Netflix ima novi "zadatak": promovirati električne

poruka: 11
|
čitano: 25.028
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix ima novi "zadatak": promovirati električne".
13 godina
offline
Netflix ima novi "zadatak": promovirati električne

Evo jedne lude ideje. Kako bi bilo da im je zadatak napraviti dobar film ili seriju?

 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix ima novi "zadatak": promovirati elektr
Očito da Netflixu nije svrha da radi dobre filmove i serije, već da promovira određene svjetonazore... Ja tu samo ne kužim zašto bi netko plaća pretplatu na ispiranje mozga.
8 godina
offline
Re: Netflix ima novi "zadatak": promovirati elektr
Nekidan gledam neki dokumentarac o razvitku djeteta od zaćeča itd i odjednom krene priča o doulama (pratnja na porodu), zapravo poprilično nebitna tema u cijeloj priči. Malo mi bilo čudno, al ajde#1.
Doule su obično žene, ovdje je to bio muškarac. Malo čudan lik, al ajde#2. Lampica mi se još nije upalila.
Par scena poslije se otkriva da to nije muškarac (surprise, surprise!) nego žena koje je postala muškarac i još koju scenu poslije tu ženomuškarac osobu prikazuju kako rađa. Više nije bilo "al ajde", nego momentalno mijenjanje sadržaja.
Ljudi, radite šta god vas volja, mijenjajte spolove, gendere, štagod, ali da ćete meni hetero poremećenom ovako uvaljivati transgender novonormalnu filozofiju, e nebu išlo. Ni meni ni mojoj djeci. Will i Grace je bilo normalno za gledat. Muškarca kako rađa nije. Bar meni, heteroporemećenom muškarcu.
Svak je "svoga tela gospodar", a meni moje superstraight tijelo kaže da to ne budem gledao. Fala lepo.
 
17 0 hvala 1
16 godina
offline
Netflix ima novi "zadatak": promovirati električne

Dakle kada sam pričao o tim agendama onda su me pojedini forumaši nazvali luđakom. Kada smo već na ovoj temi koje su druge propagande Netflixovci obvezni promovirati u svojim originalnim serijama i filmovima ?

LGBT ? Feminizam ? Gurati raznobojnost i gdje treba i gdje netreba ? Što još ?

 
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Netflix ima novi "zadatak": promovirati elektr
Droge.

Reklamiraju ih u većini sadržaja za mlade.
14 godina
offline
Re: Netflix ima novi "zadatak": promovirati elektr
mateo kaže...
Očito da Netflixu nije svrha da radi dobre filmove i serije, već da promovira određene svjetonazore... Ja tu samo ne kužim zašto bi netko plaća pretplatu na ispiranje mozga.

 Zapravo, ako si gledao Scooby Dooo

 shvatiš da se iza ovakvih izmišljenih novotarija poput "održiva mobilnost" i "progresivnost", kada je riječ o korporacijama krije - hard cold cash. I to u doslovnom značenju - novac bez morala ili etičkih dvojbi. 

 

A ti kao gazda svog novca imaš najveću moć - nemoj kupovat proizvode takvih firmi i mirna bosna. 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
11 godina
online
Netflix ima novi "zadatak": promovirati električne

Pajo patak dobio zadatak...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix ima novi "zadatak": promovirati elektr
Lako je za netflix, to sam ugasio odavno. Trenutni problem mi je što ne mogu naći normalan novi auto sa 2.0 benzincem...

To me navodi na zaključak da je Netflixova agenda uništiti sve što je sveto "simple minded hetero-muškarcu" 😁
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Netflix ima novi "zadatak": promovirati elektr
Netflixu nikad i nije cilj bilo snimati kvalitetne filmove ili serije......

Vec samo snimati, generirati sto vise proizvoda,razvlaciti to u nedogled.... Samo da kapa lova od pretplate.

Isto je i sada, yebe se njima za poruke, pouke i motive, transici, bipsici, nebinarni, polu binarni i slicni su ti koji omogucavaju da novac kapa.....

Novo normalno, nabijem ih, a jos nismo ni ovo staro normalno potrosili.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix ima novi "zadatak": promovirati električne

Čemu negativizam? Sad će u nekoj verziji Fast, Furious, Zbunjen i Normalan promovirati Neveru.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix ima novi "zadatak": promovirati elektr
ante_etna kaže...

Čemu negativizam? Sad će u nekoj verziji Fast, Furious, Zbunjen i Normalan promovirati Neveru.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice