Naši astronomi prate komet koji bi uskoro mogao bi

poruka: 5
|
čitano: 2.071
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Naši astronomi prate komet koji bi uskoro mogao bi".
16 godina
offline
Naši astronomi prate komet koji bi uskoro mogao bi

sad ce negdje i tri kralja onda

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 15:53 (nixass).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Naši astronomi prate komet koji bi uskoro mogao bi

baš mi jučer došao sms od jednog "korisnika" (neka ostane anoniman i nazovimo ga Atlas C/2019 Y4) koji sumnja da ga prate. i strah ga je. najviše toga da je postao parnoičan ali i općenito. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Naši astronomi prate komet koji bi uskoro mogao bi

 

Voditelj zvjezdarnice:

Govoreći o današnjem vremenu istaknuo je da smo iz tehnološke civilizacije duboko zabrazdili u civilizaciju prodaje snova gdje nema građana, nego samo potrošača koji su prvenstveno fokusirani na sebe same. Prodaja snova direktno vodi u propast. Ilustrirajući svijet u kojem živimo naveo je i da prođu imaju samo oni koji prodaju priču - sportaši, glumci, pjevači pa čak i vlasnik modnog brenda "Zara", koji je danas jedan od najbogatijih u svijetu.

 

https://www.glasistre.hr/istra/korado-korlevic-budale-su-dobile-glavnu-rijec-a-mentalni-talibani-su-svugdje-oko-nas-605157

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Naši astronomi prate komet koji bi uskoro moga
texas.bug kaže...

 

Voditelj zvjezdarnice:

Govoreći o današnjem vremenu istaknuo je da smo iz tehnološke civilizacije duboko zabrazdili u civilizaciju prodaje snova gdje nema građana, nego samo potrošača koji su prvenstveno fokusirani na sebe same. Prodaja snova direktno vodi u propast. Ilustrirajući svijet u kojem živimo naveo je i da prođu imaju samo oni koji prodaju priču - sportaši, glumci, pjevači pa čak i vlasnik modnog brenda "Zara", koji je danas jedan od najbogatijih u svijetu.

 

https://www.glasistre.hr/istra/korado-korlevic-budale-su-dobile-glavnu-rijec-a-mentalni-talibani-su-svugdje-oko-nas-605157

panem et circenses  

riječi kojima je D. J. Juvenal u svojoj desetoj satiri karakterizirao dekadentni mentalitet puka u carskome Rimu: narod ne traži ništa drugo nego da mu vladar dijeli žito i priređuje besplatne igre u cirkusu. Danas se tim izrazom označuju slični potezi vlasti kojima se javnosti skreće pozornost s problema, a također i životno stajalište potpune nezainteresiranosti za sve što ne služi zabavi i užitku.

 

Kao što su političke elite bile upozorene od znanosti na mogućnost pojave super-bakterija i virusa pa umjesto da se novci troše na pripreme protumjera su se trošile na kruha i igara...također znanost upozorava na mogućnost sudara sa nebeskim kamenje...u tom slučaju  ova pandemija će biti mačiji kašalj...ali nikog nije briga glavno da tamo neki moderni gladijatori dobijaju milijune a ljudi koji promatraju nebo u potrazi za civilizacijskim ubojicama to rade za šaku riže.

 

Ali ja razumjem zašto je to tako...jednostavno određene institucije su uspjele uvjeriti ljude da smrt nije kraj nego početak i stoga svi koji tako razmišljaju nije ih briga za trenutačni život...s druge strane mi koji smo svjeni surove istine tu ne možemo ništa jer zahvaljujući demo(n)kraciji mentalni talibani imaju većinu.

 

Svaki put sa suzom u oku gledam,jer znam da je ovo SUROVA STVARNOST...jedini način da se i ostali probude dok ne bude kasno je da se ovaj video pušta svaki dan u svim školama svijet prije početka i na kraju nastave

 

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
8 godina
offline
Re: Naši astronomi prate komet koji bi uskoro moga
Eh, sad će odmah teoretičari zavjera i prognostičari smaka svijeta. Povezat će virus, potres, komet, meteor, 5G, chemtrailse i woodoo vradžbine... Maltretirat će nas antivaxeri i ravnozemljaši. 😟
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 19:08 (Macumba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice