Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

poruka: 159
|
čitano: 80.799
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno".
12 godina
online
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
MadDogMattis kaže...
Također sve su bijelci u filmovima, što je danas rijetkost.

 Pa nije baš da lotr možeš svrstati pod "današnje filmove" ipak su oni  snimani prije dvadeset godina zar ne. Tad još nije bilo toliko izraženo ovo forsiranje kakvo vidimo danas.

7 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
darkborg kaže...
MadDogMattis kaže...
Također sve su bijelci u filmovima, što je danas rijetkost.

 Pa nije baš da lotr možeš svrstati pod "današnje filmove" ipak su oni  snimani prije dvadeset godina zar ne. Tad još nije bilo toliko izraženo ovo forsiranje kakvo vidimo danas.

 lete godine, ipak su to bila puno normalnija vremena ako gledamo društvo kao cijelinu.. već sada žalimo za tim vremenima.

15 godina
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Biće ovo dobra stvar zato što ju čisto radi Amazon Prime. Imamo sreće što ju Netflix nije uzeo raditi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs

a nije da može itko od nas birat tko će je snimat, a sa obzirom na bađet nadam se da nemogu toliko usrat. Isto tako ne bit naivni da će bit svi zadovoljni, uvik će s enać netko kome će neki k... smetat, ili nešto što on nije baš tako zamislio kad je čita knjigu... i ostala sranja.

 

I kod GOT isto tako, da se bilo kako drukčije završilo još uvjek bi polovica piz..a da im neki k... nije ok tako da prihvatite da je to sve sci-fi i PRAVILA NE POSTOJE !!! 

 

Tako da LOTR seriju definitivno gledam kao i 99% ekipe ovde, a sa obzirom da im sigurno par tisuća LOTR fanova nisu ciljna publika, sigurno će bit kakvih gluposti koji nemaju baš previše logike, ali iskreno boli me đoksi, jer idelano ionako ne postoji :)

8 godina
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Gospodar Prstenova je samo jedna trilogija od ukupno 12 romana o Međuzemlju napisanih od Tolkiena ,trendovski  danas svu tu zbirku  epsko djelo o Međuzemlju ,kronološki pokriva nekoliko milenija, mediji i javnost nazivaju LOTRO .

 

Trenutno jedini problem koji imam sa ovom serijom Amazona jeste taj naziv LOTRO,trebala bi se zvati Middle Earth ,između ostalog logičnije bi bilo Silmarillion ,za ostalo  eventualno pljuvanje  strpit ću se do realizacije .

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
s obzirom na filmove... usporedba je neizbježna..s jedne strane to bi mogao biti uteg oko vrata...sad ili će krenuti nekim svojim putem a tu leži opasnost ili će biti bliže filmovima

sve u svemu biti će razočaranih kako god okreneš...ponovno će budale davati ili 10 ili 1.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

E vrijeme radnje mi je novost, dosta sam pratio te priče o LOTR seriji, i vidim sada da sam krivo shvatio, ja sam mislio da je radnja u Aragornovoj mladosti, i mislio sam da je Viggo Mortensen već službeno potvrđen kao Aragorn, ali izgleda da su to sve bile glasine.

 

U svakom slučaju ovo zvuči puno bolje, epsko razdoblje, Numenorejci, Sauron i viljenaci koji su tada vjerojatno i najmoćniji od svih rasa.

 

Jedino razdoblje koje bi bilo još bolje je samo Prvo doba, i tisućljetni rat između Morgotha i viljenjaka

 

Ova serija može ispasti najbolji fantasy u filmu/seriji ikad, a može ispasti govno epskih razmjera. Prvo i osnovno je da prioritet nije ni cgi ni feminizam ni lgbtq, nego smislena i zanimljiva priča i duboki i razrađeni likovi. Ja očekujem govno epskih razmjera, pa šta bude bude, ili će mi potvrditi očekivanja ili ću se ugodno iznenaditi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
nikonja kaže...

a nije da može itko od nas birat tko će je snimat, a sa obzirom na bađet nadam se da nemogu toliko usrat. Isto tako ne bit naivni da će bit svi zadovoljni, uvik će s enać netko kome će neki k... smetat, ili nešto što on nije baš tako zamislio kad je čita knjigu... i ostala sranja.

 

I kod GOT isto tako, da se bilo kako drukčije završilo još uvjek bi polovica piz..a da im neki k... nije ok tako da prihvatite da je to sve sci-fi i PRAVILA NE POSTOJE !!! 

 

Tako da LOTR seriju definitivno gledam kao i 99% ekipe ovde, a sa obzirom da im sigurno par tisuća LOTR fanova nisu ciljna publika, sigurno će bit kakvih gluposti koji nemaju baš previše logike, ali iskreno boli me đoksi, jer idelano ionako ne postoji :)

 Nije problem kako se GoT zavrsila, kraj serije je bio dobar, problem je sto se u jendoj epizodi radnja okrenula za 180 stepeni i kraj. 
Nakon takvog razvoja likova i radnji u prvih ajde i 5 sezona imamo toliko zbrzavanje price, toliko povrsan pristup likovima da uzalud i sva akcija i sav CGI ako ti ostane sve nekako zbrkano i smuseno. 
Bolje da su razvukli na jos jednu sezonu nego onako kako su zavrsili ali eto svima se izgleda zurilo da se zavrsi. 

 

Obzirom kako marketing radi danas serija ce def imati LotR u nazivu ili neku varijaciju, budzet obecava da bude remek djelo i def ce po tome barem postaviti neke standarde za visoko budzetne serije u buducnosti, pogotovo ako ostvari znacajniji uspijeh. 
Bolje sto je radnja smjestena u drugo doba jer ostaje vise materijala za prilagodjavanje scenarija ako budu znali napisati kako treba. 

10 godina
neaktivan
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Vec su u hobitu zeznuli sa CGI orcima.
Napravili su gundabadske orke jacima i vecima od uruk hai-a.

I wargovi su u hobitu drugaciji, opet CGI.

Vjerojatno je jeftinije racunalno napravit, nego "staromodno" prave ljude maskirati, ali losije izgleda. 

 

Od ove serije nista dobro ne ocekujem. Prethodno navedenim problemima jos ce, kako je to vec sad obicaj, dodat hrpu "politicke korektnosti" i sve zasr*t

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Ovi CGI izgledaju loše i ko crtić, oni iz LOTR koji su baš maske za ljude izgledaju strašnije i bolje. Daleko opakije od ovih CGI.

Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
Dr. Vicko kaže...
nikonja kaže...

a nije da može itko od nas birat tko će je snimat, a sa obzirom na bađet nadam se da nemogu toliko usrat. Isto tako ne bit naivni da će bit svi zadovoljni, uvik će s enać netko kome će neki k... smetat, ili nešto što on nije baš tako zamislio kad je čita knjigu... i ostala sranja.

 

I kod GOT isto tako, da se bilo kako drukčije završilo još uvjek bi polovica piz..a da im neki k... nije ok tako da prihvatite da je to sve sci-fi i PRAVILA NE POSTOJE !!! 

 

Tako da LOTR seriju definitivno gledam kao i 99% ekipe ovde, a sa obzirom da im sigurno par tisuća LOTR fanova nisu ciljna publika, sigurno će bit kakvih gluposti koji nemaju baš previše logike, ali iskreno boli me đoksi, jer idelano ionako ne postoji :)

 Nije problem kako se GoT zavrsila, kraj serije je bio dobar, problem je sto se u jendoj epizodi radnja okrenula za 180 stepeni i kraj. 
Nakon takvog razvoja likova i radnji u prvih ajde i 5 sezona imamo toliko zbrzavanje price, toliko povrsan pristup likovima da uzalud i sva akcija i sav CGI ako ti ostane sve nekako zbrkano i smuseno. 
Bolje da su razvukli na jos jednu sezonu nego onako kako su zavrsili ali eto svima se izgleda zurilo da se zavrsi. 

 

Obzirom kako marketing radi danas serija ce def imati LotR u nazivu ili neku varijaciju, budzet obecava da bude remek djelo i def ce po tome barem postaviti neke standarde za visoko budzetne serije u buducnosti, pogotovo ako ostvari znacajniji uspijeh. 
Bolje sto je radnja smjestena u drugo doba jer ostaje vise materijala za prilagodjavanje scenarija ako budu znali napisati kako treba. 

 Amen. Fascinantno je koliko su mogli zaje GOT u zadnjih par epizoda. Par rečenica i radnji su me ostavili šokiranim jer čemu te "pametne" predradnje, male stvari koje se kasnije povežu u cjelinu, toliko toga, toliko gradnje radnje i likova, povezivanja sa gledateljima i onda... Puff, moramo zgotovit seriju, dobili smo drugi posao, vas tko jeb. E da, to je problem zadnje sezone. Osobno mi smeta i cijela priča sa Knight Kingom, al dobro sve to bih mogao progutat, samo cijela sezona je kao kad netko uzme balu sjena, lijepu, čvrstu i kompaktnu, punu isprepletenih vlati trave loja bi se prekrasno mogla rasprostit, polije sa benzinom i zapali.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
16 godina
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Ja mislim da će ovo bit mrak i jedva čekam da počne emitiranje!

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
texas.bug kaže...

Vec su u hobitu zeznuli sa CGI orcima.
Napravili su gundabadske orke jacima i vecima od uruk hai-a.

I wargovi su u hobitu drugaciji, opet CGI.

Vjerojatno je jeftinije racunalno napravit, nego "staromodno" prave ljude maskirati, ali losije izgleda. 

 

Od ove serije nista dobro ne ocekujem. Prethodno navedenim problemima jos ce, kako je to vec sad obicaj, dodat hrpu "politicke korektnosti" i sve zasr*t

 Na toj slici se vidi da najomrazeniji ork nije smio biti crn, vec bijelac :)

Truth in engineering.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
Batista kaže...
texas.bug kaže...

Vec su u hobitu zeznuli sa CGI orcima.
Napravili su gundabadske orke jacima i vecima od uruk hai-a.

I wargovi su u hobitu drugaciji, opet CGI.

Vjerojatno je jeftinije racunalno napravit, nego "staromodno" prave ljude maskirati, ali losije izgleda. 

 

Od ove serije nista dobro ne ocekujem. Prethodno navedenim problemima jos ce, kako je to vec sad obicaj, dodat hrpu "politicke korektnosti" i sve zasr*t

 Na toj slici se vidi da najomrazeniji ork nije smio biti crn, vec bijelac :)

 Vidis nisam uopce obracao paznju na to. Crn, bijel, zelen koga briga...

Ali sad kad su vec poceli s tim SJW sr*njima onda primjecujem da je najjaci i najpametniji među orcima bijel. A ostali crni

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
13 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
MadDogMattis kaže...
darkborg kaže...
MadDogMattis kaže...
Također sve su bijelci u filmovima, što je danas rijetkost.

 Pa nije baš da lotr možeš svrstati pod "današnje filmove" ipak su oni  snimani prije dvadeset godina zar ne. Tad još nije bilo toliko izraženo ovo forsiranje kakvo vidimo danas.

 lete godine, ipak su to bila puno normalnija vremena ako gledamo društvo kao cijelinu.. već sada žalimo za tim vremenima.

 Znači sve bijelci u filmovima je za tebe pojam normalnih vremena. A svašta. Nedaj Bože crnca u filmu jer onda postajemo nenormalni 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 18:39 (antimadridista).
12 godina
online
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
Mislim da nisi shvatio "što je pisac htio reći"

Nitko ovdje nije rasist niti se radi striktno o crncima, nego o forsiranju gluposti koje nemaju veze s recimo knjigom prema kojoj je sniman neki film samo da bi se udovoljilo određenim skupinama.

Ako se snima film od nule, nije problem, nek stave što i kako žele. Ali ako rade film od neke knjige ili universea koji je već desetljećima tu i definiran onda takve promjene likova uništavaju doživljaj i imerziju. Barem meni.
12 godina
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Čekaj, vi ste uspjeli pronači nekakvu BLM, SJW, homo-liberalnu zavjeru u seriji filmova, točnije njih 6 komada od po tri ki kusur sata u kojima se ne pojavljuje niti jedan crnac?

Koji ste vi propusi :))))

 
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
antimadridista kaže...
MadDogMattis kaže...

 Znači sve bijelci u filmovima je za tebe pojam normalnih vremena. A svašta. Nedaj Bože crnca u filmu jer onda postajemo nenormalni 

 Da, ako je tebi normalno da se u filmove trpaju sve manjine kako bi se ispunile neke WOKE kvote, onda si isto munjen kao i oni. 

13 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
MadDogMattis kaže...
antimadridista kaže...
MadDogMattis kaže...

 Znači sve bijelci u filmovima je za tebe pojam normalnih vremena. A svašta. Nedaj Bože crnca u filmu jer onda postajemo nenormalni 

 Da, ako je tebi normalno da se u filmove trpaju sve manjine kako bi se ispunile neke WOKE kvote, onda si isto munjen kao i oni. 

 Nisam te nigdje uvrijedio tako da očekujem normalnu raspravu ili mi uopće nemoj odgovarati ako ćeš prelaziti na osobno vrijeđanje.

 

Dakle, zašto je tebi problem ako u filmu postoji bilo koji lik koji nije bijelac? Objasni, ali da odgovor nije "nisam rasist, ali bila su normalna vremena kad su u filmovima bili SVE bijelci".

Jasno mi je da je nekima problematično ako crnac glumi lika koji je po knjizi bijelac (ili obrnuto). Ali kad netko napiše ono što si ti napisao da su bila normalna vremena kad su u filmovima bili svi bijelci. To je već problematična izjava.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 21:17 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs

neka crnci naprave remake sve sa crncima i sve 5.

9 godina
online
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

 

Ne želim da Gandalfa glumi crnac, i iz istog razloga ne želim da Mace Windu bude bijelac, i Yoda mora ostati zelen. Već su me naučili na likove koje volim i ne treba to mijenjati

 

najveći problem u cijeloj priči je fokus kreatora serija/filmova na manjine i političku korektnost. brate prvo osmisli kvalitetnu priču i likove a onda razmišljaj o rasama i slično. Ali ne, danas kad se radi nešto prvo se reklamira koje će sve rase i seksualne manjine biti zastupljene, a ako stignemo onda ćemo reći nešto o samoj radnji

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
antimadridista kaže...
MadDogMattis kaže...
antimadridista kaže...
MadDogMattis kaže...

 Znači sve bijelci u filmovima je za tebe pojam normalnih vremena. A svašta. Nedaj Bože crnca u filmu jer onda postajemo nenormalni 

 Da, ako je tebi normalno da se u filmove trpaju sve manjine kako bi se ispunile neke WOKE kvote, onda si isto munjen kao i oni. 

 Nisam te nigdje uvrijedio tako da očekujem normalnu raspravu ili mi uopće nemoj odgovarati ako ćeš prelaziti na osobno vrijeđanje.

 

Dakle, zašto je tebi problem ako u filmu postoji bilo koji lik koji nije bijelac? Objasni, ali da odgovor nije "nisam rasist, ali bila su normalna vremena kad su u filmovima bili SVE bijelci".

Jasno mi je da je nekima problematično ako crnac glumi lika koji je po knjizi bijelac (ili obrnuto). Ali kad netko napiše ono što si ti napisao da su bila normalna vremena kad su u filmovima bili svi bijelci. To je već problematična izjava.

 U gospodaru prstenova je bilo crnih glumaca, evo jednog 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lawrence_Makoare

 

Tolkien je precizno opisao kako tko izgleda, umjesto da naprave neko svoje djelo, mjenjaju tolkienov rad uime neke americke politicke korektnosti. 

Kao sto je netko napisao sutra ce yoda umjesto zelen biti smeđ, jer ce nekom pasti napamet da to tako treba biti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
12 godina
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Meni je i dalje fascinanatno da nitko ne komentira mogući scenarij, tehničke stvari, mogućnost novina.

 

90% mutave rasprave (koja to i nije) je vajn na umetanje neke rase/manjine.

 

U 21. stoljeću.

 

Mislim ako ti je to bitno nemoj gledat. Ili se priviknite bogati, jer toga ima već cca 15 godina i bit će sve više, vajn se nije pokazao učinkovit.

 

Za dobar scenarij i priču što se mene tiče mogu stavit trans vanzemaljca i boli me tuki.

 

Ako mi zasere priču sa nekim izlascima iz ormara koja nema veze sa temom onda tek primjećujem takve stvari.

 

Kad smo gledali Bakshija (ANIMIRANI iz 78) nitko od nas nije komentirao što je roknuo Aragorna kao Indijanca, a ekipa glupe generacije ima živčani slom na crtiću iz 78 u yt komentarima. 

 

Btw, Frodo i Sam su pederi. Da kvotam mog idola po kojem baziram život. Fucking Frito. 

 

2:28

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2021 9:25 (DarthMarkus).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Ha ha fala za podsjetnik na Clerks

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Ako je u historijskoj drami Mary Queen of Scots ,crnac glumio historijskog lika Lord Thomas Randolpha ,Engleskog ambasadora iz XVI st. može glumiti i Gandalfa ,zar ne ?

waaagh ;
 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
warhammer kaže...

Ako je u historijskoj drami Mary Queen of Scots ,crnac glumio historijskog lika Lord Thomas Randolpha ,Engleskog ambasadora iz XVI st. može glumiti i Gandalfa ,zar ne ?

 Ne

Truth in engineering.
5 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
warhammer kaže...

Ako je u historijskoj drami Mary Queen of Scots ,crnac glumio historijskog lika Lord Thomas Randolpha ,Engleskog ambasadora iz XVI st. može glumiti i Gandalfa ,zar ne ?

 Ako je jedna serija probala bit pametna, a ispala retardirana, ne moraju sve serije isto tako radit.

 

Ne znam gdje bi vi ugurali crnce u Međuzemlju, kad su te tamnije rase na na jugu i istoku. U dijelu Međuzemlja gdje se odvija radnja LOTR-a se zna i vidi koje rase žive. Ne razumijem što je ikome nejasno? Knjige su napisane, povijest Međuzemlja se zna, o čemu se sad raspravlja, o crnom Gandalfu? Ne, fino je napisan lik Gandalfa i nećemo izmišljat toplu vodu. Ili će se serija držat originalnih materijala ili neka se zove nekako drugačije i naprave sami svoj svijet, pa neka stavljaju koga hoće i gdje hoće. Dosta je silovanja originalnih tekstova da bi pokazali kako smo kao društvo napredovali. 

Live long and prosper.
12 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
texas.bug kaže...

 U gospodaru prstenova je bilo crnih glumaca, evo jednog 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lawrence_Makoare

 

Tolkien je precizno opisao kako tko izgleda, umjesto da naprave neko svoje djelo, mjenjaju tolkienov rad uime neke americke politicke korektnosti. 

Kao sto je netko napisao sutra ce yoda umjesto zelen biti smeđ, jer ce nekom pasti napamet da to tako treba biti.

 

 

 

 

 

 

 

 Maori su crnci? 

 

Zamisli čuda, u šest filmova snimljenih na Novom Zealandu jednu maskiranu ulogu dobio je Novozelanđanin?

 

Tolkien je precizno opisao? Boše sačuvaj da mi na glavu padnu sve knjige koje si ti u životu pročitao. Ma ne sve knjige nego samo spisak tih knjiga, to bi boljelo.

A kako je to Tolkien opisao orce? Blijedi humanoidi koji se boje svjetla. Jedino Sarumanovi Uruk Hai su bili tamniji i nisu se bojali svjetlosti.

 

Tolkien: squat, broad, flat-nosed, sallow-skinned, with wide mouths and slant eyes

 

I sad mi ti objasni di si vidio "zaveru", BLM, kurce palce?

Praviš se pametan a vjerojatno nikad Tolkiena nisi čitao, ako si išta čitao. Balkanac i slaven koji se postavlja kao nekakav white supremacist a prvi bi bio u redu za izgon iz tog Texasa koji ti je na avataru.

5 godina
offline
Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prsteno

Brkaju ljudi neke pojmove... Kad se priča o RASAMA u Međuzemlju, onda nisu rase crnci, bijelci, azijati ili što već. Rase su elfovi, dwarfovi, hobbiti, entovi, te ljudi koji se dijele na Edaine i Dunedaine, crne Numenoreance i Haradrime, Easterlinge, Northmene, Dunledinge i Druedaine.

 

Svaka od tih rasa ima neki geografski dio gdje većinom žive. Ne postoji razvijena mreža javnog prijevoza, pa tako ljudi baš i ne putuju previše okolo.

 

Nemojte pričat o crncima i bjelcima, nego koristite imena za rase koje postoje u Međuzemlju, pa nije vam to Zemlja. Ne može Northmana glumit crnac, jako je jednostavno. A Easterlinzi, Haradrimi i Druedaini ne žive u Shire-u...

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2021 10:59 (Filox).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Najskuplja TV serija u povijesti: Gospodar prs
warhammer kaže...

Ako je u historijskoj drami Mary Queen of Scots ,crnac glumio historijskog lika Lord Thomas Randolpha ,Engleskog ambasadora iz XVI st. može glumiti i Gandalfa ,zar ne ?

 Mmm povijesne drame bi nekako trebale biti autentične. Mislim ako radiš kostimografiju iz tog stoljeća bilo bi lijepo da i rasa bude odgovarajuća jel tada nije bilo toliko mješanja.

 

 

Za fikciju, SF i fantazy apsolutno ne treba imati pravila jerbo je to fikcija osim ako striktno ne prate knjigu.

 

Isto tako znam da ni u povijesti nije bilo 90% bijelih anglosaksonaca sa britanskim naglaskom. 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice