Nintendo službeno predstavio Switch Lite

poruka: 2
|
čitano: 1.689
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nintendo službeno predstavio Switch Lite".
Nintendo službeno predstavio Switch Lite

Općenito nije loša ideja, iako se tu sada gubi onaj "switch", no dobro mislim da će malo tko to uzeti za zlo.

 

Meni je u handheld modu switch ipak malo prevelik za komotno korištenje, a da budem posve iskren i oni njegovi kontroleri su srednja žalost (najblaže rečeno), daleko, daleko bolje rješenje je switch pro kontroler.

 

Malo upozorenje, igre u handheld modu općenito rade slabijih performansi i ne izgledaju tako lijepo, osjeti se to u brojim igrama.

 

 

Nadam se da će biti više ekskluziva, praktički sve što nije od Nintenda može se već pronaći na steamu, i to uglavnom za dosta manje novaca.

Od switch specifičnih stvari nema baš ništa, pa niti gyro mogućnosti se ne koriste nego možda u 2 igre (mario kart i mario odyssey). Velika šteta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio Switch Lite
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Općenito nije loša ideja, iako se tu sada gubi onaj "switch", no dobro mislim da će malo tko to uzeti za zlo.

 

Meni je u handheld modu switch ipak malo prevelik za komotno korištenje, a da budem posve iskren i oni njegovi kontroleri su srednja žalost (najblaže rečeno), daleko, daleko bolje rješenje je switch pro kontroler.

 

Malo upozorenje, igre u handheld modu općenito rade slabijih performansi i ne izgledaju tako lijepo, osjeti se to u brojim igrama.

 

 

Nadam se da će biti više ekskluziva, praktički sve što nije od Nintenda može se već pronaći na steamu, i to uglavnom za dosta manje novaca.

Od switch specifičnih stvari nema baš ništa, pa niti gyro mogućnosti se ne koriste nego možda u 2 igre (mario kart i mario odyssey). Velika šteta.

 Meni su igre i na običnom Switchu izgledale ok u handheld modu. A ovaj ima još manji ekran na istoj rezoluciji tako da bi trebalo biti ok.

 

Za 200 eura/dolara odličan uređaj. Kao neki nasljednik 3DS-a. Sad imaju na jednoj platformi i kućnu konzolu i pravi handheld. Odličan potez.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice