N1 televizija i službeno iskazala interes za nacio

poruka: 35
|
čitano: 8.939
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "N1 televizija i službeno iskazala interes za nacio".
10 godina
protjeran
offline
N1 televizija i službeno iskazala interes za nacio

Kad zlo zavlada nad dobrim počet će jesti samo sebe.Tako i u ovome slučaju.Nije mi uopće žao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: N1 televizija i službeno iskazala interes za n
Marko :D kaže...
dark_wizz kaže...
Iskren da budem do prije dva sata nisam imao pojma o tim problemima sa N1, no nakon sto sam pogledao debatu i procitao nekoliko clanaka skuzio sam neke stvari. Ali mi jedna stvar i dalje nije jasna; inace zivim u Auatriji i "nase" programe gledam preko EON-a koji placam cca 10€ mjesecno (imam more programa sa prostira bivse Juge, ali i ono meni bitno Austrijske i Njemacke programe). E sad, zbog cega je nemoguce EON ponuditi u Hrvatskoj?

Trenutni zakon (koji nije usklađen s onim iz EU) ne dozvoljava da nakladnik kanala ujedno bude i distributer kanala. Drugim riječima, zato što United Grupa u vlasništvu ima TV kanale (Nova TV, Doma TV, SK, Fight Channel, N1...) i operatera (Telemach), ne smiju ponuditi televizijsku uslugu u Hrvatskoj. Zbog toga i je nastala cijela drama; da mogu, A1 i HT bi slobodno mogli izbacit njihove kanale i nitko se ne bi bunio jer bi ih UG mogla ponuditi preko EON-a.

 

 Jedini je problem u tome što ti kanali koje UM ima po važečem zakonu moraju biti ponuđeni svima na Pay tv tržištu Hrvatske kako Telemachu tako i A1 i Ht-u..... 

 

4 godine
offline
N1 televizija i službeno iskazala interes za nacio

Znate kako se kaže, demokarcija je poštivanje i onih zakona sa kojima se ne slažemo......mislim da bi UM i N1 kao perjanica demokarcije u Hrvata to trebao znati.....

U cijeloj priči me jedino smeta što se čisto ekonomsko pitanje nastoji prikazati kao političko.....ništa drugo......

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: N1 televizija i službeno iskazala interes za n
MadDogMattis kaže...
Q-Tip kaže...

Ah, tu povlačimo crtu, ha? Ne smeta nam što hrvatski sportaši gotovo u pravilu nisu registrirani u Hrvatskoj nego nerijetko po poreznim oazama (gledali su da im je iz nekog razloga to tada više odgovaralo), ne sjećam se da je netko rekao da nisu hrvatski igrači. Ali N1 se nije upisao u registar i eto problema.

 Hrvatski sportaši ne traže od države da mijenja zakone za njih.

Također Hrvatski sportaši ne truju ljudima mozak sa CNN sranjima.

 

Pridjev hrvatski piše se malim slovom. Sve je u redu, nastavi gledati Laudato, njega nisu ukinuli. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
7 godina
offline
Re: N1 televizija i službeno iskazala interes za n
Q-Tip kaže...
MadDogMattis kaže...

 

Pridjev hrvatski piše se malim slovom. Sve je u redu, nastavi gledati Laudato, njega nisu ukinuli. 

 uuuuu.. ne gledam ta sranja.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice