Netflix testira kanal s linearnim programom

poruka: 7
|
čitano: 4.178
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix testira kanal s linearnim programom".
Netflix testira kanal s linearnim programom

Svaka ćas

Moj PC  
5 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix testira kanal s linearnim programom
Pun NAS dokumentaraca i filmova, sve nešto otežem i budem budem kao gledat ću.
Okrenem kroz koji dan HRT1 i kad ono ide Plavi planet 2 koji već godinu dana u kolekciji gnjili neupaljen, i tako ga s guštom pogledam na nacionalnoj dalekovidnici.

But, thats just me!
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix testira kanal s linearnim programom

Yeep, to si samo ti... Ima nas koji legalno gledamo filmove i koji za svoju paru uživaju i imaju (skoro) sve u svakom trenu...

Meni osobno mi se ne bi dalo zaj??!*ati sa torrentima, warezima ovime onime jer za to više nemam vremena ni živaca, radio sam to kao klinac i trpao sve na hrpu...

Sada kad poželim, klik klik i roka Netflix željeni sadržaj u 4K sa Dolby Atmosom na 65" u par sekundi

14 godina
offline
Netflix testira kanal s linearnim programom

Meni je isto nekad bolje pogledat random tv. Neke stvari nebi nikad skinuo a kad ih pogledam na tv programu klasicnom bude mi super.

Da bolje je kad mozes pogledat cijelu sezonu serije odma ali je posebna car bilo kao klinac pogledat sa obitelji film na tvu koji se cekao danima.Sve ima svoje.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix testira kanal s linearnim programom
Podrzavam taj mode!
Necu nikada zaboraviti kada me je pokojni susjed zvao na pivo, a ja ga odbio:”
Rekoh:”Ne mogu sada, gledam Star Trek”
Odvrati on poluozbiljno:”Ako je uživo, onda je uredu!”
:-)
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix testira kanal s linearnim programom
gsustek kaže...
Podrzavam taj mode!
Necu nikada zaboraviti kada me je pokojni susjed zvao na pivo, a ja ga odbio:”
Rekoh:”Ne mogu sada, gledam Star Trek”
Odvrati on poluozbiljno:”Ako je uživo, onda je uredu!”
:-)

 Dobro si prošao, mogao ti je reći: "Ma što ćeš to gledati, tući će ih Dinamo 4:0, hajmo mi na pivo"

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
15 godina
offline
Netflix testira kanal s linearnim programom

Možda im nebi bilo bedasto roknuti taj Direct za male pare ili čak besplatno, pa kad navuku ljude na određene serije možda uzmu pretplatu da odgledaju sve u komadu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice