(Ne)spavanjem do kreativnosti

poruka: 12
|
čitano: 4.552
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "(Ne)spavanjem do kreativnosti".
16 godina
odjavljen
offline
(Ne)spavanjem do kreativnosti

Radije bih bio naspavan i potpuno ne-kreativan

Freak Show Inc.
 
22 0 hvala 4
14 godina
offline
(Ne)spavanjem do kreativnosti

Radije poslušajte nekoga tko zna o čemu priča :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
(Ne)spavanjem do kreativnosti

"Ako vas zanima poticanje kreativnosti u N1-fazi spavanja, tehniku opisanu u ovom tekstu možete isprobati i sami na sebi, jer je i ovo istraživanje provedeno na 'običnoj', prosječnoj populaciji, a ne na nekoj ekstra-kreativnoj ekipi nadarenih umjetnika i genijalaca. Osim toga, Delphine Oudiette navodi da nije zamijećena nijedna neželjena nuspojava buđenja iz hipnagogne faze utonuća u san. Osim poneke razbijene šalice."

 

 

Nisam neka umjetnička duša, ali meni se ovo svaku večer dešava.

Gledam seriju, i imam daljinski u ruci da mogu brzo reagirat da me žena ne gađa nečime jer sam prejako pojačao, a moram jer debili u serijama uvijek pojačaju muziku a stišaju glasove, a ne mogu dovoljno brzo pohvatat ako ne čujem glas jer gledam s engleskim titlovima pa mi mozak ne konstruira automatski cijele rečenice (ali kad čujem onda u sinergiji s titlovima sve pohvatam).

Znači, gledam ekran, držim daljinski, druga ruka blizu tipkovnice da mogu premotat ako sam fulao nekaj (sve češće čim mi se više počne spavati), jednim okom pazim jel ova radi grimase, i kad vidim da počinje bučna scena preventivno stišavam pa ponovno pojačavam.

I točno tak počinjem primjećivati kak pomalo tonem u san a svjestan sam i sna i stvarnosti.

I onda mi se dogodi taj trenutak - padne mi daljinski na pod i dobijem nagli trenutak inspiracije, i "viziju".

Jučer sam na trenutak imao viziju IMT 533...

 

Kruha i igala...
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
(Ne)spavanjem do kreativnosti

nenadoknadiva je šteta u tome što nitko nije rezultate ovog istraživanja predočio trn o'ružici prije nego što se nabola (u šesnaestoj?). tako smo ostali zakinuti za stogodišnje potencijalno grandiozno stvaralaštvo ovog krhkog no nadarenog djevojčeta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 11:00 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: (Ne)spavanjem do kreativnosti
Nakon seksa utonem u neki polusan u kojem sam svjestan okoline, a sanjam. To može trajati i pola sata, a zna biti i bolje od samog seksa, nevjerojatan osjećaj smirenosti.
Naravno, preduvjet je partnerica koja neće inzistirati na postkoitalnom maženju, ili nedajbože razgovoru.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
(Ne)spavanjem do kreativnosti

Bolje je dobro se naspavati pa onda kad je potrebno, dobro se nadrogirati.

PSN - darklydexter
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: (Ne)spavanjem do kreativnosti
Visak kaže...
Nakon seksa utonem u neki polusan u kojem sam svjestan okoline, a sanjam. To može trajati i pola sata, a zna biti i bolje od samog seksa, nevjerojatan osjećaj smirenosti.
Naravno, preduvjet je partnerica koja neće inzistirati na postkoitalnom maženju, ili nedajbože razgovoru.

pa to je bar lako osigurati, kod plaćanja joj jasno napomeneš da se nakon obavljenog seksa u miru obuče i potiho izađe iz stana bez da te uznemiruje

14 godina
offline
(Ne)spavanjem do kreativnosti

Ja prijatelju koji je zaglibia kažem umisto speed-a radije ispeci bržolu... ali stvarno, danas pribjegavat ovim metodama pored obične marihuane je primitivizam.

 

fer-de-lance kaže...

Znači, gledam ekran, držim daljinski, druga ruka blizu tipkovnice da mogu premotat ako sam fulao nekaj (sve češće čim mi se više počne spavati), jednim okom pazim jel ova radi grimase, i kad vidim da počinje bučna scena preventivno stišavam pa ponovno pojačavam.

 Meni moja sad uzima daljnski i neda ga više :D

 

Visak kaže...
Nakon seksa utonem u neki polusan u kojem sam svjestan okoline, a sanjam. To može trajati i pola sata, a zna biti i bolje od samog seksa, nevjerojatan osjećaj smirenosti.
Naravno, preduvjet je partnerica koja neće inzistirati na postkoitalnom maženju, ili nedajbože razgovoru.

 Ne diraj me i ne govori ništa 5-30 min 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 14:21 (KIKI3ooo).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: (Ne)spavanjem do kreativnosti

Nije me tia prihvatit, neće 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 16:13 (KIKI3ooo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: (Ne)spavanjem do kreativnosti
picajzla0707 kaže...

pa to je bar lako osigurati, kod plaćanja joj jasno napomeneš da se nakon obavljenog seksa u miru obuče i potiho izađe iz stana bez da te uznemiruje

 To u nekom filmu lik kaže 'ne plaćaš prostitutki za seks, nego da poslije otiđe'.

Problem je s ovima koje ne uzimaju keš, bar ne prije rastave.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
online
Re: (Ne)spavanjem do kreativnosti
Visak kaže...

 

Problem je s ovima koje ne uzimaju keš, bar ne prije rastave.

1:1000000000 i ti se žališ 

 

Mnogi bi bili sretni da njihova ne uzima keš dok su u braku...

Pitaj Ajara.

 

(a ja sad kidam nalijevo, imam skrovište u podrumu, nemojte nikome reć).

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 14:27 (fer-de-lance).
5 godina
offline
(Ne)spavanjem do kreativnosti

Misim da se to nekad zvalo REM-faza.
Uglavnom, spavanje ima masu nužnih funkcija za organizam, i deprivacija na duže staze dovodi do ozbiljnih fizioloških i psiholoških smetnji. Ne bih ja baš tako razvijao svoju kreativnost.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice