Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - trajno

poruka: 12
|
čitano: 4.824
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - trajno".
15 godina
offline
Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - trajno

pametni znaju čemu služi virus. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - trajno

Tko uopce ide u te trgovine ?

Kad god sam bio u CC1 u iStyle trgovini nikad nikog unutra nije bilo

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - traj
Santana kaže...

Tko uopce ide u te trgovine ?

Kad god sam bio u CC1 u iStyle trgovini nikad nikog unutra nije bilo

 Nije Hrvatska svijet pa da bude relevantna. Bio sam u par njih po Americi i Europi i uvijek je bilo ljudi unutra. Pojma nemam jel ko kaj kupovao al si bar imao demo svega živog i neživog.

Inače ti dućani su vjerojatno i radili sa gubitkom od starta, jer im profit u tom segmentu nije ni bio bitan (dobrodošao al nisu računali s njim), više kao showroom elektronike, pogotovo surface/laptopi i xbox ponude..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - traj
Mislim da je Microsoft iskoristio koronu i vjerojatno pomoć države za troškove nastale koronom jer ti dućani ne da nisu bili profitabilni nego su gledani sa podsmijehom jer su većinom bili prazni dok je Apple Store (začudo uvijek u blizini) bio krcat. Zadnji puta na Petoj aveniji sam brojao i bilo je vise prodavača koji su se dosađivali nego kupaca tako da su ti dućani bili veliki promašaj.
Što se tiče usporedbe iStyle dućana u CC1 i Apple Stora jedino sto je zajedničko je dio asortimana koji prodaju. Do sada u Apple storeu uvijek sam morao čekati na red ua kupovinu, a gužva je bila konstantna.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - trajno

Odlično, sada novce koje su planirali ulagati u trgovine mogu uložiti u kvalitetnije testiranje operacijskog sustava.

 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - trajno

Mozda im dodje sada (sarkazam) iz dupeta u glavu pa i nama obicnim smrtnicima ovdje dozvole kupovinu digitalnih proizvoda sa njihovog Storea, jer mi stvarno na jetra ide vise citati "tvoj region nije supported". Kako sam rekao vec i prije, 2020-ta, EU, RH - svi jednaki, samo neki jednakiji od drugih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - traj
Marko :D kaže...

Odlično, sada novce koje su planirali ulagati u trgovine mogu uložiti u kvalitetnije testiranje operacijskog sustava.

Mislim da je za razinu kompleksnosti Windows jako dobro istestiran (koliko je to god moguće). Ono što je problem je to da to više nije OS sa funkcionalnostima koje žele useri nego sam Microsoft i više su orijentirani da pripreme sve da mogu prodavati "uslugu iz oblaka". Zahvaljujući monopolu kojeg imaju na tržištu desktop OS-a mogu ti staviti go*no na ekran pa i dalje ćeš ih koristiti.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
13 godina
offline
Re: Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - traj
southy kaže...
Marko :D kaže...

Odlično, sada novce koje su planirali ulagati u trgovine mogu uložiti u kvalitetnije testiranje operacijskog sustava.

Mislim da je za razinu kompleksnosti Windows jako dobro istestiran (koliko je to god moguće). Ono što je problem je to da to više nije OS sa funkcionalnostima koje žele useri nego sam Microsoft i više su orijentirani da pripreme sve da mogu prodavati "uslugu iz oblaka". Zahvaljujući monopolu kojeg imaju na tržištu desktop OS-a mogu ti staviti go*no na ekran pa i dalje ćeš ih koristiti.

Krivo misliš. Glavni razlog zašto su Windowsi danas puni bugova leži u tome što ih sada testiraju većinom korisnici. Sve do Windowsa 10, Microsoft je imao vlastiti testni tim s raznovrsnim hardverom koji se brinuo da Windowsi kakve danas imamo ne izlaze u javnost. 

Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - trajno

Ne razumijem zašto će zatvaranje trgovina koštati 450,000,000 dolara? Zar ne bi otvaranje trgovina trebalo koštati? Zatvaranje, ... zatvoriš i to je to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - traj
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ne razumijem zašto će zatvaranje trgovina koštati 450,000,000 dolara? Zar ne bi otvaranje trgovina trebalo koštati? Zatvaranje, ... zatvoriš i to je to. 

 Otpremnine, penali za prijevremeni prekid ugovorenog najma...

scientia est potentia
12 godina
offline
Re: Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - traj
Pranje love ?
😀
9 godina
offline
Re: Microsoft će zatvoriti sve svoje dućane - traj
83 trgovine, neće biti otpuštanja, neke će promijeniti namjenu (ne napuštaju se) i sve to kosta 450.000.000?!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice