Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao od

poruka: 11
|
čitano: 2.670
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao od ".
13 godina

Klasika...

Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
odjavljen
Re: Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao
U Block Origin se prvo instalira, nakon toga sve ostalo ...

4 0 hvala 0
10 godina

Kao što sam i rekao. 😊

1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan

Reklame su mi najiritantnija stvar na internetu. Zadnjih godinu dvije ja stalno vodim bitku protiv jer skoro svi su se prodali ( "whitelist" ) . Sranja su počela prije koju godinu kad je "adblock plus" nakon instaliranja radio whitelist i umjesto reklama bi se pojavljivala ona ljigava "kreni zdravo" ljiga koju kad nekako blokiraš ta stranica se više ne učitava.Uostalom nije ni vrijedno jer je to hrvatski web portal a ima milion drugih kvalitetnih web stranica.

Evo u zadnje vrijeme mi je na mozilli "adblocker ultimate" kralj koji skida ljige čak i sa hrvatskih kič portala (dobio je donaciju ;-) ) Dasekojim slučajem ne može bez reklama odma bi otkazao internet. Zašto plaćat nešto što te iritira.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
Ja nemam nesto osobno protiv reklama. U par navrata mi je cak bilo korisno.

MEĐUTIM...ono podmuklo plasiranje reklama bi trebalo kaznjavati zatvorom! Npr ucita mi stranicu i reklame paralelno i sad hocu kliknuti na neki link na toj stranici kad ono BAM! Odjednom se pojavi jos jedna reklama tocno tamo gdje sam htio kliknuti i izgura prvobitni tekst negdje u stranu. Od takvih sranja lomim tipkovnicu.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
Ili to ili ono kad se stranica ucita, krenes kliknut nesto i onda skontas da se je "transparent" reklama u biti preko cijele stranice... Looking at you RARBG and WoWHead
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
9 godina
protjeran

Ovo se moglo očekivati.

0 0 hvala 0
13 godina

Opera je isto na Chromiumu . Po defaultu sve je u redu.

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 20:21 (hrvooje).

2 0 hvala 0
13 godina
Glavas_ZG kaže...

Je ali blokiranje reklama zauzima okvirno 60% posla na tom alatu. Preostali ne baš mali dio otpada na blokiranje raznog dosadnog/opasnog Web smeča ili Malware linkova itd.

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hrvati-opet-zrtve-ransomwarea/232314.aspx?page=0&jumpto=4835979&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
odjavljen
rambox kaže...
Glavas_ZG kaže...

Je ali blokiranje reklama zauzima okvirno 60% posla na tom alatu. Preostali ne baš mali dio otpada na blokiranje raznog dosadnog/opasnog Web smeča ili Malware linkova itd.

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hrvati-opet-zrtve-ransomwarea/232314.aspx?page=0&jumpto=4835979&sort=asc&view=flat

Hvala, nisam to znao.

2 godine
neaktivan
dark_wizz kaže...
Ili to ili ono kad se stranica ucita, krenes kliknut nesto i onda skontas da se je "transparent" reklama u biti preko cijele stranice... Looking at you RARBG and WoWHead

AdGuard i nema nikavih problema s rarbg

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice