Netflix uveo top liste najgledanijih sadržaja – ča

poruka: 34
|
čitano: 9.884
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix uveo top liste najgledanijih sadržaja – ča".
15 godina
offline
Netflix uveo top liste najgledanijih sadržaja – ča

bilo bi dobro kad vec ne nude titlove na hrv da bar mozes solo ubacit titl.

 

meni ne treba, al jbg placam netflix a u obitelji ga mozemo koristit samo mi mladi koji titlove i inace ne koristimo.

 

stara je vec lagano pocela hvatat engleski, nikad ga u zivotu nije ucila niti ce ga ikad vjerojatno naucit pisat, ali razumije vec jako puno i lagano joj ide i komunikacija, nagovaram ju da upise bar neki pocetni tecaj. tak da eto i te serije i gledanje na engleskom ima neku prednost.

 

sto se hbo go tice, imao sam onaj testni mjesec i uzasna iskustva imam. stalno buffera(netflix vrti 4k bez problema) na ionako usranoj kvaliteti, aplikacija ima hrpu greski. mogu pohvalit jedino dobar sadrzaj i te prijevode, ali definitivno moraju puno poradit na kvaliteti pruzanja te usluge, jer dzaba dobar sadrzaj kad ispizdim dok ga uopce pokrenem(smart tv app, mobilni app). uzeo sam ga i kad je game of thrones izlazio tako da mogu pogledat epizodu odma kako ide, i naravno okupimo se nas 3-4 frenda u 3-4 ujutro da bi gledali errore na ekranu i skidamo epizodu onda s torenta iako placam uslugu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix uveo top liste najgledanijih sadržaja

Nisam postavio nikakvu tezu, pa ni glupu (za razliku od tebe), ovo je bio moj prvi komentar na temu. Naprosto mi je nevjerojatno da netko predstavlja život vani gdje se govori engleski kao rješenje problema nepostojanja hrvatskog titla na Netflixu. Pa naravno da ti ne treba titl. Bilo bi žalosno da ti treba, i drago mi je da, kako si sam objasnio, tebi dobro ide

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 6:47 (kenozoik).
16 godina
offline
Re: Netflix uveo top liste najgledanijih sadržaja
kenozoik kaže...

Nisam postavio nikakvu tezu, pa ni glupu (za razliku od tebe), ovo je bio moj prvi komentar na temu. Naprosto mi je nevjerojatno da netko predstavlja život vani gdje se govori engleski kao rješenje problema nepostojanja hrvatskog titla na Netflixu. Pa naravno da ti ne treba titl. Bilo bi žalosno da ti treba, i drago mi je da, kako si sam objasnio, tebi dobro ide

 Vidiš u tome je problem, karikiraš izrečeno.

Moj post se odnosi na ono kaj je rekao Antiseptik, da se engleski nikad ne može dovoljno dobro naučiti. Pročitaj još jednom.

 

>>Nikad vam engleski neće biti kao majčinski (materinji). I točka.

 

Engleski se može dovoljno dobro naučiti, na načine koje sam naveo, nisam rekao da za Netflix moraš ići živjeti u eng govorno područje, nego da sa time svakako postaneš fluentan i relativno brzo počneš razmišljati na drugom jeziku, i titlovi postanu nepotrebni. Nećeš imati naglasak kao domorodac ali vokabular da.

Za Netflix ti je dosta i ponekad pročitati knjigu na engleskom da bi pohvatao fraze i razumio o čemu se radi, bez da u rečenicu blejiš pola minute.

Jel još uvijek nejasno?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 8:50 (nixass).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix uveo top liste najgledanijih sadržaja
Kodi + netflix addon = titlovi
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice