Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog str

poruka: 45
|
čitano: 30.171
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog str".
15 godina
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog

Hvala! Gooodinama su jedva spajali kraj s krajem... stvarno nisam znao da im je tako dobro krenulo. Tvoj komentar me potaknuo da provjerim.

 

16 godina
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
mzopg kaže...
Korny1603987 kaže...

Vođe NetFlixa žele promovirati woke propagandu, šopati normalne ljude s istom i još na tome zarađivati. Problem je što su već izgubili većinu korisnika. Ne znam kako misle opstati dok razmišljaju o tehnologiji i načinu zarade, a ne razmišljaju o produktu koji žele isporučiti kupcu. Kupac nije ovca, kupac zna što želi gledati i neće platiti propagandu kojom pojedini pružatelji multimedije žele šopati svoje korisnike.

 Kolega o čemu ti pričaš? Kakvu god oni propagandu promoviraju očito im ide jako dobro, a vi woke i anti-woke pahuljice očito niste dosljedni svojim stavovima i slabo bojkotirate sadržaj koji vam ne odgovara.

 

Kupac nije ovca? 

 

Idemo malo sa brojkama, ovo su precizni podaci, a ne nebuloze koje se vade iz gu*ice.

 

Broj pretplatnika:

01/2020 180mil.
12/2022 231mil.
Povećanje od gotovo +30% u 3 godine. +51 milijun novih pretplatnika.

 

Netflix drži oko 23% streaminga u US, ispred YouTubea 21%, dok su ostali daleko ispod, Hulu 11%, Prime Video 8%, Disney+ 6%...

 

Netflix blows away expectations on subscriber numbers
https://www.cnbc.com/2023/01/19/netflix-nflx-earnings-q4-2022.html

 

Loši rezultati? Korisnici bježe i napuštaju platformu? Pa oni su samo u zadnjem kvartalu 2022. dodali 7.66 milijuna novih pretplatnika i to u doba kada imaju hrpu konkurencije (HBO Max, Amazon Prime, Disney +, Showtime, Paramount+, Hulu...

 

  

I onda za ovakve nebuloze dobiješ toliko TU, ne znam što je gore, pisanje gluposti ili lajkanje istih. 

 Svaki tmobile korisnik je dobio netflix uz telefon kao nezeljeno vanbracno dijete.  Dobio sam takodjer paramaount + i Disney jer sam uzeo family plan od tmobila.   Mozda predjem na ATT samo zato sto nude HBO MAX u paketu.   U svako slucaju woke ideologija je kostala svakoga financijski pa ce tako doci na red i netflix.  Hoce li prezivjeti?  Naravno, cak i svaki homeless u americi nekako prezivi.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
Mzopge, reci nam koliko ti ubacio u Njetfljiks kroz dijonce?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
borgware kaže...

 Svaki tmobile korisnik je dobio netflix uz telefon kao nezeljeno vanbracno dijete.  Dobio sam takodjer paramaount + i Disney jer sam uzeo family plan od tmobila.   Mozda predjem na ATT samo zato sto nude HBO MAX u paketu.   U svako slucaju woke ideologija je kostala svakoga financijski pa ce tako doci na red i netflix.  Hoce li prezivjeti?  Naravno, cak i svaki homeless u americi nekako prezivi.

Kod nas to nisi sigurno dobio, možda u amerika. 

 

Netflix ima u ponudi preko 17.000 filmova/serija/dokumentaraca... želiš reći da je sve to woke ideologija? Ili ćemo zbog par posto "woke" sadržaja praviti cirkus? Pa ne mora baš sve biti apsolutno svakome prilagođeno i po svačijoj volji.

 

silvio3105 kaže...
Mzopge, reci nam koliko ti ubacio u Njetfljiks kroz dijonce?

Puno, a trebao sam i više. 

Šteta ga je bilo ne kupiti po 170$, a i pisao sam na ovom forumu o tome. 7 mjeseci kasnije i eto ga na 355$. Profit spremljen.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
I, kad častiš?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
silvio3105 kaže...
I, kad častiš?

Pa častim sve državljane RH svake godine kad platim državi porez na kapitalnu dobit. 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
De odgovori u box
14 godina
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
mzopg kaže...
silvio3105 kaže...
....

Pa častim sve državljane RH svake godine kad platim državi porez na kapitalnu dobit. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 16:36 (konjRR).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
silvio3105 kaže...
De odgovori u box

 Kakav box?

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
Poslao sam ti poruku za savjet, a ti ko cicija stiso savjete i ne daješ. 😔
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
silvio3105 kaže...
Poslao sam ti poruku za savjet, a ti ko cicija stiso savjete i ne daješ. 😔

 haha ma nema nikakve poruke, tko zna gdje si ti to poslao. Pošalji opet...

6 godina
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
MarkoRi kaže...

O čemu ti pričaš? Po čemu si zaključio da su izguili većinu korisnika, ako su rasli? Možda pod većinu misliš na sebe. A što se tiče propagande o kojoj govoriš, vjerojatno mislis na LGBTQ+. Možda bi bolje bilo da preispitaš svoju sexualnost jer da si siguran u sebe, ne bi ti ništa od te "propagande" smetalo.

Mene smeta, kako woke agenda tako i religijska, me to čini gej antikristom?

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
Poslao sam valjda deset poruka i neki error dobijem, a ne vidim ju i poslanim porukama.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
silvio3105 kaže...
Poslao sam valjda deset poruka i neki error dobijem, a ne vidim ju i poslanim porukama.

 Valjda si ispucao limit. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix ozbiljno razmišlja o opciji besplatnog
love2ml86 kaže...
MarkoRi kaže...

O čemu ti pričaš? Po čemu si zaključio da su izguili većinu korisnika, ako su rasli? Možda pod većinu misliš na sebe. A što se tiče propagande o kojoj govoriš, vjerojatno mislis na LGBTQ+. Možda bi bolje bilo da preispitaš svoju sexualnost jer da si siguran u sebe, ne bi ti ništa od te "propagande" smetalo.

Mene smeta, kako woke agenda tako i religijska, me to čini gej antikristom?

 Ne nego antigej antikristom. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice