U Mostaru izrađen – Cybertruck!

poruka: 25
|
čitano: 10.220
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Mostaru izrađen – Cybertruck!".
15 godina
neaktivan
offline
U Mostaru izrađen – Cybertruck!

Možda nije vrhunac ljepote, ali drugačiji svakako, kao da je iz starije 3D video-igre sa ograničenijim brojem poligona. Zato pomalo zbunjuje posmatrača. Dugo je bio trend zaobljenog dizajna automobila, možda ovo pokrene novi trend. Smisao trenda nije bolje nego drugačije, osvježavajuće, uzbudljivo.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
U Mostaru izrađen – Cybertruck!

ja se nadam da to u životu neču vidjeti. Užasno je. 

 
6 6 hvala 1
8 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
Mad-Max-X kaže...

Možda nije vrhunac ljepote, ali drugačiji svakako, kao da je iz starije 3D video-igre sa ograničenijim brojem poligona. Zato pomalo zbunjuje posmatrača. Dugo je bio trend zaobljenog dizajna automobila, možda ovo pokrene novi trend. Smisao trenda nije bolje nego drugačije, osvježavajuće, uzbudljivo.

 prije bi Deloreana, čudno mi je da vrata koja se podižu nisu široko prihvačena ? 

 

5 godina
offline
U Mostaru izrađen – Cybertruck!

s obzirom da je baza kamionet...potrošnja je koliko 20-30 litra???

to jedino ako će cijena goriva biti kao u Iranu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
U Mostaru izrađen – Cybertruck!
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
I onda Kinezi kopiraju ;)

Ne vidim smisao cijelog "projekta". Mislim, wdf, ja bi ih prvi tužio.
Pis on ju :P
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
T700 kaže...

ja se nadam da to u životu neču vidjeti. Užasno je. 

 Tebi. Meni je dizajn super. Miljama daleko od sadašnji terenaca.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
online
U Mostaru izrađen – Cybertruck!

Kakve tužbe, nije ovo proizvođač automobila koji je krenuo u masovnu proizvodnju kopije cybertruck-a.. To je samo modifikovani Ford.. Možeš i ti kod kuće svog golfa da preoblikuješ u Model 3, neće te niko tužiti pobogu..

Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
U Mostaru izrađen – Cybertruck!

Rimac priča, all over again.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
@ AFARON

Kao prvo, po meni je to antireklama. A kao drugo, potvrđuje koliko je osnovni dizajn debilno jednostavan da ga svaki bravar može iskopirati.
Ružno i nepotrebno. I pri tome mislim na obje izvedbe ;)
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 7:44 (Antiseptik).
7 godina
protjeran
offline
U Mostaru izrađen – Cybertruck!

Super naslov. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
HCMAA kaže...

s obzirom da je baza kamionet...potrošnja je koliko 20-30 litra???

to jedino ako će cijena goriva biti kao u Iranu

Kad netko samo tako uništi Raptor F-150 da bi se malo zabavio, sumnjam da se obazire na cijene goriva.

13 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
AFARON kaže...

Kakve tužbe, nije ovo proizvođač automobila koji je krenuo u masovnu proizvodnju kopije cybertruck-a.. To je samo modifikovani Ford.. Možeš i ti kod kuće svog golfa da preoblikuješ u Model 3, neće te niko tužiti pobogu..

 

Pratim jednog youtubera koji je isao raditi repliku Mustanga (Eleanor) iz filma Gone in 60 seconds te je pobrao tuzbu od firme koja posjeduje taj dizajn, tako da vjerujem da i Tesla ovdje ima neke temelje za tubu, samo je pitanje dali se uopce zele bavit time.

16 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
Jedno je tužiti a drugo dobiti tužbu.
15 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
Mustang je bio njegov I sve je on platio, ovi samo došli i odnijeli auto i lik moroa izbrisati sve videe sa youtubea. Kao što kolega gore rekao, ako žele mogu da istjeraju nešto, sve zavisi koliko ti je dubok novčanik, nažalost 😑
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
5 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
Musk nije shupak ko Tim da tužaka okolo...ali ovo je očita krađa dizajna...za razliku od stavljanja kruške koja asocira na jabuku...ovo je za na sud
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
ukay1000 kaže...
Jedno je tužiti a drugo dobiti tužbu.

 Jedno je tužiti u Murici a nešto sasvim drugo u Ercegovini.

15 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
ivan262 kaže...
Mustang je bio njegov I sve je on platio, ovi samo došli i odnijeli auto i lik moroa izbrisati sve videe sa youtubea. Kao što kolega gore rekao, ako žele mogu da istjeraju nešto, sve zavisi koliko ti je dubok novčanik, nažalost 😑

 Baš će Općinski sud u Mostaru da riješi tužbu u Teslinu korist...pfff jesi zaboravio da je riječ o BiH?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
9 godina
offline
U Mostaru izrađen – Cybertruck!

Zasto bi doslo do tuzbe? Ovo je demonstracija mogucnosti inzinjera i proizodnih kapaciteta same firme i dobro je raditi ovakve stvari jer inzinjeri nauce svasta novo. Svaka cast na uspjesnom projektu jer meni ovo izgleda odlicno! 

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
U Mostaru izrađen – Cybertruck!

Zapravo, bitna razlika je i napraviti ovako nešto za svoj gušt ili ići to komercijalizirati (što uključuje i zaradu na YT videima)...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
MrBlc kaže...

Zapravo, bitna razlika je i napraviti ovako nešto za svoj gušt ili ići to komercijalizirati (što uključuje i zaradu na YT videima)...

 

Znači, trebalo bi tužiti sve one silne Youtubere koji se bave izradom replika ?

15 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
Znam da se neće suditi jer je to Tesla, njima je svaka reklama dobra i što je to bih/divlji zapad što se tiče pravosuđa.

Rekao sam da ako netko želi da može, a sada dali če je drugo pitanje. U potpunosti se slažem sa tobom. 👍
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
16 godina
neaktivan
offline
U Mostaru izrađen – Cybertruck!

...realizirali ludu ideju – repliku Cybertrucka. Kao osnovu su uzeli Fordov kamionet F-150...

 

Dakle, isti proces su imali kao i u Tesli

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
southy kaže...

...realizirali ludu ideju – repliku Cybertrucka. Kao osnovu su uzeli Fordov kamionet F-150...

 

Dakle, isti proces su imali kao i u Tesli

 

Trebao bi Ford tužiti Teslu 

14 godina
offline
Re: U Mostaru izrađen – Cybertruck!
Nego, da li je taj Krezić genije i vrhunski businessman ili je Rimac na Bosanski način?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice