Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90 doći

poruka: 10
|
čitano: 5.575
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90 doći".
3 godine
odjavljen
offline
Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90 doći

U stvarnosti ce sistem koristit 4GB RAMa kao i na ostalim kineskim prevarama od mobitela.

 
9 1 hvala 0
5 godina
offline
Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90 doći

Napokon dovoljno rama da na androidu otvoriš aplikaciju telefon ispod 5 sekundi.

 
5 6 hvala 0
14 godina
offline
Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90 doći

Stvarno mi nije jasno čemu ti silni RAM-i ???
Pa kome to treba na mobitelu, koji bi se to uvjeti trebali ostvarit i na 10-tke otvorenih aplikacija pa da ti RAM-i budu iskorišteni!!!
Bezveze bacanje novaca !!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90

Nemoj tako, pa treba ti da otvoriš 745 aplikacija istovremeno..... uz to, to če bit debelo ko moje stopalo sa svim tim naguranim unutra....

10 godina
offline
Re: Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90
andi.cro kaže...

Stvarno mi nije jasno čemu ti silni RAM-i ???
Pa kome to treba na mobitelu, koji bi se to uvjeti trebali ostvarit i na 10-tke otvorenih aplikacija pa da ti RAM-i budu iskorišteni!!!
Bezveze bacanje novaca !!!

 Telefoni su udarili u plafon. Nema se tu više što unaprijeđivati, tu i tamo kamera. Zato svake godine staviš 2gb rama više i malo više aplikacijske memorije i kupaj stado.

16 godina
offline
Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90 doći

Bože ja na poslovnom lapu nemam toliko memorije, a mogu na njemu programirati igre za android 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90 doći

To je kao da imaš autocestu sa 50 traka i onda dodaš još 200 za svaki slučaj. Već i ono prvo je bilo dovoljno ali ak se može zašto ne.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90 doći

ne kupujem dok ne bude 640 gb ram-a i 100 tb memorije. kamere barem hasselblad razine. baterija? eeeeee, baterija, da. 10 godina bez punjenja. zaslon, jasno, barem 34 inača (može rasklopiv no nije uvjet) 16 K razlučivosti. kad se već telefonira, nek' je stilski dotjerano. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90
andi.cro kaže...

Stvarno mi nije jasno čemu ti silni RAM-i ???
Pa kome to treba na mobitelu, koji bi se to uvjeti trebali ostvarit i na 10-tke otvorenih aplikacija pa da ti RAM-i budu iskorišteni!!!
Bezveze bacanje novaca !!!

 Pa recimo da mi chrome ne refresha stalno tabove kad se vratim na njih bi bio pocetak.

 

 

14 godina
offline
Najjači telefon na tržištu? Lenovo Legion Y90 doći

btw: "Najjači telefon na tržištu" je NOKIA 3310 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice