Mate Rimac demantirao urbanu legendu: C_Two ipak n

poruka: 92
|
čitano: 18.394
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mate Rimac demantirao urbanu legendu: C_Two ipak n".
3 godine
protjeran
offline
Re: Mate Rimac demantirao urbanu legendu: C_Two ip
boatenga kaže...

Ima u dokumentarnom filmu o Theranosu scena, gdje jedan od aktera Theranosa koji je upozoravao iznutra da neke stvari ne štimaju, da se ne mogu na taj način napraviti, pojašnjava kako je kritiziran od strane glavne, i glavnih, na način: A možda ti nisi dovoljno dorastao za ovu firmu, nisi dovoljno dobar za ovakav projekt..

Tipična mantra u današnjem korporatizmu, nisi dovoljno dorastao..

Jer treba mjesecima valjda raspravljat kako nazvat, kojim imenom, oblak valjda neku aplikaciju za u oblak itd....Da bi se ispunila forma..

Dakle, sama forma, nigdje sadržaja..

U filmu je lijepo prikazano kako funkcionira silicijska dolina..

 

Kad smo već kod ovoga, ne postoji li onaj neki hrvat, isto developer, koji je pokupio neke pare tako ljudima za neke startup-ove, isto u silicijskoj dolini..

Zaboravio sam ime i slučaj..

 digao Hrvat 300 milijuna ali ga zatvorili:)

 

Neznam, ja znam da radim sa narodom zadnje vrijeme koji izmisli C+, i moderno programiranje, te moderne server PHP, Linux, pa ova korporativna brija, ne diže mi se nju.

 

Postoji Camel Case, underscore Case, i dash Case, a što Silicijska dolina priča, boli me, jer ne priča ništa samo prikuplja podatke:)

 

Nikad nebi zadovoljivo uvijete Silicijske doline, pa onda nisam Apple guy, Long Live the Linux, i Amazon diže više na SQL-u nego Oracle, toliko o Silicijskoj dolini.

 

A Rimac, presveto Hrvatsko trojstvo startupova, Farmeron, Bellabeat, Rimac, sljedi sudbu koja mu je Silicijskom dolinom osigurana. Sorry Mate ali ovdje Musk vlada.

 

 

14 godina
offline
Re: Mate Rimac demantirao urbanu legendu: C_Two ip
razor23 kaže...

A Rimac, presveto Hrvatsko trojstvo startupova, Farmeron, Bellabeat, Rimac, sljedi sudbu koja mu je Silicijskom dolinom osigurana. Sorry Mate ali ovdje Musk vlada.

 Farmeron ti je prodan već davne 2016e, od čega je nastala još bolja kompanija Gideon Brothers :) 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice