Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

poruka: 72
|
čitano: 24.530
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv".
12 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
guslac kaže...
Ja se svima vama čudim. Od ljudi uvijek čujem kako nemaju vremena za ovo, ono, a kad tamo svi imaju nekoliko streaming pretplata, gledaju filmove, serije se prate redoviti, youtube... :)

 Zato jer smo žrtve konzumerizma. Svi pričaju o Netflixu pa uzmeš Netflix, svi pričaju o Spotifyju, pa uzmeš Spotify, pa nakrcaš Google glupim fotografijama preko auto uploada pa uzmeš pretplatu, ni Office 365 nije skup a zgodna je stvar... i na kraju podvućeš crtu i cifra je 200€ mjesečno a na svim tim uslugama zajedno si proveo par sati.

14 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv
samo nek najavljuju, dionice pale 33%
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Onog momenta kad ugledam prvu reklamu na Netflixu, gasim pretplatu.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Nije nikakv problem, ako treba, uzimam jos jednu UHD pretplatu u Turskoj za 3 eura.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

imam acc koji shream sa 4 frenda... u zivotu ih nisam trazio za $ (aka sve placam ja)... ako uvedu ovo - bye bye... ovako imam feeling neke vrijednosti, ako uvedu ovo... no no no...

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
VladRi kaže...

imam acc koji shream sa 4 frenda... u zivotu ih nisam trazio za $ (aka sve placam ja)... ako uvedu ovo - bye bye... ovako imam feeling neke vrijednosti, ako uvedu ovo... no no no...

 Možda postoji neki drugi način za zadovoljiti prijatelje.

16 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Traže 17 EUR u DE i još bi ukinuli sheranje accounta, i uveli reklame... A za uzvrat smanjuju već godinama količinu kultnih serija i filmova...
Točno se vidi da je samo bitno zadovoljiti dioničare,sa statističkim brojevima... A mislili su dugoročno filozofirati... Zato su vam za 1/3 dionice pale...

Ma bit će to najjednostavniji delete u povijesti... Moj, a i dobre većine njihovih "ne korisnika" (ono koji jednom mjesečno upale).

Amazon ih polako dostiže, pa za 15EUR imam radje PRIME i video i muziku i još free overnight shipping u DE...

A za ostale, kako stvari stoje (ne samo radi Netflixa, već radi "razvodnjavnja" streaming servisa na stotine sitnih) piratstvo će porast mnogo (ali po meni sasvim razumljivo)...

 

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2022 23:24 (gkelekov).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
BlueMax kaže...
guslac kaže...
Ja se svima vama čudim. Od ljudi uvijek čujem kako nemaju vremena za ovo, ono, a kad tamo svi imaju nekoliko streaming pretplata, gledaju filmove, serije se prate redoviti, youtube... :)

 Zato jer smo žrtve konzumerizma. Svi pričaju o Netflixu pa uzmeš Netflix, svi pričaju o Spotifyju, pa uzmeš Spotify, pa nakrcaš Google glupim fotografijama preko auto uploada pa uzmeš pretplatu, ni Office 365 nije skup a zgodna je stvar... i na kraju podvućeš crtu i cifra je 200€ mjesečno a na svim tim uslugama zajedno si proveo par sati.

Čovjek bi mislio da je barem na ovom forumu ekipa informatički pismena/osvještena i koja zna sve to složiti potpuno besplatno ili jeftinije, ali eto uvijek me iznova iznenadite.

 

Valjda vam isto tako uvale i 'najbolje' automobile koji se stalno kvare i imaju najskuplje održavanje, pa vam uvale kredite na desetak godina sa 'najpovoljnim' kamatama u ovom svemirskom kvadrantu, pa redovno prekoračujete dopuštene minuse na računima i poslije se čudite nad dvocifrenim kamatama, pa kupujete samo orginalne boje za printere koje su skuplje od samog printera i potrošite ih za manje od mjesec dana, pa ovo, pa ono, pa meeee, pa bleeee, itd.

 

To se nekad davno nazivalo svojim pravim imenom (porez na budale/šišanje ovaca), ali danas to nije politički korektno izreći u ovim korporacijskim diktaturama, a koje od milja nazivamo 'zapadne demokracije' ili 'zapadni svijet'. Dapače, danas se vrlo preporuča biti nepismen/neinformiran/onesvješten u svakom pogledu, jer takve osobe su ko' suho zlato za takve korporacijske i slične lešinare/pijavice u ljudskom obliku.

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2022 0:03 (memulica).
12 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Ma ti si skužio život.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Ionako sam vec duze vrijeme na amazone primeu
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Ajde mi objasni kako ću npr. Spotify imati besplatno? Ako ti misliš da je skidanje glazbe s torrenta na svoje računalo = besplatni Spotify, onda ne znaš što je Spotify i mogli bi malo tvoju pismenost preispitati.
Ako želim sve svoje mailove, kontakte, fotografije, dokumente imati na jednom mjestu i pristupati im kad i odakle želim onda je Google account (ili Microsoft account) najbolja opcija a ni jedni ni drugi prostor koji meni treba ne daju besplatno. Ako misliš da je rješenje imati to sve raštrkani na 10 mjesta ili imati 24/7 upaljen vlastiti server, to je u konačnici skuplje i sporije, a vrijeme je novac - znači puno skuplje. Trenutno imam pretplatu na Spotify, MS365, Google, PS+ i HBO i s obzirom na kakve pizdarije inače trošim novac i koliko novca ovo nije vrijedno spomena.
 
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
BlueMax kaže...
Ako želim sve svoje mailove, kontakte, fotografije, dokumente imati na jednom mjestu i pristupati im kad i odakle želim onda je Google account (ili Microsoft account) najbolja opcija a ni jedni ni drugi prostor koji meni treba ne daju besplatno. Ako misliš da je rješenje imati to sve raštrkani na 10 mjesta ili imati 24/7 upaljen vlastiti server, to je u konačnici skuplje i sporije, a vrijeme je novac - znači puno skuplje

 jasno da svatko ima drukčije potrebe, samo ne kužim kako ti 15gb ili 19gb koliko ja imam prostora na googletu nije dovoljno za kontakte, mejlove i dokumente?

ajde de za fotke ako ih imaš puno, ali to ionako držim na hdd-u doma i ne vidim baš neku potrebu pristupati im bogzna kako često i odnekud drugdje

 

meni je ok da netko treba više prostora za to što si naveo i neću reći da nikom to ne treba, ali baš da je to nekakva opća potreba mase ljudi nekako mi baš i ne izgleda izgledno

spotify isto tako, hebe mi se za njega, a bogme i velikoj većini ekipe koju poznajem i koja jednostavno sluša glazbu preko jubito ili ima skinute albume

6 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
BlueMax kaže...
VladRi kaže...

imam acc koji shream sa 4 frenda... u zivotu ih nisam trazio za $ (aka sve placam ja)... ako uvedu ovo - bye bye... ovako imam feeling neke vrijednosti, ako uvedu ovo... no no no...

 Možda postoji neki drugi način za zadovoljiti prijatelje.

sve ostalo=prviše truda :)

NULL!=NULL
16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
BlueMax kaže...
 Trenutno imam pretplatu na Spotify, MS365, Google, PS+ i HBO i s obzirom na kakve pizdarije inače trošim novac i koliko novca ovo nije vrijedno spomena.

 Komod..gleda mi se, sluša mi se..sada i odmah.

Ja sam po privatnim trackerima bio prije 15g.

Još su živi accounti..logiram se jednom u 3mj da ih ne banaju.

Prođe te volja tih gluposti...skini sa seedboxa filezilom..ajde

na titlovi online...subeditom uskladi sink..ili fremrejt..

Divlji iptv da ne spominjem.

Nema se za to volje ni vremena.

Neš ti troška cca 200kn mjesečno...

 

- Netflix 80

- Deezer A1 , 29kn (flac)

- Xplore tv A1, 50kn 55 programa sa snimalicom ili 89kn 60 

programa + HBO Cinemax i videoteka

- ms365 1tb onedrive cloud ,53kn

 

Multimedija i backup do jaja za siću.

 

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
12 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Ovisno o poslu kojim se baviš. Meni je samo zadnji video 2.8GB + renderi cca 1GB. Dok sam imao 15GB nosao sam stick sa sobom. Sad razmjene obavljam u hodu s mobitela.
PlayStation+ ne možeš izbjeći ako ćeš igrati išta online.
Imam i ja nekoliko TB skinute flac glazbe, slušam preko youtubea a imam i popriličnu kolekciju ploča. I uz sve to Spotify je pretplata koju bi zadržao da mogu birati samo jednu. Jedino usporedivo s tim je Youtube no ako želim da mi svira u pozadini, kad je ugašen ekran ili na mobitelu radim nešto drugo, da mi se automatski spaja na infotainment u autu... onda i Youtube moram platiti. Kad već plaćam onda ću platiti bolju uslugu.
Office 365 valjda ne moram objašnjavati zašto koristim.
HBO imam besplatno 6 mjeseci a toliko malo gledam TV tako da ću to najvjerojatnije otkazati kad istekne besplatni period.
13 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
torrente kaže...
BlueMax kaže...
 Trenutno imam pretplatu na Spotify, MS365, Google, PS+ i HBO i s obzirom na kakve pizdarije inače trošim novac i koliko novca ovo nije vrijedno spomena.

 Komod..gleda mi se, sluša mi se..sada i odmah.

Ja sam po privatnim trackerima bio prije 15g.

Još su živi accounti..logiram se jednom u 3mj da ih ne banaju.

Prođe te volja tih gluposti...skini sa seedboxa filezilom..ajde

na titlovi online...subeditom uskladi sink..ili fremrejt..

Divlji iptv da ne spominjem.

Nema se za to volje ni vremena.

Neš ti troška cca 200kn mjesečno...

 

- Netflix 80

- Deezer A1 , 29kn (flac)

- Xplore tv A1, 50kn 55 programa sa snimalicom ili 89kn 60 

programa + HBO Cinemax i videoteka

- ms365 1tb onedrive cloud ,53kn

 

Multimedija i backup do jaja za siću.

 

 

 

  

 Zaboravio si HRT za 80 :D

Uhjebe koje plaćamo, a nitko ne gleda, plus imaju reklame.

 

16 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv
Truth in engineering.
 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2022 8:39 (konjRR).
3 godine
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
BlueMax kaže...
Ovisno o poslu kojim se baviš. Meni je samo zadnji video 2.8GB + renderi cca 1GB. Dok sam imao 15GB nosao sam stick sa sobom. Sad razmjene obavljam u hodu s mobitela.
PlayStation+ ne možeš izbjeći ako ćeš igrati išta online.
Imam i ja nekoliko TB skinute flac glazbe, slušam preko youtubea a imam i popriličnu kolekciju ploča. I uz sve to Spotify je pretplata koju bi zadržao da mogu birati samo jednu. Jedino usporedivo s tim je Youtube no ako želim da mi svira u pozadini, kad je ugašen ekran ili na mobitelu radim nešto drugo, da mi se automatski spaja na infotainment u autu... onda i Youtube moram platiti. Kad već plaćam onda ću platiti bolju uslugu.
Office 365 valjda ne moram objašnjavati zašto koristim.
HBO imam besplatno 6 mjeseci a toliko malo gledam TV tako da ću to najvjerojatnije otkazati kad istekne besplatni period.

 

Mali postotak ljudi imaju specifične potrebe i oni će te specifične potrebe i platiti. Većina se sasmim lijepo može snaći sa besplatnim i piratskim sadržajima i FOSS programima. Tu i tamo nešto platim, kada vidim da developer to stvarno zaslužuje. Podržati ću ga, ali ovim korporacijskim megalomanima čija je jedina vrijednost rast i samo rast, ne dam ni lipe.

14 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
BlueMax kaže...
Ajde mi objasni kako ću npr. Spotify imati besplatno? Ako ti misliš da je skidanje glazbe s torrenta na svoje računalo = besplatni Spotify, onda ne znaš što je Spotify i mogli bi malo tvoju pismenost preispitati.
Ako želim sve svoje mailove, kontakte, fotografije, dokumente imati na jednom mjestu i pristupati im kad i odakle želim onda je Google account (ili Microsoft account) najbolja opcija a ni jedni ni drugi prostor koji meni treba ne daju besplatno. Ako misliš da je rješenje imati to sve raštrkani na 10 mjesta ili imati 24/7 upaljen vlastiti server, to je u konačnici skuplje i sporije, a vrijeme je novac - znači puno skuplje. Trenutno imam pretplatu na Spotify, MS365, Google, PS+ i HBO i s obzirom na kakve pizdarije inače trošim novac i koliko novca ovo nije vrijedno spomena.

 A brate da si reka ista osim Spotifya razumija bi. Aj malo proguglaj bar je njega lako rijesit da bude free.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
14 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
BlueMax kaže...
Ovisno o poslu kojim se baviš. Meni je samo zadnji video 2.8GB + renderi cca 1GB. Dok sam imao 15GB nosao sam stick sa sobom. Sad razmjene obavljam u hodu s mobitela.
PlayStation+ ne možeš izbjeći ako ćeš igrati išta online.
Imam i ja nekoliko TB skinute flac glazbe, slušam preko youtubea a imam i popriličnu kolekciju ploča. I uz sve to Spotify je pretplata koju bi zadržao da mogu birati samo jednu. Jedino usporedivo s tim je Youtube no ako želim da mi svira u pozadini, kad je ugašen ekran ili na mobitelu radim nešto drugo, da mi se automatski spaja na infotainment u autu... onda i Youtube moram platiti. Kad već plaćam onda ću platiti bolju uslugu.
Office 365 valjda ne moram objašnjavati zašto koristim.
HBO imam besplatno 6 mjeseci a toliko malo gledam TV tako da ću to najvjerojatnije otkazati kad istekne besplatni period.

 Jos jednom ne moras ni youtube platit za to sta govoris i vrlo jednostavno se setupa, ali ti ocito ne zivis u ovom stoljecu, daj pls nemoj sramotit ovaj forum ogorcenim komentarima bez background checka

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
11 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
BlueMax kaže...
Ovisno o poslu kojim se baviš. Meni je samo zadnji video 2.8GB + renderi cca 1GB. 

 a to razumijem, meni je na prošlom poslu stravično falilo prostora na gugletu, jer nas je idiot od šefa prebacio na chromeboxove, a nije nam uzeo pretplatu da imamo išta više od početnih 15gb

sa par giga na onom smeću od chromeboxa i 15gb na drajvu bilo je teška muka za radit, uz stupidni os još i više

jest da smo omali terabajte prostora na google drive od firme koji su bili šerani, ali svejedno sam stalno muku mučio s prostorom

samo to su tako rijetki slučajevi da se takve potrebe broje u promilima

12 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
stirko55 kaže...

 Jos jednom ne moras ni youtube platit za to sta govoris i vrlo jednostavno se setupa, ali ti ocito ne zivis u ovom stoljecu, daj pls nemoj sramotit ovaj forum ogorcenim komentarima bez background checka

 

Spotify imam od 2010 kad se moralo kemijati da bi ga uopće imao. Jedvo sam dočekao mogućnost da ga plaćam. Da košta duplo opet bi ga plaćao jer zaslužuje. Vrijeme crackanih .apk-ova je, na sreću, daleko iza mene pa nema više onoga da mi iznenada prestane raditi, da ga ne mogu sinkronizirati na više uređaja... Rađe vrijeme i živce potrošeno na takve stvari uložim u nešto drugo pa zaradim i za Spotify i sve ostalo. Nikad u životu mi nije bi problem dati novac za nešto što taj novac zaslužuje. Škrti ljudi najčešće su ograničeni tom škrtošću pa kako ne cijene tuđe ne cijene ni svoje već skupljaju mrvice.

 

Što se Youtubea premium tiče, ne koristim ga ali znam neke koji ga koriste i ne trebaju mi frustracije koje oni prolaze da bi ga "besplatnog" spojili na Android Auto. Da mi je zanimljiv platio bi ga.

Tvoj način razmišljanja je jednak onome da se besplatno možeš voziti u javnom prijevozu. Možeš. I sam sam to dugo radio ali danas kad zarađujem svoj novac cijena karte je neusporedivo niža od cijene napetosti, gledanja ima li kontrole, izlaska na zadnja vrata pa ulaska na prva i slično, čak ni ne računajući mogućnost da me kontrolor uhvati. Mjesečno na kavama ostavim barem 200kn bakšiša, da ne govorim o ostalim vrstama izlaska. I da se idem cigančit zbog 45kn? Ne hvala. Ako ti misliš da je vrijedno toga, uživaj.

14 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Davno sam već prešao na Amazon Prime. Jedino kaj im je app kriminalno loša.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Al koji su to debili. Izgube 0,5% pretplatnika zbog vlastitong wokerskog impulzivnog nagona i onda odmah paničare i udaraju po korisnicima. 

Management na visini zadatka. 

 
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Podrske netflixu u propadanju!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
maximus007 kaže...
torrente kaže...
...

 Zaboravio si HRT za 80 :D

Uhjebe koje plaćamo, a nitko ne gleda, plus imaju reklame.

 

 

Meni je jedina korist od HRT-a emisije poput Petog dana. Teško da bi takvo nešto osvanulo na RTL-u ili Novoj.
Veselio sam se kad sam prvi put nedavno upalio Netflix pa se razočarao kolko malo filmova ima tamo. Neće biti teško smotati kablove kad ukinu dijeljenje accounta.

12 godina
neaktivan
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Jednog dana ću morati izguglati tko i što su ti toliko spominjani wokeri. A taman sam naučio kaj je to swfj ili tako nekako. 

 

Nego koliko sam vidio na WSJ (eto vam na nova kratica), Netflix planira uvesti jeftiniji paket obogaćen reklamama, što mi i ne djeluje kao loša ideja, možda će netko radije uzeti pretplatu za 30-40kn i pogledati koju reklamu nego platiti 80-90kn.

 

Što se tiče dionice, potop, mislim da je YTD -65%, strašno, ali to je i dobrim dijelom jer su je investitori precijenili i sada se ispuhuje jer nije opravdala nerealna očekivanja.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2022 17:07 (mzopg).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
mzopg kaže...

Jednog dana ću morati izguglati tko i što su ti toliko spominjani wokeri. A taman sam naučio kaj je to swfj ili tako nekako. 

 

Nego koliko sam vidio na WSJ (eto vam na nova kratica), Netflix planira uvesti jeftiniji paket obogaćen reklamama, što mi i ne djeluje kao loša ideja, možda će netko radije uzeti pretplatu za 30-40kn i pogledati koju reklamu nego platiti 80-90kn.

 

Što se tiče dionice, potop, mislim da je YTD -65%, strašno, ali to je i dobrim dijelom jer su je investitori precijenili i sada se ispuhuje jer nije opravdala nerealna očekivanja.

 

 

 To je prastara kratica, iz 1889.

12 godina
neaktivan
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Zanimljiva analiza i razmišljanja rukovodstva na WSJ, izvukao sam najzanimljivije:

 

After churning out over 500 original programs last year, Netflix is looking to add fewer new titles, with a greater emphasis on quality...

 

Netflix is exploring adding a lower-priced, ad-supported version of the service.

 

Netflix’s tendency to give shows a quick hook when it believes they aren’t delivering a return is another sore spot with producers and creators.

Shows have a window of several weeks to find their audience or they are canceled, meaning they usually aren’t promoted on the home page and become harder for viewers to find.

 

Producers say the short window for shows to prove themselves is unrealistic. A recent show that fell victim to a quick hook was “Cowboy Bebop,” a bounty-hunter drama based on a popular Japanese animated series. Netflix spent heavily on the show, betting it would appeal to the same audience that loved the hit show “Squid Game.” The streaming giant was so confident it ordered a second season before the first one had even made its debut. But just five weeks after “Cowboy Bebop” premiered on Nov. 19, Netflix pulled the plug.

 

Sometimes, even coming out of the gate strong isn’t enough. The sci-fi drama “Archive 81” landed in Netflix’s ranking of top-ten shows in the U.S. soon after its January debut, even reaching No. 1 briefly. Two months later it was canceled.

 

Shows that Netflix spent heavily on, and which aren’t resonating, will be canceled quickly. That was the case with last year’s sci-fi drama “Jupiter’s Legacy” and the spy series “Hit and Run,” which were each canceled after about a month on the service.

 

Under-the-radar, relatively low-cost hits are necessary to balance out the costs for big-ticket programming such as the special-effects-filled show “Stranger Things,” whose new season has a per-episode cost of $30 million

 

Netflix doesn’t plan on making any dramatic changes to its custom of releasing a season’s worth of episodes at once. Other streamers have opted for a more traditional approach of spreading out the release of episodes so they can build buzz, a strategy some producers wish Netflix would embrace.

“There are so few Netflix shows that get what [producer] David Kelley used to call water cooler treatment—you know, where he’d have an episode of ‘Ally McBeal’ and people would talk about it the next day,” said Marty Adelstein, chief executive of Tomorrow Studios. He predicted Netflix will eventually shift to a model of releasing three episodes at a time. Ms. Bajaria said the company’s approach of allowing full-season binges is about customer freedom. “I still think that our members, by and large, want to watch what they want, as many as they want, when they want,” she said.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice