Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine

poruka: 11
|
čitano: 4.402
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine".
15 godina
offline
Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine

Lik je uvjerljivo ljiga. Jebote antisemitizam se razmahao do neprepoznatljivosti (on sam je Židov) i umjesto da se borio protiv toga, on je dopustio širenje takvih gadarija.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine
fredii kaže...

Lik je uvjerljivo ljiga. Jebote antisemitizam se razmahao do neprepoznatljivosti (on sam je Židov) i umjesto da se borio protiv toga, on je dopustio širenje takvih gadarija.

To tek mora dokazati,  a dalje znaš bez dokaza može bit i Klingonac.

 

AMD,........is that Epyc or what?
8 godina
offline
Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine

Jbg. sad su "meta" svima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine

imamo mi u rvackoj najgorih firmi koliko te volja (mobing, inkompetencija, bahatost bez pokrića, pohlepa, licemjerje itd.). druže buže, slobodno provedi anketu među rvackim žrtvama poslodavateljskog terora. nemeže? a, da: nounarstvo se svodi na kopi/pejst (u gugl translejt) sa stranih portala. a ništa onda. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine
Ajar kaže...

imamo mi u rvackoj najgorih firmi koliko te volja (mobing, inkompetencija, bahatost bez pokrića, pohlepa, licemjerje itd.). druže buže, slobodno provedi anketu među rvackim žrtvama poslodavateljskog terora. nemeže? a, da: nounarstvo se svodi na kopi/pejst (u gugl translejt) sa stranih portala. a ništa onda. 

 Moram se složiti sa tobom i nadodati kako anketa nema nikakvog smisla jer kako ljudi mogu glasati na temelju članka i pročitanih stvari na netu? Glasati bi trebali samo oni koji rade za njega i točno znaju kakva je situacija, a mi svi ostali jedino možemo kilknuti na ne znam. 

15 godina
offline
Re: Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine

Kakav lik jebote. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine

Eh ka bi samo znali koliko informacija google, microsoft, amazon, ebay posjeduju o vama, radi se o terabajtima i terabajtima logova i svih mogućih zamislivih podataka koje nakon toga koriste kako bi vam servirali informacije koje vas interesiraju.

 

Bolje da ne znate što kineski "tik tok" skuplja od vaše djece, naposljetku bio je članak o tome kako je tiktok krenuo kao sjajan servis (potpomognut službenom kineskim komunističkom partijom) za ispiranje mozga kineskoj mladeži (serviranje službenih objava), a onda su se malo pomalo na servis navukli i nekinezi, ali to je i dalje sve pod pokroviteljstvom kineske vladajuće partije. Samo nastavite.

 

 

Smiješno mi je gledati kako zapravo sloboda mišljenja na internetu gotovo da i ne postoji (odnosno postoji ali nikoga nije briga), postoje jedino senzacionalističke objave na koje se ljudi ili navuku ili ne. Ako se navuku tada ih svi dijele iako su u velikoj većini slučajeva posve netočne ili neprovjerene.

 

Da postaneš "good guy" i narodni internetski heroj dovoljno ti je provaliti u firmu i ukrasti povjerljive podatke, nakon toga plasirati ih u medije koji će od njih napraviti senzaciju. A tebi moguće na ovaj ili onaj način iskeširati 10,000,000$ na račun u Bermudama, sasvim korektno, ne?

 

 


 

 

Lijepi pozdrav

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
protjeran
offline
Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine

Ništa od mete ne koristim

 

Za social networking i messaging koristim Viber. Svi imaju viber ovdje.

 

Uskoro ću i Google odprdit,

 

No mobiteli će i dalje inherentno ostati špijunskih uređaji dok se ne zamijene s open source hardwerom.

Google i Meta su dječja igra što rade qualcomm i baseband ekipa.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Eh ka bi samo znali koliko informacija google, microsoft, amazon, ebay posjeduju o vama, radi se o terabajtima i terabajtima logova i svih mogućih zamislivih podataka koje nakon toga koriste kako bi vam servirali informacije koje vas interesiraju.

 

Bolje da ne znate što kineski "tik tok" skuplja od vaše djece, naposljetku bio je članak o tome kako je tiktok krenuo kao sjajan servis (potpomognut službenom kineskim komunističkom partijom) za ispiranje mozga kineskoj mladeži (serviranje službenih objava), a onda su se malo pomalo na servis navukli i nekinezi, ali to je i dalje sve pod pokroviteljstvom kineske vladajuće partije. Samo nastavite.

 

 

 Bravo, otkrio si nam toplu vodu 

Re: Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine
darkborg kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Eh ka bi samo znali koliko informacija google, microsoft, amazon, ebay posjeduju o vama, radi se o terabajtima i terabajtima logova i svih mogućih zamislivih podataka koje nakon toga koriste kako bi vam servirali informacije koje vas interesiraju.

 

Bolje da ne znate što kineski "tik tok" skuplja od vaše djece, naposljetku bio je članak o tome kako je tiktok krenuo kao sjajan servis (potpomognut službenom kineskim komunističkom partijom) za ispiranje mozga kineskoj mladeži (serviranje službenih objava), a onda su se malo pomalo na servis navukli i nekinezi, ali to je i dalje sve pod pokroviteljstvom kineske vladajuće partije. Samo nastavite.

 

 

 Bravo, otkrio si nam toplu vodu 

 

uvjerio sam se u više navrata da su korisnici interneta iz godine u godinu sve tupaviji i tupaviji, iako to nije nužno vezano za internet nego za općenito društvo, pa ne škodi ponoviti.

 

Lp

15 godina
offline
Meta dobila titulu najgore tvrtke 2021. godine

Zasluženo, rekao bih, sa malom dozom rezerve jer još uvijek se sa Metom povezujem sa gro prijatelja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice