Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

poruka: 85
|
čitano: 19.123
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije".
7 godina
protjeran
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Prodaja pocinje u proljece 2077.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
soner kaže...
Unutra sasvim običan autek...baš onak kak auto i izgledaju...ima 4 kotača, dobro ima i rezervu, volan, ziher dobre auto zvučnike...baš ok...i ne treba točiti🤔
Pali i vozi

 Sta konkretno palis kod EV-a ;)

14 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Elon je pokrao naš dizajn 

 

https://orqafpv.com/

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Ima već koja godina da takvi voze po Bliskom Istoku i zove se VBIED.

Valjda 'genije&vizionar' cilja na to tržište, jer ovako ružno/nepotrebno vozilo nisan vidi odavna

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 4 hvala 0
8 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Ne kužim dizajn. Možda je ovako jeftiniji za proizvodnju.

Zbog nečega me styling podsjećao na Mad Max vozila, sad sam skužio zašto: zato jer su vozila napravljena s fleksom i švas aparatom. Je, ovo baš tako izgleda.

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Drlog od auta, netko će dati minimalno 40k dolara da bi se vozio u autu koji izgleda kao da ga je netko iz zajebancije nakon 6 piva u garaži sa fleksericom napravio.

Why so serious?
 
6 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Super izgleda, kupujem kad dodje. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Ružan

 

Prokleto ružan

 

i iznutra isto, ima oštre kuteve i ajmo recimo da netko nije vezan i zakoči, dobijes lijepu posjekotinu :)

 

 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Ova Tesla zahtjeva "Restauraciju"

 

 
4 0 hvala 1
7 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

barem je stealthy pa može pobjeć radaru 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 19:33 (Louis Pluto).
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Kapa dolje za svaki dolar koji je zaradio nakon PayPala. Tip je možda i najbolji prodavač zmijskog ulja još od 19. stoljeća.

 
5 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
wyks kaže...

Ispravi me ako grijesim, ali nisu li stakla na vratima namjerno dizajnirana da lako pucaju u milijun komada kako bi se izbjegli ostri rubovi kod nesreca, i kako bi u slucaju nuzde (pad u vodu, vatra) bilo sto lakse doci do putnika?

Vjetrobranska su pak laminirnara tj. dizajnirana da ostaju na mjestu kako bi se kod frontalnog sudara izbjeglo da ostri komadi lete vozacu u tijelo.

Vjetrobransko je laminirano da bi umanjilo mogućnost penetracije objekta kroz staklo, izlijetanja kroz staklo, te kod većine vozila pojačava strukturnu čvrstoću krova (i do 40%). U slučaju pucanja neće biti velikih oštrih komada, ali može biti malih komadića koji mogu zadati površinske porezotine. Ostala su kaljena koja se rasprsnu (i to prema vani) u komadiće koji nemaju oštre rubove, a ujedno su i čvršća od običnog stakla, što je opet bitno kod prozora koji se mogu spustiti. Jeftinija su za proizvesti od lameliranih, a sigurnija za putnike jer je daleko veća vjerojatnost kontakta sa bočnim staklom dok si uredno vezan (ok, bočni zračni jastuci to spriječavaju danas) nego s vjetrobranom, dok je ulijetanje objekta kroz bočno staklo rijetkost.

 

Ono gdje mislim da nisi u pravu je izlaz za nuždu. U slučaju pada u vodu je staklo jako teško razbiti iznutra ako nemaš dijamantni čekić ili neki objekt koji je dovoljno čvrst da možeš usmjeriti silu u jednu točku jer je staklo zaobljeno i sila djeluje prema unutra. Izvlačenje čovjeka kroz prozor, ako postoji ijedna druga opcija, se izbjegava jer nemaš šanse izvući ga bez da ostane invalid ako je oštećena kralježnica, dok se za izvlačenje kroz bilo koja vrata koja se mogu otvoriti ta šansa značajno smanjuje. Šansa da se niti jedna vrata ne mogu otvoriti, a da čovjek pri tom nije zarobljen i može se izvući kroz prozor baš i nije velika.

 

Inače, danas se sve češće koriste i lamelirana kaljena stakla koja su daleko skuplja za proizvesti, ali su čvršća i imaju dobre strane obe vrste stakala. Mana im je kad puknu, onda nema točkice koja se može zaštititi od širenja vakuumiranjem i lijepljenjem posebnim ljepilima kao kod običnog lameliranog.

 

Kaljeno staklo općenito propušta daleko više UV zraka.

 

Neprobojna stakla su u biti lamelirana stakla s više slojeva različitih materijala, od kojih su neki elastičniji za preuzimanje energije udara, a drugi čvršći za općenitu čvrstoću.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 21:55 (MrBlc).
16 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Ako ništ barem će autolimarima biti olakšan posao.

Moj PC  
5 0 hvala 0
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

 

Ajde brate ruska Šerpa ga pojede za doručak. Prema njoj je Muskovo djelce igračkica za vrlo bogate ljude koji se ne osjećaju dovoljno posebno.

 

https://sherptheark.com/

 

 

Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
Stric_Jura kaže...

pa za samu strukturalnu čvrstoću, koja je problem s teškim vozilom (baterije...) bolje je da je lim svijan... ne znam, ovaj sjekirom odvaljen dizajn je baš ružan i zapravo nefunkcionalan...

 

a sam izgled... to mogu samo poklonici sv. Elona Elefutričnog prihvatiti (voljeti je prejaka riječ)...

 Zapravo i je funkcionalan. Unibody mora biti radi baterija (koje su ispod).

 

E sad da bi imao velik tow kapacitet, mora imat veci sail pillar radi tog unibody dizajna.

 

I na koncu dobijes truck koji vuce 6.5 tona. (sto je negdje u rangu F250, mozda cak i iznad efektivno).

 

Ja mislim da ce uzivo ovo jako zanimljivo izgledati i svida mi se sto je drugacije. Ako netko zeli tipican pickup samo elektricni, bit ce F150...kao i Hondini i Toyotini.

 https://techcrunch.com/2019/11/22/heres-why-the-tesla-cybertruck-has-its-crazy-look/

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 22:20 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Ajde brate ruska Šerpa ga pojede za doručak. Prema njoj je Muskovo djelce igračkica za vrlo bogate ljude koji se ne osjećaju dovoljno posebno.

 

https://sherptheark.com/

 

 

 Ha? Po cemu?

 

Ovaj Cybertruck bez loada ide 2.9 sek 0-100. A vuce duplo vise nego Sherpa pri vecoj brzini (6.5 tona vs 3.5). 


Netko tko ne zivi na Greenlandu ne treba Sherpu. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 22:22 (Mitch).
13 godina
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
Pickupovi kao kategorija po definiciji nisu i ne trebaju biti lijepi. Svaki pokušaj dizajniranja lijepog pick upa je u najboljem slučaju kao šminkanje svinje.
Najviše što pickup može biti je kul. Pickupovi tipa F150 Raptor su kul jer djeluju nezaustavljivo i moćno. Hummer nije bio lijep al je bio kul jer je djelovao kao tenk na kotačima. Jeep Renegade nije lijep ali je kul jer djeluje kao da može ići bilo gdje. Itd Itd.
S te strane mislim da je ovo pun pogodak. Izgleda kao nešto iz distopijske budućnosti, i kao nešto što može proći kroz neboder bez ogrebotine. To je kul. Ima muda. Znamo da je Amerika prepuna kauboja koji vole military look i spiku o neuništivosti kojima ovo dolazi kao naručeno. Pitanje je samo da li mogu preć preko zero emissions spike. S druge strane i Harley Davidson proizvodi električne motore, pretpostavljam da su napravili istraživanje tržišta.

Upitna je funkcionalnost. Ako traže za pravi rad, firme i ljude tako boli briga za dizajn ako je robusno i praktično. Najmanje su pričali o onome što je glavna karakteristika pick upa-gepek. Pretpostavljam iz razloga jer je to work in progress. Iz priloženog ne djeluje idealno.

Osobno mi se ne sviđa dizajn dosadašnjih Tesli. Sve je to lijepo al bez okusa, ali takvo je i trebalo biti da postigne ovo što su postigli. Zato thumbs up za ovo a ne još jedan pick up koji se razlikuje samo po obliku svjetala.
Moj PC  
4 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
Zechina kaže...

Ne kužim dizajn. Možda je ovako jeftiniji za proizvodnju.

 Jeftiniji je za proizvodnju zbog manje polygona 

8 godina
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
NiDJO7Z7 kaže...
Zechina kaže...

Ne kužim dizajn. Možda je ovako jeftiniji za proizvodnju.

 Jeftiniji je za proizvodnju zbog manje polygona 

 Limar - uradi sam, izreži dielove i zašvasaj :D

 

12 godina
neaktivan
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Ovako je nešto vozao Jimbo u prvoj sezoni South Parka. Ili ovako smo kao djeca crtali auta. Možda ga je neko dijete i dizajniralo...

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
eOrigami
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
Bilal kaže...

Ovako je nešto vozao Jimbo u prvoj sezoni South Parka. Ili ovako smo kao djeca crtali auta. Možda ga je neko dijete i dizajniralo...

 -na slabijoj vga-gpu s manjim brojem polygona.

 

+ podsjeća na stealth zrakoplovke, .. bit će nevidljiv na cesti-prometu i autopilotu? ... onak drugo vozilo vozi i eto tesle u šoferšajbi ni od kud.. 'radar ga nije vidio' :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

  

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Evo ekskluzivna slika iz ureda šefa dizajna ovog bisera:

 

https://twitter.com/El_Chon831/status/1198175736261046274?s=20

 

 

 

Ekipa se već sprda naveliko sa ovim propalitetom od dizajna, pa ga komotno možemo nazvati JIHADI TRUCK 2.0™

https://twitter.com/STEVE15632/status/1198171491998654464?s=20

 

 

Sad ista ekipa radi na novom i revolucionarnom tabletu,tj. e-Tablet™

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 13:09 (memulica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
"Futuristički dizajn"
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

.

scientia est potentia
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 16:21 (alien).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

I vrijeme je da se netko odmakne od današnjih dizajna na isti kalup. Više ni ne možeš razlikovati proizvođače po dizajnu auta.

 
3 1 hvala 0
15 godina
online
Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko nije

Volim ZF '80.-ih, volim Delorena, ali brate je ga prećero...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Musk predstavio Teslin Cybertruck kakav nitko
Koliko se god ljudi sprdali,objavljeno je da su dobili 146 tis narudzbi
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice