Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serijala

poruka: 13
|
čitano: 7.291
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serijala".
3 godine
odjavljen
offline
Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serijala

Režija Uwe Boll! 

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
veliki pero kaže...

Režija Uwe Boll! 

 Kamo srece.  Uwe je oskarovac u poredjenju sa ovim novim reziserima sa amazona i netflixa.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
15 godina
offline
Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serijala

Već vidim da će u potpunosti uništiti lore i da će Johnatana Bioshocka glumit crnac ili žena

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
8 0 hvala 2
3 godine
odjavljen
offline
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
wyks kaže...

Već vidim da će u potpunosti uništiti lore i da će Johnatana Bioshocka glumit crnac ili žena

 Zaboravio si odrezati nokte?

9 godina
online
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
wyks kaže...

Već vidim da će u potpunosti uništiti lore i da će Johnatana Bioshocka glumit crnac ili žena

 

pa dobro, nema zasad razloga za strahovanje oko toga, vidit ćemo kako će sve izvesti, sama promjena rase mi osobno nije neki problem, ali promjenu spola ne volim. 

 

Ali ono što jako ne volim je uništavanje lorea, kao naprimjer ono što se dogodilo u Amazonovom ekraniziranju Wheel of Time serijala. Znači Robert Jordan je napisao još devedesetih knjige u kojima su muškarci i žene stvarno bili ravnopravni, čak štoviše žene su jedine koje se bave magijom,  odnosno koje se smiju baviti magijom i samim time stvaraju svoju grupu koja faktički kontrolira taj fiktivni svijet. Amazonu to naravno nije bilo dosta, te su oni promijeniti lore na način da Dragon reborn može biti i žensko, a ne samo muško kao što je to u knjigama. To je jako bitna stvar za čitavi worldbuilding i sustav magije u svijetu.

 

Ja znam da su nekome možda to nebitne stvari, ali nama koji smo čitali ili čitamo te knjige i poštujemo ono što je kreirao Jordan se to gadi i ja sam stao nakon 4 epizode, ne namjeravam ni nastavljati.

15 godina
offline
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
veliki pero kaže...

Zaboravio si odrezati nokte?

 Baš ih i nalakirao sinoć.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
wyks kaže...

Već vidim da će u potpunosti uništiti lore i da će Johnatana Bioshocka glumit crnac ili žena

 Crnkinja os rec

Truth in engineering.
6 godina
offline
Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serijala

Prozvati ce seriju woke jer ce glavni lik spasavati Little Sisterke umjesto da ih mijenja za Adam unatoc tome sto je serija kulturna bastina Nordijske kulture.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
Cansee kaže...
wyks kaže...

Već vidim da će u potpunosti uništiti lore i da će Johnatana Bioshocka glumit crnac ili žena

 

pa dobro, nema zasad razloga za strahovanje oko toga, vidit ćemo kako će sve izvesti, sama promjena rase mi osobno nije neki problem, ali promjenu spola ne volim. 

 

Ali ono što jako ne volim je uništavanje lorea, kao naprimjer ono što se dogodilo u Amazonovom ekraniziranju Wheel of Time serijala. Znači Robert Jordan je napisao još devedesetih knjige u kojima su muškarci i žene stvarno bili ravnopravni, čak štoviše žene su jedine koje se bave magijom,  odnosno koje se smiju baviti magijom i samim time stvaraju svoju grupu koja faktički kontrolira taj fiktivni svijet. Amazonu to naravno nije bilo dosta, te su oni promijeniti lore na način da Dragon reborn može biti i žensko

 Dragon Reborn je na kraju bio musko i debelo najiritantniji lik u cijeloj seriji. Jedi Master zenska ekvivalent ih je sve pokupila za svaki slucaj.

9 godina
online
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
sexytoiletpaper kaže...
Cansee kaže...
wyks kaže...

Već vidim da će u potpunosti uništiti lore i da će Johnatana Bioshocka glumit crnac ili žena

 

pa dobro, nema zasad razloga za strahovanje oko toga, vidit ćemo kako će sve izvesti, sama promjena rase mi osobno nije neki problem, ali promjenu spola ne volim. 

 

Ali ono što jako ne volim je uništavanje lorea, kao naprimjer ono što se dogodilo u Amazonovom ekraniziranju Wheel of Time serijala. Znači Robert Jordan je napisao još devedesetih knjige u kojima su muškarci i žene stvarno bili ravnopravni, čak štoviše žene su jedine koje se bave magijom,  odnosno koje se smiju baviti magijom i samim time stvaraju svoju grupu koja faktički kontrolira taj fiktivni svijet. Amazonu to naravno nije bilo dosta, te su oni promijeniti lore na način da Dragon reborn može biti i žensko

 Dragon Reborn je na kraju bio musko i debelo najiritantniji lik u cijeloj seriji. Jedi Master zenska ekvivalent ih je sve pokupila za svaki slucaj.

 

Znam da je, problem je što nije ni postojala šansa da to bude žena, a u seriji je to naravski opcija i još se govori kako su kroz povijest ti dragoni bili i muški i žene. To je u suprotnosti sa uspostavljenom pričom i očito nepoštivanje pisca. 

 

6 godina
offline
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
Cansee kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Cansee kaže...
wyks kaže...

Već vidim da će u potpunosti uništiti lore i da će Johnatana Bioshocka glumit crnac ili žena

 

pa dobro, nema zasad razloga za strahovanje oko toga, vidit ćemo kako će sve izvesti, sama promjena rase mi osobno nije neki problem, ali promjenu spola ne volim. 

 

Ali ono što jako ne volim je uništavanje lorea, kao naprimjer ono što se dogodilo u Amazonovom ekraniziranju Wheel of Time serijala. Znači Robert Jordan je napisao još devedesetih knjige u kojima su muškarci i žene stvarno bili ravnopravni, čak štoviše žene su jedine koje se bave magijom,  odnosno koje se smiju baviti magijom i samim time stvaraju svoju grupu koja faktički kontrolira taj fiktivni svijet. Amazonu to naravno nije bilo dosta, te su oni promijeniti lore na način da Dragon reborn može biti i žensko

 Dragon Reborn je na kraju bio musko i debelo najiritantniji lik u cijeloj seriji. Jedi Master zenska ekvivalent ih je sve pokupila za svaki slucaj.

 

Znam da je, problem je što nije ni postojala šansa da to bude žena, a u seriji je to naravski opcija i još se govori kako su kroz povijest ti dragoni bili i muški i žene. To je u suprotnosti sa uspostavljenom pričom i očito nepoštivanje pisca. 

 

 Necu ti lagati, serija mi je bila tesko smece, zbog glume, dijaloga i prenemaganja, ali i u seriji su u sceni kada su objasnjavali DR rekli da su to muskarci. Stovise, i lazni DR je bio musko i cijela prva scena serije je "samo zene imaju pravo na magiju, DR su zlo" shema. Ova ih je sve pokupila zato sto nije bila 100% tko je a Uruk-hai ekvivalenti su jurili da nadu DRa, pa je bolje uzeti u ozbir da se dogodila gotovo nemoguca stvar nego riskirati i ostaviti neku zensku iza za svaki slucaj.

9 godina
online
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
sexytoiletpaper kaže...
Cansee kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Cansee kaže...
wyks kaže...

Već vidim da će u potpunosti uništiti lore i da će Johnatana Bioshocka glumit crnac ili žena

 

pa dobro, nema zasad razloga za strahovanje oko toga, vidit ćemo kako će sve izvesti, sama promjena rase mi osobno nije neki problem, ali promjenu spola ne volim. 

 

Ali ono što jako ne volim je uništavanje lorea, kao naprimjer ono što se dogodilo u Amazonovom ekraniziranju Wheel of Time serijala. Znači Robert Jordan je napisao još devedesetih knjige u kojima su muškarci i žene stvarno bili ravnopravni, čak štoviše žene su jedine koje se bave magijom,  odnosno koje se smiju baviti magijom i samim time stvaraju svoju grupu koja faktički kontrolira taj fiktivni svijet. Amazonu to naravno nije bilo dosta, te su oni promijeniti lore na način da Dragon reborn može biti i žensko

 Dragon Reborn je na kraju bio musko i debelo najiritantniji lik u cijeloj seriji. Jedi Master zenska ekvivalent ih je sve pokupila za svaki slucaj.

 

Znam da je, problem je što nije ni postojala šansa da to bude žena, a u seriji je to naravski opcija i još se govori kako su kroz povijest ti dragoni bili i muški i žene. To je u suprotnosti sa uspostavljenom pričom i očito nepoštivanje pisca. 

 

 Necu ti lagati, serija mi je bila tesko smece, zbog glume, dijaloga i prenemaganja, ali i u seriji su u sceni kada su objasnjavali DR rekli da su to muskarci. Stovise, i lazni DR je bio musko i cijela prva scena serije je "samo zene imaju pravo na magiju, DR su zlo" shema. Ova ih je sve pokupila zato sto nije bila 100% tko je a Uruk-hai ekvivalenti su jurili da nadu DRa, pa je bolje uzeti u ozbir da se dogodila gotovo nemoguca stvar nego riskirati i ostaviti neku zensku iza za svaki slucaj.

 

ma i meni se serija ne sviđa izuzev ovoga što sam rekao, ali što se tiče DR nisi baš dobro pratio. Odmah na početku kažu da traže djecu (ne mušku djecu) koja su se rodila u predodređeno vrijeme, nakon toga kažu direktno Randu i Egwene i drugima da je netko od njih četvero DR, a nakon toga Moirrane kaže da su DR tokom povijesti bili razni muškarci i žene. Bijedan i očit potez mijenjanja lorea kako bi se još "pojačala" uloga žena u seriji, koja je već ionako bila prisutna, možda čak i dominantna. 

6 godina
offline
Re: Netflix radi filmsku adaptaciju BioShock serij
Cansee kaže...

ma i meni se serija ne sviđa izuzev ovoga što sam rekao, ali što se tiče DR nisi baš dobro pratio. Odmah na početku kažu da traže djecu (ne mušku djecu) koja su se rodila u predodređeno vrijeme, nakon toga kažu direktno Randu i Egwene i drugima da je netko od njih četvero DR, a nakon toga Moirrane kaže da su DR tokom povijesti bili razni muškarci i žene. Bijedan i očit potez mijenjanja lorea kako bi se još "pojačala" uloga žena u seriji, koja je već ionako bila prisutna, možda čak i dominantna. 

 Skrenuli smo u offtopic, ali ovo je zadnje sto cu staviti ovdje, jer nema boga da cu pregledavati cijelu seriju da nadem scenu gdje ona kaze da su zene bile DR, ako imas pri ruci, slobodno pikni link. Na kraju dana - radnja je ista, serija je slaba i to je to.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice