Nakon samo jednog leta projekt Stratolaunch bi mog

poruka: 6
|
čitano: 3.029
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon samo jednog leta projekt Stratolaunch bi mog".
14 godina
offline
Nakon samo jednog leta projekt Stratolaunch bi mog

Ima na svijetu sigurno onih koji žude da imaju najvećeg, pa ne bi čudilo da ga kupi kakav tajkun samo radi aviončića.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon samo jednog leta projekt Stratolaunch bi mog

Razlog je kapital, budući da je izvor kapitala bio osnivač, a koji je preminuo nedavno.

Vidim da se s razvojem došlo daleko a projekt ima određene prednosti na konkurenciju tako da onaj tko ima pare da kupi "aviončić" vjerojatno će i nastaviti s projektom.

Svemir.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nakon samo jednog leta projekt Stratolaunch bi mog

Nije li 300 km/h i samo 5000 metara visina premalo za ikakvo izbacivanje satelita? Nije bas neka razlika u odnosu na ispaljivanje s poda, zar ne? Znam da je problem da gorivo ne ide u motore isto kad je raketa horizontalno ili vertikalno pa da tu moze biti problema s izbacivanjem satelita na ovaj nacin (horizontalno, a onda se okrene u vertikalno)?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Nakon samo jednog leta projekt Stratolaunch bi mog
Visina od 5000 m bila je samo za isprobavanje aviona. Inače, on bi se sa svojim teretom trebao popeti na nekih 15.000 m.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nakon samo jednog leta projekt Stratolaunch bi mog

i howard huges je tako mislio: neka je i nakaradno, letjet će. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nakon samo jednog leta projekt Stratolaunch bi mog

But why? Zašto su se uopće zamarali?

K
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 22:52 (Korky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice