Nažalost, ipak ništa od svibanjskog promatranja ko

poruka: 7
|
čitano: 2.187
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nažalost, ipak ništa od svibanjskog promatranja ko".
8 godina
offline
Nažalost, ipak ništa od svibanjskog promatranja ko

Nije htio priči blizu zbog korone.

Twitch-Mr_DUXCRO
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Nažalost, ipak ništa od svibanjskog promatranja ko

Zbog sunčeve korone ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nažalost, ipak ništa od svibanjskog promatranja ko

kakvo razočaranje! danima sam nagovarao oko da se razodjene barem za tu priliku no ono se stalno izvlačilo na neuobičajenu hladnoću za ovo doba godine, ne izlazeći iz svojeg pletenog vunenog naočnjaka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nažalost, ipak ništa od svibanjskog promatranj
Raspala je zbog 5G-a
Eto nam sad
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nažalost, ipak ništa od svibanjskog promatranj
Ajar kaže...

kakvo razočaranje! danima sam nagovarao oko da se razodjene barem za tu priliku no ono se stalno izvlačilo na neuobičajenu hladnoću za ovo doba godine, ne izlazeći iz svojeg pletenog vunenog naočnjaka. 

 Pa dobro Ajar, gdje ga nađe vuneni naočnjak? Što se teme tiče i ja sam razočaran što se neće vidjeti, već sam htio svoje male astronome izvesti na promatranje, ukoliko nam to korona dopusti. Ja osobno sam samo jednom u životu prostim okom (uspio sam ga nagovoriti da se skine za tu priliku) vidio kometu, mislim da je to bila Hyakutake, ali nisam više siguran, prizor je bio prelijep, trajalo je 2-3 mjeseca, za koje vrijeme se mijenjao smjer i veličina repa, najljepše je bilo kada je ušlo u zviježđe Oriona.

dolazim odmah - Godot
16 godina
offline
Nažalost, ipak ništa od svibanjskog promatranja ko

Ovi iz Bibinja nisu dali da im ide vražja stvar iznad glave pa su zaprijetili.

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nažalost, ipak ništa od svibanjskog promatranj
učo kaže...

 Pa dobro Ajar, gdje ga nađe vuneni naočnjak?

 prenamijenjeni nakurnjaci, uz naočale koje ionako nosim. stid me golim okom promatrati gole žene. reduce, reuse, recycle

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice