Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

poruka: 217
|
čitano: 55.928
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j".
5 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Razumijem te :)

Ja jednostavno ne mogu prozvakati los zvuk, slusalice ne volim, kada setam onda setam, ne treba mi glazba a u autu mi cesto vise odgovara sve na off. Da je tempo, je i sve je manje vremena cak i za osnovne stvari a ne za hobi ili nekakav gust :(

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Jel se na Windows free verziji može skipati kolko hoćeš ili? Jer meni tako radi, sad sam se ulogirao u stari acc nakon par godina i mogu birati koju pjesmu hoću na playlisti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 19:46 (Lil Dice).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Ma samo Balkan DJ, Youtube i Adblock +

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

nego balkanska braćo, jesmo li već nasli sistem kako zajebat spotify i plaćat cijene koje plaća indija i argentina

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

mora da će se obogatit u hrvatskoj zemlji muktaroša,ja sam nakupio ogromnu kolekciju cd-a i nešto lp-a plus pretplatnik sam na tidal,prijatelji mi kažu da bacam novac,a ne sjete se da su na svakom glazbenom festivalu  i stranom rock konceru prvi,hrvatska nije zemlja gdje su ljudi navikli kupovati originale iako su originali od skinutog smeća sa interneta miljardu puta bolji, od licenciranih windowsa ,original igara,filmova i glazbe,to ne možeš objasniti balkancu koji je potrošio ogromnu lovu na različite NAS-ove i ostalu opremu za pirateriju da je taj isti balkanc godinama kupovao orignale  gdje bi mu bio kraj

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
mrbeholder kaže...
bloodborne kaže...

Kucao sad ima i bajage, ltd band, azra, itd...

 Nema Azre

... https://open.spotify.com/artist/7yvHtuNexUtCcH3gz9yjVw

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 20:34 (Tallahassee).
8 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Del_Boy97 kaže...

nego balkanska braćo, jesmo li već nasli sistem kako zajebat spotify i plaćat cijene koje plaća indija i argentina

 naravno da se može, uz vpn.

10 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
dtdtdt kaže...
Del_Boy97 kaže...

nego balkanska braćo, jesmo li već nasli sistem kako zajebat spotify i plaćat cijene koje plaća indija i argentina

 naravno da se može, uz vpn.

 probao sam, ali moze se samo karticom platit i traze social security number pa se bas i ne usudim

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 20:44 (Del_Boy97).
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
john142 kaže...

Razumijem te :)

Ja jednostavno ne mogu prozvakati los zvuk, slusalice ne volim, kada setam onda setam, ne treba mi glazba a u autu mi cesto vise odgovara sve na off. Da je tempo, je i sve je manje vremena cak i za osnovne stvari a ne za hobi ili nekakav gust :(

 

 Pa kuzis onda se zadovoljis u movingu glazbenim servisima...

 Mislim od mobitela i klasicnih slusalica ni ne ocekujem nesto wow.. 

 

 Edit: nisam nigdje na njihovom siteu procitao na koliko tocno uredaja se npr ti acc mogu spojiti ?

 Npr uzeo sam duo premium spojeni na moj mob i od cure. Da li sad ja taj isti profil svoj npr mogu spojiti

 na plejku i na pc ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 21:29 (bloodborne).
11 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
bloodborne kaže...

 Pa evo kolega reci ti meni sa danasnjim uzurbanim nacinom zivota gdje da stignem po tebi slusati glazbu na cdu, ploci, itd ? LINK

 Sve ni ne stane u slike vjeruj mi, ja sam svjestan prednosti i mana streaming servisa barem po pitanju kvalitete.

 Ali kroz slusalice na mobitelu ili zvucnike u autu ista mi je zadovoljavajuca. Jednostavno vise nemam vremena sjediti

 i slusati glazbu bez da ista drugo pored toga radim. Slusam na putu do posla, u voznji autom a i doma ako jesam

 u mogucnosti obicno je to dok nesto paralelno i radim na pc-u. Ako i imam slobodnog vremena opet je provedeno 

 vani negdje, s nekim, ako i je sa glazbom opet su to slusalice ili u drustvu na bundeku/jarunu bluetooth zvucnik.

 što nije bolje naći glazbu na netu, skinuti i uvijek imati vlastitu kolekciju, nego li vječno plaćati nekom stream servisu naknadu?

barem mi u hrvatskoj već unaprijed plaćamo pravo na slušanje glazbe iz bilo kojeg izvora 

zato nam na silu uzimaju naknadu za autorska prava štogod kupio od gadgeta, a što u sebi ima neku vrst memorije za pohranu

16 godina
neaktivan
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Ili ja nešto ne kužim ili je ovo revolucionarni izum kao što je flaširana voda?! Šta fali slušanju glazbe s youtube, internet radio postaja...?

Stvarno ne kužim, šta točno ovde plaćam?

Moj PC  
4 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
A ti sa zatvorenim prozorima zbog klime i upaljenim radiom u autu bolje čuješ zvukove iz okoline?
U prometu sudjeluju i gluhi ljudi. Ako je kreten poginut će ili ubiti nekoga. Ako nije, neće.
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

Pa ima istine u tome sto kazes imam puno ploca jos vise cd-a i kaseta. A i kako mi je stari eksterni riknuo

tako sam ostao bez svoje kolekcije glazbe koju bi trebao opet poskidati.

 

E sad par stranica prije sam rekao ovako pusac sam i na mjesecnoj bazi potrosim novaca na cigarete koliko

me spotify ne kosta u god dana koristenja. I jedno i drugo mozes reci "baceni" novci pored svega gore navedenog.

Ali volim nekada i otkriti neku novu glazbu, ujedno i vrstu pretezno slusam rock veliki sam fan zeppelina i floyda.

 

Ali vec godinama ne trazim i ne otkrivam novu glazbu, bendove, zanr sa ovime ovdje to mogu odnosno vec i radim

vec sam si napravio playlistu random collection i dodao par pjesmi koje sam danas nasumicno cuo.

Nesto sto osobno nikada nebi pretrazivao putem youtubea pa isao na torrent jel skidati.

Drugo ovdje imam nadohvat ruke sve ne brinem o memoriji na mobu koje ajde bogu hvala imam

a i te playliste bi stalno trebao azurirati, brisati, mijenjati. Znaci pali komp, spajaj mob itd itd...

Vise ne skidam pjesme preko yt i convertera jer kvaliteta zvuka je nikakva. 

 

Kazem ima prednosti i mana i apsolutno se slazem sa tobom da nas deru gdje god stignu i na svakakvim

glupostima, ali evo spotify mjesecno za mene i curu cca. 60kn ja pusim bijeli marlboro koji je 32kn

Ode mi kutija dnevno prije su znale ici i 2 nekada sam i u ovo vrijeme kasno navecer kupovao trecu.

steta novaca da ne pricamo o zdravlju. Ali evo meni tih 60kn za nesto u cemu uzivam svakodnevno

na putu, u autu, biciklu, pjeske dok idem negdje u javnom prijevozu pa radije onda necu 2 dana zaredom 

kupit cigarete i ulozit u nesto u cemu i cura i ja uzivamo. A posto ona voli elivsa, beatlese i queen onda 

mi je i jos manje zao, da slusa cajke uzeo bi ja tada spotify individual 😂😂

12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
picajzla0707 kaže...

 što nije bolje naći glazbu na netu, skinuti i uvijek imati vlastitu kolekciju, nego li vječno plaćati nekom stream servisu naknadu?

barem mi u hrvatskoj već unaprijed plaćamo pravo na slušanje glazbe iz bilo kojeg izvora 

zato nam na silu uzimaju naknadu za autorska prava štogod kupio od gadgeta, a što u sebi ima neku vrst memorije za pohranu

 Ako čak i zanemarimo da je ovo boldano ilegalno, opet nije bolje. Naći glazbu, skinuti je i spremiti u kolekciju traži vremena. Ne znam koja je cijena tvog vremena ali moje nije baš jeftino pa mi 6€ mjesečno da u svakom trenutku imam skoro sve dostupno stvarno nije puno. Prije digitalizacije mjesečno sam kupovao barem 5-6 LP-ja što bi otprilike bilo 70-100€. Sad potrošim 6€ a imam sve.

Robiant kaže...

Ili ja nešto ne kužim ili je ovo revolucionarni izum kao što je flaširana voda?! Šta fali slušanju glazbe s youtube, internet radio postaja...?

Stvarno ne kužim, šta točno ovde plaćam?

 Pitanje je voliš li glazbu ili ne. Postoji probni period i vidiš o čemu se radi.

A ovo "što fali slušanju glazbe s youtubea" je ko da ti nekome ideš objasniti što je Youtube a on te pita "što fali gledanju videa na TV-u".

12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
bloodborne kaže...

Pa ima istine u tome sto kazes imam puno ploca jos vise cd-a i kaseta. A i kako mi je stari eksterni riknuo

tako sam ostao bez svoje kolekcije glazbe koju bi trebao opet poskidati.

 

E sad par stranica prije sam rekao ovako pusac sam....

 Da umjesto bijelog Marlbora piše crveni mislio bi da sam ja napisao ovaj post :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Bolje si fokusiran
Barem ja
11 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
BlueMax kaže...
picajzla0707 kaže...

 što nije bolje naći glazbu na netu, skinuti i uvijek imati vlastitu kolekciju, nego li vječno plaćati nekom stream servisu naknadu?

barem mi u hrvatskoj već unaprijed plaćamo pravo na slušanje glazbe iz bilo kojeg izvora 

zato nam na silu uzimaju naknadu za autorska prava štogod kupio od gadgeta, a što u sebi ima neku vrst memorije za pohranu

 Ako čak i zanemarimo da je ovo boldano ilegalno, opet nije bolje. Naći glazbu, skinuti je i spremiti u kolekciju traži vremena. Ne znam koja je cijena tvog vremena ali moje nije baš jeftino pa mi 6€ mjesečno da u svakom trenutku imam skoro sve dostupno stvarno nije puno. Prije digitalizacije mjesečno sam kupovao barem 5-6 LP-ja što bi otprilike bilo 70-100€. Sad potrošim 6€ a imam sve

 ahm, ne, nije ilegalno u hrvatskoj jer je kod nas pitanje autorskih prava riješeno putem zamp-a, koji pak naknadu od 0,50kn za to naplaćuje na svakom mediju, odnosno na bilo čemu što ima memoriju

jedino je ograničenje da glazbu, filmove i ostala autorska djela (uz izuzetak računalnih programa i još nekih) možeš skidati i koristiti za vlastite potrebe iz bilo kojeg izvora, dakle ne za daljnje dilanje, reprodukciju u lokalima i slično

 

članak 82. zakona o autorskom pravu kaže da - 'kad se djelo može reproducirati bez odobrenja autora za privatno i drugo vlastito korištenje, on ima pravo na naknadu od prodaje tehničkih uređaja i praznih nosača zvuka, slike ili teksta'

 

na ovaj način je u hrvatskoj uređeno pitanje korištenja glazbe, filmova i ostalih autorskih djela za privatno korištenje iz raznih izvora poput interneta

autori u svijetu i kod nas, na taj način dobivaju kompenzaciju u slučaju kad netko koristi njihova djela, a to pak ide preko zamp-a, kao i neke druge naknade koje se plaćaju za korištenje autorskih djela

tako i ja, kao novinar, od zamp-a svake godine dobijem određeni iznos za korištenje mojih tekstova koje prenose internetski portali - nije baš isto kao korištenje glazbe za vlastite potrebe, ali na relativno sličan način rješava pitanje naplate za korištenje mojih autorskih prava na portalima za koje inače ne pišem i s kojima nisam sklopio ugvoro o autorskom djelu

 

 

15 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Robiant kaže...

Ili ja nešto ne kužim ili je ovo revolucionarni izum kao što je flaširana voda?! Šta fali slušanju glazbe s youtube, internet radio postaja...?

Stvarno ne kužim, šta točno ovde plaćam?

 

Ako ne kužiš, očito nije za tebe... ima ljudi koji imaju za potrošiti 76kn na to i kuže.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 23:06 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
BlueMax kaže...
bloodborne kaže...

Pa ima istine u tome sto kazes imam puno ploca jos vise cd-a i kaseta. A i kako mi je stari eksterni riknuo

tako sam ostao bez svoje kolekcije glazbe koju bi trebao opet poskidati.

 

E sad par stranica prije sam rekao ovako pusac sam....

 Da umjesto bijelog Marlbora piše crveni mislio bi da sam ja napisao ovaj post :)

 Haha jooj pusio sam crveni godinama i tamo negdje nakon poskupljenja na 28 kn 

 Je dosla neka nova serija nakon koje sam popusio kutiju izgorilo mi grlo,

 drugi dan dosao u ducan uzeo bijeli i na njemu evo vec 2+ god ako ne i vise.

 Mada i to treba baciti i radije si prustiti nesto tipa spomenutog spotifya.

 Iluzija mentalnog zadovoljstva koja se moze na puno bolji i zdraviji nacin utaziti. 😁

16 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

...the real truth....

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
djigibao kaže...

...the real truth....

 Jao kad sam ocu ovako razbio kazetu na kojoj je bio Judas Priest, i danas mi je dupe crveno ;DD

404 Greške a nema ih nigdje
14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Ja ne kužim što vi tu plaćate? Našao free u sekundi isto kao i Deezer ranije.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 2:57 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
Ja ne kužim što vi tu plaćate? Našao free u sekundi isto kao i Deezer ranije.

Deezer i Spotify imaju besplatne planove, ali su dosta ograničeni za razliku od premiuma. Recimo, imaš oglase, samo reproduciranje glazbe u shuffle modu i slušanje u normalnoj kvaliteti.

14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Nemam oglase sad sam skipao sto stvari. Kvalitetu imam vidi na slici, a da jedino što je samo shuffle, ali free je pa dobro.
Ni na Dezzeru nemam oglase,a radi mi i offline ovdje moram probati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

Te postavke na besplatnom planu ne rade apsolutno ništa. I da postaviš sve na very high, glazba će biti kvalitete koja je dostupna na besplatnom planu.

 

Oglase još nemaš jer je usluga tek lansirana kod nas. Ali za kojih par mjeseci, očekuj ih.

12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
bloodborne kaže...

 Edit: nisam nigdje na njihovom siteu procitao na koliko tocno uredaja se npr ti acc mogu spojiti ?

 Npr uzeo sam duo premium spojeni na moj mob i od cure. Da li sad ja taj isti profil svoj npr mogu spojiti

 na plejku i na pc ?

To sam i ja tražila pa nađoh na njihovom forumu:

 

"You can sign in and use Spotify premium on as many devices as you like. The limitation comes when you try to sync content to offline playlists, which you can only do on 3 devices, with a maximum of 3,333 tracks on each device. If your PC is always connected to the Internet then there is no need to sync content offline to that device, so then you can use your offline sync on the other three."

 

I još jedan post:

"We're here to announce that we've raised the limit to 10.000 song on 5 devices!" 

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
6 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
zelenapaprika kaže...

 Unaprijed se ispričavam što ću napisati odgovor baš na tvoju poruku.

 

U zadnjih 12ak godina imali smo razne krize (da ne idem dalje u prošlost) i proriču nam crnu ekonomsku jesen. A ja kažem da u Hrvatskoj ima sasvim dovoljno novca za preživljavanje. Na individualnoj razini. Ne mislim pritom na Peovičkine ideje i sl. Ima se, može se, kako kaže seoska filozofija. Vole ljudi ulupati novac u koješta tijekom svojih života, čak i kada budućnost nije izvjesna. YOLO i te fore.

 

Oprostite na komentaru. Pročitao sam naslove nekih vijesti na Indexu, pa sam zato takav.

 

Carry on, long live and prosper!

 

S jedne strane razumijem tvoj komentar. S druge strane, ja ne idem po birtijama, ne pušim, ne pijem, čak nemam ni auto. Imam solidnu plaću i ne razbacujem se novcem. Glazba čini bitan dio mog života i gotovo da nema prilike kada ne slušam glazbu. Stoga mi nije problem odvojiti 9€ mjesečno za nešto što smatram kvalitetnom i dobrom uslugom. 

4 godine
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Vandit kaže...

 

S jedne strane razumijem tvoj komentar. S druge strane, ja ne idem po birtijama, ne pušim, ne pijem, čak nemam ni auto. Imam solidnu plaću i ne razbacujem se novcem. Glazba čini bitan dio mog života i gotovo da nema prilike kada ne slušam glazbu. Stoga mi nije problem odvojiti 9€ mjesečno za nešto što smatram kvalitetnom i dobrom uslugom. 

 Komentirao sam najviše zbog toga jer sam nerijetko na npr. HT-ovom profilu na Facebooku čitao ljute komentare njihovih korisnika kojima nisu nešto popravili ili prodali u stilu "a mi vama plaćamo preko 1000 kuna svakog mjeseca". Hoću reći, nabere se mjesečno raznih pretplata. A kuka se.

5 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Kod nas jako malo ljudi ima razumnu kulturu zivljenja i osjecaj vrijednosti novca.

Na stranu sto kome treba a sto ne, pokrij se koliko mozes. Imam hrpu primjera oko sebe, zivi se kamikazno kao da sutra ne postoji (frend ne radi a pusi i uz to kuka kako nema, poznanica nemilo kupuje krpice i u minusu je preko 20tis kn i naravno obavezno kukanje....jedan ima pretplate na sve moguce, najnoviji mobitel na milion rata uz najskuplju tarifu, pusi, zivi gala a od toga si ne moze priustiti nista, gura dok ide a dalje tko zna...).

 

Eto forumas ne pije, ne pusi, nema auto i smatra da mu treba pretplata koju si moze prisutiti a da ne pate druge financ. stvari.

 

U ovom modernom zivljenju namnozilo se jako puno pretplata na sve i svasta. Kupi si, priusti si ono sto mozes :)

 

 

 

 

 
7 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice