NAD Masters M10 - Pojačalo budućnosti

poruka: 247
|
čitano: 48.102
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NAD Masters M10 - Pojačalo budućnosti".
8 godina
offline
NAD Masters M10 - Pojačalo budućnosti

slušao sam ga danas baš...i obilazio ga da vidim gdje su  strpali 2x100W po kanalu u tak malo kuciste ..Ovako na prvi meni baš nije zvučalo kako spada..spojeno je bilo na KEF R11 ..  Ali uredaj lijepo izgleda i za nekog manje zahtjevnog covjeka super stvarčica 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: NAD Masters M10 - Pojačalo budućnosti
@sseennoonn

Nije zvučalo dobro samo i jedino zato jer je bilo spojeno na osrednje zvučnike (iako je moguće da samo nisu u adekvatnom prostoru). Kao što rekoh, probati s ozbiljnim osjetljivijim zvučnicima i svirati će savršeno.
Uređaj je dobar, ali preskup. No, ako se ima para, zašto ne.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 0:25 (Antiseptik).
5 godina
protjeran
offline
Re: NAD Masters M10 - Pojačalo budućnosti
@djigibao

Iz iskustva znam kako svira. A svira kao i svako drugo pojačalo. Isto.
Sve ostalo što ima samo je plus. Ono što nema mu je zapravo totalno nepotreban minus - da su htjeli mogli su staviti neki jadni daljinski (tko će se drkati sa smartfonom zbog najobičnijeg pojačavanja i/ili stišavanja..ili promjene izvora). To su ostavili za buduću (Mk2) inkarnaciju... i skuplju za samo 2.000 kn ;)
Ah, da, nema ni ulaz za slušalice. Kakav propust.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 0:26 (Antiseptik).
5 godina
protjeran
offline
Re: NAD Masters M10 - Pojačalo budućnosti

@Dead

Pa, ako je RIZ pojačalo (bilo) dobro dizajnirano - a naši su elektroničari i elektro-tehničari vrlo dobro znali svoj posao - onda zapravo može zvučati bolje tj. transparentnije, odnosno neutralnije od preprepre...preskupog, predizajniranog audiofilskog prekenja imena dartZeel.

Zapravo, uvjeren sam da RIZ bolje "zvuči" (odnosno ne zvuči - što i ne treba). Ali, mora se priznati da je u dartZeel-u kilažom barem 5 RIZ pojačala te da kvalitetnije i (nekima) ljepše izgleda. Meni je, doduše, pre kićast ... i prije mi je za neke ruske oligarhe no glazboljupce.

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 19:19 (Antiseptik).
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
NAD Masters M10 - Pojačalo budućnosti

Ode trlo na hlađenje..aj bit ce zeru mira!

Nego jel itko jos bio na Tooloud festu i poslusao ovog malog malca!

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: NAD Masters M10 - Pojačalo budućnosti
volegradele kaže...

Ode trlo na hlađenje..aj bit ce zeru mira!

Nego jel itko jos bio na Tooloud festu i poslusao ovog malog malca!

 

Ja, zanimalo me kako će svirati s KEF R11, puno većim zvučnicima od onih s kojima sam ga ja testirao  Dojmovi iz recenzije se nisu promijenili.

Never put Dolby on snake detectors.
14 godina
offline
NAD Masters M10 - Pojačalo budućnosti

Samo dosta je to para, mislim da se može složiti bolji i snažniji combo network player + amp za cca 22k kn.

 

 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice