Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

poruka: 217
|
čitano: 55.853
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j".
13 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
danexxx kaže...

A dizer ima neku opciju koja ne troši promet, zar ne? 

Ima i Spotify, ali moraš imati premium da bi mogao skidati glazbu i slušati je offline.

14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

E to me zanima, a jel to znaci da moram skinut muziku il mogu i tražit i normalno slušat kad sam offline? 

13 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

Dakle, dok imaš internetsku vezu, složiš si playlistu i pokreneš preuzimanje. Kada preuzimanje završi, možeš isključiti internet i dalje reproducirati pjesme po želji. Možeš čak skidati i već gotove playliste.

 

Ali imaj na umu, skinutu glazbu nećeš moći slušati izvan Deezer/Spotify aplikacije. Postoje programi (i mobilne aplikacije) koje omogućuju skidanje glazbe s Deezera u visokoj kvaliteti besplatno (u MP3/FLAC formatu), ali te aplikacije neću spominjati jer krše pravila korištenja Deezera.

14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Kod tele 2
koliko god da potrošim platim isto. Prema tome baš mi svejedno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Nakon par tjedana korištenja besplatne verzije nagomilao je 700 MB podataka u memoriji. Znači ništa nisam downloadao, ali on guta memoriju, pa mi se aplikacije ne mogu ažurirati.

Također, kad odaberem neki album za slušati, prva dvije-tri pjesme su s tog albuma, a onda miksa slične stvari drugih izvođača. Koliko sam shvatio, trebao bi odsvirati cijeli slbum, samo random. Istu stvar mi radi i Deezer.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Ima li netko problem da mu se weekly discover nije updateao vec 2 tjedna.Probao log in, out, brisati aplikaciju, ništa ga neće natjerati da se updatea.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 13:39 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Zasto ako sam skinio playlistu da mogu slusat offline on opet nakon dan,dva ponovo skida tu istu playlistu?

Imao sam npr. 5-6 lista koje sam skinio da mogu offline slusat i kad mi je to zatrebalo nisam mogao skoro nijednu pjesmu slusat trebalo spojit s interneto da ponovo povuce?

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice