Među podacima ukradenima Facebooku je i Zuckerberg

poruka: 10
|
čitano: 3.964
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Među podacima ukradenima Facebooku je i Zuckerberg".
15 godina
offline
Među podacima ukradenima Facebooku je i Zuckerberg

Sad mi znaju email. I? Mogu mi pisati. Ionako je email bio javan, kao i ime. Ne kužim kako bi to iskoristili npr.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Među podacima ukradenima Facebooku je i Zucker
Keso kaže...

Sad mi znaju email. I? Mogu mi pisati. Ionako je email bio javan, kao i ime. Ne kužim kako bi to iskoristili npr.

 Pa npr. mogu te zatrpati sa tonom svakodnevnog SPAM-a. Ako znaju i broj tvog mobitela mogu napraviti SIM swap. Ako se prijavljuješ na neku online financijsku uslugu putem SMS-a mogu se prijaviti u tvoj račun. Mogu ti prijetiti da znaju koiko imaš na računu, znaju tvoju adresu, preko FB profila znaju što voliš, što ne voliš..... itd.

6 godina
protjeran
offline
Među podacima ukradenima Facebooku je i Zuckerberg

znam da sam nebitan, al da od 500 mil računa moj nije jedan od tih, pa to je prejadno 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Među podacima ukradenima Facebooku je i Zucker
@keso,juce je kolega dao stvaran primjer. Frendicu mu zove bijesna zena koja je s njenog profila i br. mobitela "kupila" jaknu koje nema. A ova nit lukom mirisala, nit jaknu prodavala. Simple as that. 😅
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 7:26 (Brk).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Među podacima ukradenima Facebooku je i Zucker
Za boomere koji ne znaju:
Nekada se to zvalo "telefonski imenik" . tamo su bili svi brojevi telefona.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 8:48 (ccc2002).
 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Među podacima ukradenima Facebooku je i Zucker
ccc2002 kaže...
Za boomere koji ne znaju:
Nekada se to zvalo "telefonski imenik" . tamo su bili svi brojevi telefona.

Boomeri su ti rođeni od 1948. do 1964. - oni jedini znaju kaj je telefonski imenik.

Ti si valjda mislio na generaciju X (poslije 2000.), oni ne znaju za te pojmove.

Mi milenijalci (da, uvjeravam se da sam mlad ) isto u dosta velikom broju slučajeva znamo kaj je telefonski imenik  (samo su sad druga vremena, ne možeš goru kletvu bacit na nekoga nego da mu ubaciš broj u telefonski imenik.

 

Kruha i igala...
3 godine
neaktivan
offline
Re: Među podacima ukradenima Facebooku je i Zucker
Da, boomeri su djeca rođena poslije drugog svj rata. Ali može se koristiti i za generacije kad se masu djece nakote.

Ja sam mislio na ove poslije 2000g. Novopridošle generacije y, z. Milenijalce, indigo djecu i kako se već sve ne nazivaju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 10:18 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Među podacima ukradenima Facebooku je i Zucker

Da, generacija nekaj.

Ne brkaj milenijalce u tu grupu - milenijalci su od 80.

 do 2000., tak negdje (jedina djelomično normalna generacija, ako si ikad furao talijanku i grde traperice čudnog izreza dok si skejtao na stihove Senna M, Elle i Kasandre, jedan si od nas , i ako si gledao svjetsko 98. i htio upucat svakoga tko pjeva Mare i Kate...).

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 10:18 (fer-de-lance).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Među podacima ukradenima Facebooku je i Zucker
.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 11:10 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Među podacima ukradenima Facebooku je i Zuckerberg

tko se njuškaknjige laća, la kukarača. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice