Nakon uvođenja zabrane dijeljenja lozinki u SAD-u

poruka: 5
|
čitano: 9.313
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon uvođenja zabrane dijeljenja lozinki u SAD-u ".
15 godina
offline
Nakon uvođenja zabrane dijeljenja lozinki u SAD-u

Ovci za sisanje koliko hoces

Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nakon uvođenja zabrane dijeljenja lozinki u SAD-u

treći njutnov zakon na djelu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Nakon uvođenja zabrane dijeljenja lozinki u SAD-u

Kaj su vas na vukli??

 

Prvo daju džaba, pa onda izvoli da platiš. Kada vas navuku.

Pametni ste vi!

 

Mislim, ne morate biti na Netflixu. Ima i drugih servisa. A, u pravim država ilegalu progone.

 

----

Može se živjeti bez Netflixa, al morate znati da ono kaj konzumirate da se i plaća. Ak' je džaba vi ste proizvod.

Vrlo jednostavno!!

 

1h rada u Mekiću vam je metar dana Netflix za cijelu vašu familiju u najboljoj rezoluciji.

Mislim za US. Naravno, na Balkanu nije baš tak'. Al, ono, razbu...budi muško i plati subscribe za Netflix.

 

BTW, Netflix je guba stvar.

dzg
Moj PC  
0 9 hvala 0
11 godina
offline
Nakon uvođenja zabrane dijeljenja lozinki u SAD-u

Analiticka kuca  Alan Ford,uzet sa 40 doza sumnjicavosti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Nakon uvođenja zabrane dijeljenja lozinki u SAD-u

Broj pretplatnika je skočio, ali mislim da nisu i prihodi. Rekao bih da je puno ljudi uzelo razne ponude s grace periodom i da će se odjaviti onog trena kad budu morali platiti punu cijenu. 
Također, ne bi se niti to dogodilo da nisu započeli gledati razne serije dok su mogli koristiti povoljne uvjete. Sad će to odgledati i to je to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice