Moždani antiepileptički implantati u hipokampusu p

poruka: 4
|
čitano: 1.498
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moždani antiepileptički implantati u hipokampusu p".
15 godina
offline
Moždani antiepileptički implantati u hipokampusu p

baš sam z guštom pročital al sam zaboravil kaj sam htel napisat. ipak, sjećam se da sam pročital 

 

e, da: dobro pamćenje potrebno je samo lažljivcima 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2020 9:29 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moždani antiepileptički implantati u hipokampusu p

Ovo znači da bi se impuls koji računalo pročisti i šalje natrag mogao spremiti i poslije poslati nekome drugome, čime bi on dobio usađenu informaciju. Novi oblici učenja, ali i ispiranja mozga.

 

Umjesto da čitaš knjigu iz anatomije možeš ju downloadati u mozak kao sjećanje nekoga tko ju je stvarno pročitao, ali uz to ide i poklon sponzora, 'sjećanje' kako voliš Coca colu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Moždani antiepileptički implantati u hipokampu
Visak kaže...

Ovo znači da bi se impuls koji računalo pročisti i šalje natrag mogao spremiti i poslije poslati nekome drugome, čime bi on dobio usađenu informaciju. Novi oblici učenja, ali i ispiranja mozga.

 

Umjesto da čitaš knjigu iz anatomije možeš ju downloadati u mozak kao sjećanje nekoga tko ju je stvarno pročitao, ali uz to ide i poklon sponzora, 'sjećanje' kako voliš Coca colu.

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Re: Moždani antiepileptički implantati u hipokampu
Visak kaže...

Ovo znači da bi se impuls koji računalo pročisti i šalje natrag mogao spremiti i poslije poslati nekome drugome, čime bi on dobio usađenu informaciju. Novi oblici učenja, ali i ispiranja mozga.

 

Umjesto da čitaš knjigu iz anatomije možeš ju downloadati u mozak kao sjećanje nekoga tko ju je stvarno pročitao, ali uz to ide i poklon sponzora, 'sjećanje' kako voliš Coca colu.

 Bojim se da ja kao učitelj neću više moći dugo raditi svoj posao ako bude usađivanja informacija. Srećom, još 6 godina do penzije, pa možda uspijem zadržati posao toliko dugo. Prije nekih dvadesetak godina, bila je neka znanstvena emisija na radiju i neka britanska znanstvenica je rekla da će za dvadesetak godina memorija biti toliko napredna da će gigabajti stati na površinu veličine nokta. Rekla je da će se kod uha moći napraviti rez, napraviti priključak na mozak pomoću zlatnih niti preko kojih će ići informacije u mozak. Genijalna stvar, izabereš microSD karticu sa recimo kineskim jezikom i piči u Kinu i šprehaj s njima na kineskom. Ako crkne auto, hop, kartica sa znanjem mehanike....i.t.d.

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice