Microsoft i LinkedIn predstavili program besplatni

poruka: 5
|
čitano: 2.979
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft i LinkedIn predstavili program besplatni".
14 godina
offline
Microsoft i LinkedIn predstavili program besplatni

Super i hvalevrijedno! Međutim ne kužim samo jednu stvar, primjerice "Career Essentials in Data Analysis by Microsoft and LinkedIn" traje 9 sati ukupno, ne vidim tko će to nekoga zaposliti na temelju 9-satnog tečaja. Nadam se da griješim i ne razumijem.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft i LinkedIn predstavili program bespl
9h je potrebno da se posluša content, min još toliko je potrebno da se pripremi za polaganje certifikata. Na osnovu jednog stečenog, teško da če te netko zaposliti, ali ako ih nanižeš par kom + neku specijalizaciju, onda si u prednosti ;)

Položio sam 3 kom fundamentalsa u zadnjih mjesec dana.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Microsoft i LinkedIn predstavili program besplatni

 

Dobra je ovo stvar. Nije to samo tak za položiti, ipak trebađš malo truda uložiti.

Ne biste vjerovali Google je zaposlio čovjeka na osnovu toga kako je jednostavnim rječnikom objasnio kako funkcionira algortitam.

 

Ne oviste o fakultetu, certifikatima, tečajevima, nego o svojem znanju, prošlom radu, te o tome koliko netko u vama vidi potencijal.

Ne mislim pri tome za traženje novoga posla.

dzg
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft i LinkedIn predstavili program besplatni

Nažalost, sta god netko završi, u 99.99% slučajeva u HR će se tražiti opet iskaznica KraDeZe-a. Vani je druga priča. Šta se više netko educira, tim bolje, a da ne govorim da je stalna edukacija na bilo kojem polju, ne samo u IT-u, jako bitna.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Microsoft i LinkedIn predstavili program bespl
AntonioTech kaže...

Nažalost, sta god netko završi, u 99.99% slučajeva u HR će se tražiti opet iskaznica KraDeZe-a. Vani je druga priča. Šta se više netko educira, tim bolje, a da ne govorim da je stalna edukacija na bilo kojem polju, ne samo u IT-u, jako bitna.

 To je istina, sjecam se kad sam dosao u Njemacku, dao papire diplome itd. godinu dana radio, naucio jezik, sutnuli me u skolu, polozio, dobio Njemacku diplomu(staatliche geprüfter techniker), i onda svake 2 godine, ponovo na neki ajmo rec "tecaj" onog sto sam vec zavrsio, samo prosireno i polazes nove zakone koji su stupili na snagu itd..

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice