MSI B450M PRO-VDH - Jednostavna i jeftina

poruka: 6
|
čitano: 3.169
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI B450M PRO-VDH - Jednostavna i jeftina".
14 godina
neaktivan
offline
MSI B450M PRO-VDH - Jednostavna i jeftina

Pa ako je AM4 socket onda ide i Ryzen 7 koliko sam ja upućen. Bez clockanja to radi bez problema :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 10:53 (DJecko23).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
MSI B450M PRO-VDH - Jednostavna i jeftina

pa ide, ali nije bas praksa da se uzme najjaci CPU i neka mid range ploca 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
MSI B450M PRO-VDH - Jednostavna i jeftina

Ovaj MSI-jev model cilja na donji segment tržišta, a pogodan je za kombiniranje s procesorima Ryzen 3 i 5

 

Hladnjak na MOSFET-ima dosta se grije u normalnom radu, no mi smo ploču opteretili najjačim Ryzenom 7 2700X

 

Ukrali sliku sa amazona, stavljaju bez izvora^^ klasika buga!

 

Memorija 4 × DDR4, do 3.466 MHz

 

Za sve one koji se vole “poigrati” hardverom, moramo napomenuti da ova ploča nema službenu podršku za memoriju iznad 2.133 MHz, no ručno overklokiranje je moguće pa smo mi naškit uspjeli postaviti na 3.400 MHz bez većih problema.

 

Što niste odmah stavili 4 000MHz ?

 

Pozitivno: Vrlo prihvatljiva cijena

 

Ocjena: Cijena 8/10

 

Sto bi vi 300 kuna maticnu?

 

Negativno: Samo tri audio konektora

 

Ma da, malo je to za 650kn, treba najmanje 15 komada

 

 

Dobro ostavimo se ove teme, dajte malo o bezosu i zeni, kakav je lak zena nosila danas kada su objavili da se rastavljaju? Gdje je kupila onu haljinu? Ima li je kupit u linksa? Jeli to ista haljina koju je bacicka nosila na crnom petku? Bas je bio crn, zar ne? Pale kriptivalute pa maknuli iz navigacije na stranici?

 

Sonda Chang'e se spustila na mjesec i to je vijest? Evo i ja se sada spustam na dasku od wc-a sa zadnjim samsung galaxyem, ETA 5min do slijetanja. Ne pitajte kakav je teret.

 

Ovaj bug, majko mila tko ga placa....

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 5:52 (GoogleHydrant).
 
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: MSI B450M PRO-VDH - Jednostavna i jeftina
GoogleHydrant kaže...

Ovaj MSI-jev model cilja na donji segment tržišta, a pogodan je za kombiniranje s procesorima Ryzen 3 i 5

 

Hladnjak na MOSFET-ima dosta se grije u normalnom radu, no mi smo ploču opteretili najjačim Ryzenom 7 2700X

 

Ukrali sliku sa amazona, stavljaju bez izvora^^ klasika buga!

 

Memorija 4 × DDR4, do 3.466 MHz

 

Za sve one koji se vole “poigrati” hardverom, moramo napomenuti da ova ploča nema službenu podršku za memoriju iznad 2.133 MHz, no ručno overklokiranje je moguće pa smo mi naškit uspjeli postaviti na 3.400 MHz bez većih problema.

 

Što niste odmah stavili 4 000MHz ?

 

Pozitivno: Vrlo prihvatljiva cijena

 

Ocjena: Cijena 8/10

 

Sto bi vi 300 kuna maticnu?

 

Negativno: Samo tri audio konektora

 

Ma da, malo je to za 650kn, treba najmanje 15 komada

 

 

Dobro ostavimo se ove teme, dajte malo o bezosu i zeni, kakav je lak zena nosila danas kada su objavili da se rastavljaju? Gdje je kupila onu haljinu? Ima li je kupit u linksa? Jeli to ista haljina koju je bacicka nosila na crnom petku? Bas je bio crn, zar ne? Pale kriptivalute pa maknuli iz navigacije na stranici?

 

Sonda Chang'e se spustila na mjesec i to je vijest? Evo i ja se sada spustam na dasku od wc-a sa zadnjim samsung galaxyem, ETA 5min do slijetanja. Ne pitajte kakav je teret.

 

Ovaj bug, majko mila tko ga placa....

 

pa ti ga ocigledno ne placas, a koristis njegove blagodati.

 

i jos se udostojis bezobrazno pljuckat

 

ako ti se nesto ne svida, to se moze i na normalniji i pristojniji nacin objaviti korisnicima BUG foruma, pa bi te netko mozda i shvatio ozbiljno

 

ovako ti se samo mozemo smijati i zaliti 

5 godina
neaktivan
offline
Re: MSI B450M PRO-VDH - Jednostavna i jeftina
Timo kaže...
GoogleHydrant kaže...

Ovaj MSI-jev model cilja na donji segment tržišta, a pogodan je za kombiniranje s procesorima Ryzen 3 i 5

 

Hladnjak na MOSFET-ima dosta se grije u normalnom radu, no mi smo ploču opteretili najjačim Ryzenom 7 2700X

 

Ukrali sliku sa amazona, stavljaju bez izvora^^ klasika buga!

 

Memorija 4 × DDR4, do 3.466 MHz

 

Za sve one koji se vole “poigrati” hardverom, moramo napomenuti da ova ploča nema službenu podršku za memoriju iznad 2.133 MHz, no ručno overklokiranje je moguće pa smo mi naškit uspjeli postaviti na 3.400 MHz bez većih problema.

 

Što niste odmah stavili 4 000MHz ?

 

Pozitivno: Vrlo prihvatljiva cijena

 

Ocjena: Cijena 8/10

 

Sto bi vi 300 kuna maticnu?

 

Negativno: Samo tri audio konektora

 

Ma da, malo je to za 650kn, treba najmanje 15 komada

 

 

Dobro ostavimo se ove teme, dajte malo o bezosu i zeni, kakav je lak zena nosila danas kada su objavili da se rastavljaju? Gdje je kupila onu haljinu? Ima li je kupit u linksa? Jeli to ista haljina koju je bacicka nosila na crnom petku? Bas je bio crn, zar ne? Pale kriptivalute pa maknuli iz navigacije na stranici?

 

Sonda Chang'e se spustila na mjesec i to je vijest? Evo i ja se sada spustam na dasku od wc-a sa zadnjim samsung galaxyem, ETA 5min do slijetanja. Ne pitajte kakav je teret.

 

Ovaj bug, majko mila tko ga placa....

 

pa ti ga ocigledno ne placas, a koristis njegove blagodati.

 

i jos se udostojis bezobrazno pljuckat

 

ako ti se nesto ne svida, to se moze i na normalniji i pristojniji nacin objaviti korisnicima BUG foruma, pa bi te netko mozda i shvatio ozbiljno

 

ovako ti se samo mozemo smijati i zaliti 

 Ako oni nisu u stanju procitati postove korisnika i vidit na sto se zale, onda sto drugo reci? Ako se pisu stare vijesti koje su svi vec procitali 10 puta, kradu se slike i stavljaju bez izvora, textovi gdje sami sebe demantiraju, textovi sa pogreskim informacijama itd itd Tehnoloski portal, a pisu o rastavi bezosa -.- Ovo je samo jedan od jako mnogih primjera najveceg tehnoloskog sajta kako sami sebe nazivaju.

10 godina
protjeran
offline
MSI B450M PRO-VDH - Jednostavna i jeftina

Malo mi se cijena čini napuhana.Za 624 kn se u Protisu može dobiti ASRock AB350 Gaming K4 ili ASRock B450M-PRO4 za 652 kn.Sve podržavaju nove i buduće Ryzene a VRM-na njima je puno bolji stoga i overclock.Ako baš hoćete uštedijeti i overclockirati ima još i ASRock AB350M Pro4 koja košta 508 kn što je gotovo 100 i kusur kunića jeftinije.Spomenuo sam dvije ploće s starijim čipsetom ali uopće kod Ryzena nema razlike između 350 ili 450 osim ako hoćete koristiti Store Mi tehnologiju pohrane podataka.No takva tehnologija je upitna jer uparivajući QLC SSD s tim čudom mora rezultirati mjenjanjem SSD-a svakih 6 mjeseci ako intezivno radite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice