MSI predstavio AMD X570 ponudu u vrućoj Španjolsk

poruka: 7
|
čitano: 3.013
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI predstavio AMD X570 ponudu u vrućoj Španjolsk".
12 godina
offline
MSI predstavio AMD X570 ponudu u vrućoj Španjolsk

Očekivao sam da će ploča koja zadovoljava moje potrebe biti oko 200€. Ispada da je 30€ jeftinija.

Sve iznad toga mogli su staviti i cijenu od 1000€, potpuno nebitno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
MSI predstavio AMD X570 ponudu u vrućoj Španjolsk

Samo treba prvo vidjeti koje će imati solidne VRM-ove, to je bila najškakljivija točka na prijašnjim generacijama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: MSI predstavio AMD X570 ponudu u vrućoj Španj
BlueMax kaže...

Očekivao sam da će ploča koja zadovoljava moje potrebe biti oko 200€. Ispada da je 30€ jeftinija.

Sve iznad toga mogli su staviti i cijenu od 1000€, potpuno nebitno.

 U Španjolskoj, dodaj gore naši +5% PDV-a i pohlepnu maržu naših prodavača i imat ćeš 50€ manjka .

12 godina
offline
Re: MSI predstavio AMD X570 ponudu u vrućoj Španj
Dala kaže...
BlueMax kaže...

Očekivao sam da će ploča koja zadovoljava moje potrebe biti oko 200€. Ispada da je 30€ jeftinija.

Sve iznad toga mogli su staviti i cijenu od 1000€, potpuno nebitno.

 U Španjolskoj, dodaj gore naši +5% PDV-a i pohlepnu maržu naših prodavača i imat ćeš 50€ manjka .

 Osim monitora i kućišta koji su nezgodni za transport, ne sjećam se kad sam zadnji put kupio neku komponentu u Hrvatskoj. U ovom tisućljeću mislim da ne.

15 godina
offline
MSI predstavio AMD X570 ponudu u vrućoj Španjolsk

a u nas nije dovoljno vruće? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MSI predstavio AMD X570 ponudu u vrućoj Španjolsk

Bilo kako bilo.. 

ovo su kolko tolko normalne cijene za novu liniju matičnih ploča,

pošto sam zadnjih mj. dana vidio cifre od 500€ na više (nije se konkretno spominjalo koji rang), ovo se je očito radilo za top end .

 

tako da... pričekati da se stabiliziraju cijene, zgrabiti ryzen 3600 i eto dugogodišnjeg mira.

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: MSI predstavio AMD X570 ponudu u vrućoj Španj
BlueMax kaže...
Dala kaže...
BlueMax kaže...

Očekivao sam da će ploča koja zadovoljava moje potrebe biti oko 200€. Ispada da je 30€ jeftinija.

Sve iznad toga mogli su staviti i cijenu od 1000€, potpuno nebitno.

 U Španjolskoj, dodaj gore naši +5% PDV-a i pohlepnu maržu naših prodavača i imat ćeš 50€ manjka .

 Osim monitora i kućišta koji su nezgodni za transport, ne sjećam se kad sam zadnji put kupio neku komponentu u Hrvatskoj. U ovom tisućljeću mislim da ne.

 Ma idu i monitori i kućišta :)
S Alze sve uvijek došlo u tip top stanju. 6,7 monitora i isti broj kućišta. 

 

I ja sam računao da ću morati dati oko 250€ do 300€ tako da sam ugodno iznenađen s ovim cijenama. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice