Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph

poruka: 20
|
čitano: 5.950
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph".
14 godina
offline
Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph

I tako MS prije napravio Android smartphone nego Windows smartphone surface lolol

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph

Djeluje ok. No ako dolazi 2020, bit ce star sa tim SD855 i 6GB RAMa unutra.

 

Trebali su ici s SD865 u proizvodnju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
Konto sam da su vratili Windows Mobile. Bilo bi kul kad bi spojili Android i Windows Mobile u jedno.
Jednostavnost, izgled i tipkovnica od WMa, a sve ostalo od Androida. Čisto da može Android appse pokretat
12 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
Mitch kaže...

Djeluje ok. No ako dolazi 2020, bit ce star sa tim SD855 i 6GB RAMa unutra.

 

Trebali su ici s SD865 u proizvodnju.

 Otkud ti SD855 i 6GB RAM-a? Nikakve specifikacije nisu najavljene, što je standard kod Surface uređaja.

15 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
TibzzX kaže...
Mitch kaže...

Djeluje ok. No ako dolazi 2020, bit ce star sa tim SD855 i 6GB RAMa unutra.

 

Trebali su ici s SD865 u proizvodnju.

 Otkud ti SD855 i 6GB RAM-a? Nikakve specifikacije nisu najavljene, što je standard kod Surface uređaja.

 https://www.windowscentral.com/heres-closer-look-specs-surface-duo

 

6GB je bilo u nekom videu gdje je isao pogledat Memory i to...

6 godina
offline
Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph

Meni cijela nova Surface linija izgleda pre dobro i iskoristivo u životu.

 

Rijetko me Microsoft iznenadi, ali jučer sam ostao bez riječi.

 

Svaka čast

PS4 account - nattvindens
 
1 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
Mitch kaže...
TibzzX kaže...
Mitch kaže...

Djeluje ok. No ako dolazi 2020, bit ce star sa tim SD855 i 6GB RAMa unutra.

 

Trebali su ici s SD865 u proizvodnju.

 Otkud ti SD855 i 6GB RAM-a? Nikakve specifikacije nisu najavljene, što je standard kod Surface uređaja.

 https://www.windowscentral.com/heres-closer-look-specs-surface-duo

 

6GB je bilo u nekom videu gdje je isao pogledat Memory i to...

 To je trenutna testna konfiguracija. Nece takva na trziste u 2020 godini.

Meni licno se svidja i definitivno je uredjaj koji bih volio imati.....

 

Mozda je odnos stranica neobican i nepraktican za mobitel tj za uredjaj za u dzep ali definitivno je way to go.....

 

Ima izgled kao moj hp spectre x360. Jedino se bojim ove komibancije windowsa i androida jer je to nacin da ubrljaju soft stranu uredjaja kao sto MS ima obicaj.....

7 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
Nattvindens kaže...

Meni cijela nova Surface linija izgleda pre dobro i iskoristivo u životu.

 

Rijetko me Microsoft iznenadi, ali jučer sam ostao bez riječi.

 

Svaka čast

 Sto je tocno iskoristivo. Lol kockastoglavati ne mogu bez kockica

14 godina
offline
Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph

Po meni totalno promasen form factor! Kako ce ovo cudo bilo kome stati u dzep? Kad se ides javiti prakticki ga moras svaki put rasklapati i presavinuti da bi uopce obavio poziv. Zamislite sad situaciju u autu gdje mob treba izvuci iz dzepa i nabrzinu se javiti, ili imate pune ruke i trebate se s jednom javiti... ne da je uzas, nego katastrofa! Kod Galaxy Folda barem imas iskoristiv form factor di mozes mob normalno koristiti jednom rukom i ne moras ga rasklapati ako neces. Po meni, Galaxy Fold je od ovoga udaljen svjetlosnim godinama....  Jedino zanimljivo sto je jucer predstavljeno je Surface pro X! 

 
1 3 hvala 0
16 godina
online
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
=XFX=PlayHard kaže...

Po meni totalno promasen form factor! Kako ce ovo cudo bilo kome stati u dzep? Kad se ides javiti prakticki ga moras svaki put rasklapati i presavinuti da bi uopce obavio poziv. Zamislite sad situaciju u autu gdje mob treba izvuci iz dzepa i nabrzinu se javiti, ili imate pune ruke i trebate se s jednom javiti... ne da je uzas, nego katastrofa! Kod Galaxy Folda barem imas iskoristiv form factor di mozes mob normalno koristiti jednom rukom i ne moras ga rasklapati ako neces. Po meni, Galaxy Fold je od ovoga udaljen svjetlosnim godinama....  Jedino zanimljivo sto je jucer predstavljeno je Surface pro X! 

 Handsfree, ionako bi ga trebalo koristiti u autu. BTW, preklapanje ide punih 360°, pa se može držati u torbi ili džepu i tako ako neko više voli.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma

Pa kako ces ga stavit u dzep? Kakvi to dzepovi moraju biti za ovakav uredjaj koji je poprilicno veci od Note 10+ kad nije rasklopljen plus deblji je, to dzepove po mjeri netko mora sivat za svake hlace koje kupis... jedino ako si zensko pa nosis mobitel u torbi, ali i dalje i nema smisla... 

7 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
=XFX=PlayHard kaže...

Pa kako ces ga stavit u dzep? Kakvi to dzepovi moraju biti za ovakav uredjaj koji je poprilicno veci od Note 10+ kad nije rasklopljen plus deblji je, to dzepove po mjeri netko mora sivat za svake hlace koje kupis... jedino ako si zensko pa nosis mobitel u torbi, ali i dalje i nema smisla... 

 Kakvi djepovi, stavis to u stiliziranu pederusu.

16 godina
online
Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph

Pitanje: jesu li pojedinačni 5.6" ekrani 4:3 ili 16:9?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph

Gdje su kamere?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph

Ne znam, ali meni to sve izgleda nekako traljavo i ne previše korisno, Fold mi se prema ovome čini puno boljom opcijom - ova šarka preko cijelog ekrana kvari dojam. Ipak, iznenadilo me svejedno jer sam mislio da MS nikad neće izdati telefon

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
Posmatrač kaže...

Ja sam dobio testni Studio s nVidiom 970M. Rekli su da ide desktop grafa na predstavljanju. U sluzbenoj prodaji prvog modela isla je ipak 970M. 

 

 

Inace ako ima SD865 i 12GB RAMa bit cu prvi koji ce ga uzet. Sve djeluje odlicno i Microsoft radi Android iz AOSPa + Gapps + Microsoft Launcher sto je idealna kombinacija.

16 godina
online
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
Dex.pwn kaže...

Gdje su kamere?

 Na unutrašnjoj strani, za sada nema pozadi (hw nije 100% finalan).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
5 godina
online
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
Ivan(4) kaže...
Dex.pwn kaže...

Gdje su kamere?

 Na unutrašnjoj strani, za sada nema pozadi (hw nije 100% finalan).

 Sta je pozadi ovdje? Preklopis prema vani i ta kamera je pozadi....

12 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Surface Duo preklopni smartph

Koja bi bila namjena ovog uređaja ili primjena? Ozbiljno pitam. 

 

Nedavno sam gledao jedan kineski mini laptop i isto tako nisam vidio gdje bi ga ja osobno mogao koristiti, ali očito ima svoje tržište pa me zanima što to ne vidim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Surface Duo preklopni sma
mzopg kaže...

Koja bi bila namjena ovog uređaja ili primjena? Ozbiljno pitam. 

 

Nedavno sam gledao jedan kineski mini laptop i isto tako nisam vidio gdje bi ga ja osobno mogao koristiti, ali očito ima svoje tržište pa me zanima što to ne vidim.

 Pa recimo donja strana se pretvara u tipkovnicu, gornja prikaz teksta. Vjerojatno slično i za gaming, navodno postoji puno ljudi koji ozbiljno gejmaju po smartphoneovima i tabletima. Ljudi su sumanuto kupovali i mini tablete, meni isto nije bilo jasno što bi s time jer su gotovo kao plus size modeli smartphonea (nekoć zvani phableti), kao ni s mini laptopima, jer oni pak zadiru na normalne tablete... ali očito ima publike za sve to.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice