan
offline
Nobelom ovjenčani „popravljač gena“ CRISPR/Cas9 ub

Ukoliko je osoba rođena s pogreškom u dijelu nekog gena i taj se dio izreže, odakle informacija kako rekonstruirati ispravnu sekvencu?

 

Koliki je broj stanica u kojima treba izvesti popravak?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice