Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

poruka: 12
|
čitano: 7.044
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth".
16 godina
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

Ne znam kako netko moze gledati ovu glupost. Mozak mi se istopio gledajuci samo trailer.

Moj PC  
6 3 hvala 0
12 godina
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

ništa gori od modernih holivudskih ispljuvaka tipa geostorm, independence day 2

Halo Bing! Kako bratac?
 
6 2 hvala 0
12 godina
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

hehe očito je jako "dobar" kad sam ja zaboravio da sam ga gledao  

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

neznam kome je ovo dobar film, čak i ako ignoriramo kineski, efekti su toliko jeftini, radnja toliko glupava, glumci kao da su ih sa ceste pokupili i dali im čitat tekst. Iako stvarno volim scifi, ovo nisam moga probavit.

Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

Gledam inače kineske filmove, al ovo je scenaristički ispod  Bayovih filmova. Na jedvite jade pogledao.

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

Svidja mi se trailer jer nema crnaca, pedera, transica i ostalih manjina, koji ce spasiti svijet.

Good work, keep it real!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
10 6 hvala 0
8 godina
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

nije loše za pogledati  a ništa se ne gubi ako se ne pogleda 

 

Inače , volim  gledati filmove Bruce Lee-ja iz 60' i 70'

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

Podrška Netflixu u zabavljenju napaćenih naroda rasturenih kineskim virusom ovim kineskim remek-djelima.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

koliko vidim u tom filmu se ne vidi ni tko pije ni tko plaća od CGI efekata. Kao i u večini današnjih trashova za teenagere

be Cool
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Earth

"Od tematike do specijalnih efekata, The Wandering Earth uspijeva kao blockbuster u gotovo svakom smislu, što ga čini zanimljivim i zabavnim za pogledati"

 

Hrvoje nemoj lagati ovaj napaćeni narod. Wandering Earth je teško  smeće bez ikakvog smisla, nažalost sam ga pogledao. Independence day 2 I slični loši filmovi su za ovo govno Odiseja. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 23:55 (geronimo4661).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Ear

Dobra :D A gle, kad netko ne uspije popratiti lica likova i kontinuitet događaja nerijetko je uzrok podijeljena pažnja. I točno je da TWE tu ne prašta, a nije ni kompleksan. Treba pustiti bureke, mobitele i dr. dok se gleda film.

 

Edit: Primjer, prije godinu dana sam mislio da je film uzeo na zub Japan s onom scenom gdje se lik ubije misleći da je sve gotovo, a u prošlom gledanju sam skužio da je prva osoba koja im je došla nakon poziva u pomoć bila Japanac.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 11:03 (Handle).
13 godina
offline
Re: Najgledaniji SF film u Kini: The Wandering Ear
ludizao kaže...

 

Svaka čast! Jedva pogledao prvu trećinu. Dalje napreskokce, uz bol u želucu. Prestrašno. Inače ne koristim tu riječ i mrzim ju, ali ovdje je prigodna.

 

 

Imali smo movie night s ekipom nadajući se da ćemo bar biti zabavljeni. Na kraju smo bili samo izmoreni. Nemam uopće problema s premisom, već samom izvedbom.

 

Ako se nekome gledaju recentni kineski filmovi nek rađe pogleda Shadow. Zabavno, prekrasno snimljeno i iznimno maštovito. Preporučio bih i An Elephant Sitting Still ali nemam iluzije da će puno ljudi imati volje uopće krenuti gledati četverostanu kinesku dramu koliko god je nahvalio.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice